Autovadītājus aicina rēķināties ar ilgāku ceļā pavadāmo laiku

TVNET/LETA
CopyLinkedIn Draugiem X
Saldus.
Saldus. Foto: Līga Gredzena/LETA

Sestdienas rītā apledojums un sniegs apgrūtina braukšanu visā Latvijas teritorijā pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, informēja VSIA "Latvijas Valsts ceļi".

Sniegotos ceļa posmus tīra un kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 98 VAS Latvijas autoceļu uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienības.

Foto: Ekrānšāviņš no lvceli.lv

Apgrūtināti braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem autoceļiem ir uz Tallinas šosejas (A1) posmā no Rīgas līdz Tūjai, idzemes šoseja (A2), Valmieras šosejas (A3) posmā no Murjāņiem līdz Raganai un no Strenčiem līdz Valkai, Rīgas apvedceļiem, Daugavpils šosejas, Bauskas šosejs (A7), Jelgavas šosejas (A8), Liepājas šosejas (A9) posmā no Rīgas līdz Apšupes krustojumam un no Kalvenes līdz Liepājai, Ventspils šosejas (A10) posmā no Rīgas līdz Tukumam, autoceļa Liepāja-Lietuvas robeža(Rucava) (A11), autoceļa Jēkabpils - Rēzekne - Ludza - Krievijas robeža (Terehova) (A12), autoceļa Krievijas robeža (Grebņeva) - Rēzekne - Daugavpils - Lietuvas robeža (Medumi) (A13), Rēzeknes apvedceļa (A15) un· valsts reģionālais autoceļa Tīnūži-Koknese (P80).

Uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir visā Latvijā.

Snigšanas laikā sniega kārta veidojas atkārtoti, tāpēc jāplāno papildu laiks ceļā. Svarīgi izvēlēties laika apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērot lielāku distanci līdz priekšā braucošajiem transportlīdzekļiem.

Ceļu uzturēšanas darbi tiek veikti prioritārā secībā, sākumā strādājot uz galvenās, tad reģionālās un pēc tam uz vietējās nozīmes autoceļiem. Uzturēšanas darbu mērķis ir iespēju robežās uzlabot braukšanas apstākļus, taču ar tiem nevar novērst ziemu.

KomentāriCopyLinkedIn Draugiem X
Nepalaid garām!
Uz augšu