Ikoniskie 60. gadu tērpi, ko radījis pats Pako Rabane, iekaro Rīgu

Egoiste
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Foto: TVNET kolāža

Rabanne H&M kolekcijā revolucionārais, ballītei raksturīgais stils iegūst jaunu dimensiju, apvienojot ikoniskos metāla audumus un mirdzošus vizuļus ar ērtu sporta apģērbu un elegantu piegriezumu.

Rabanne H&M sadarbībā apvienots futūristisks dizains ar inovatīvu meistarību, un kolekcijas pamatā ir ikoniskie 60. gadu darbi, ko radījis zīmola dibinātājs Pako Rabane (Paco Rabanne), un kopš 2013. gada to ir iedzīvinājis radošais direktors Džuljens Dosena (Julien Dossena).

Sieviešu apģērbu kolekcijas galvenie modeļi ietver arhīva iedvesmotus metāliska sieta divdaļīgus tērpus un spoguļveida vizuļu kleitas, kā arī romantiskas šifona kleitas, rotātas ar mirdzošiem akmentiņiem, un leoparda raksta kleitas. Vīriešiem līdztekus grezniem brīvā laika tērpiem uzmanību piesaista izteiksmīgi sudraba kostīmi un metāliski tīklveida topi. No aksesuāriem uzmanības centrā ir laikmetīgas Rabanne ikonisko vizuļu un metālisku tīkliņu somu versijas, kā arī vesterna stila zābaki un apavi ar vizuļiem atpūtai pie baseina. Savukārt H&M Home kolekcijā apvienotas izteiksmīgas metāliskas mēbeles un skulpturāli aksesuāri.

Foto: Publicitātes foto
Foto: Publicitātes foto
Foto: Publicitātes foto

Kolekcija ir veidota no izturīgiem, augstas kvalitātes audumiem, un aksesuāros, virsdrēbēs, kostīmos un trikotāžas izstrādājumos izmantota augstākās kvalitātes āda un vilna. Pirmo reizi gan H&M, gan Rabanne zīmola ikoniskajos metāliskajos izstrādājumos ir izmantots gan pārstrādāts, gan tradicionālais metāls, kas tapis vairāku mēnešu izstrādes procesā. Izstrādājumi rotāti ar pārstrādātiem PET vizuļiem un pārstrādāta stikla akmentiņiem.

Foto: Publicitātes foto

Kolekcija, kas ietver sieviešu un vīriešu apģērbu, aksesuārus, kā arī interjera priekšmetus, kas radīti kopā ar H&M Home, un tie ir pieejami Latvijā H&M veikalā t/c Galleria Riga un tiešsaistē hm.com.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu