Notiks protests pret stadiona būvēšanu Lucavsalā (4)

TVNET/LETA
CopyLinkedIn Draugiem X
Lucavsalas nacionālā futbola stadiona vizualizācija.
Lucavsalas nacionālā futbola stadiona vizualizācija. Foto: Publicitātes foto

Trešdien, 17.aprīlī, plkst.10.30 pie Rīgas domes notiks pikets pret teritorijas Lucavsalā nodošanu nacionālā futbola stadiona būvniecībai, informēja piketa rīkotāji, biedrība "Daugavkrastu dārzi".

Kā informē Rīgas domē, pikets ir oficiāli pieteikts. Tā mērķis ir protestēt pret futbola stadiona būvēšanu Lucavsalā.

Plānots, ka pasākumā piedalīsies 100 cilvēki.

Kā informēja biedrībā, tā aicina atlikt lēmuma pieņemšanu par zemesgabala Lucavsalā nodošanu bezatlīdzības lietošanā "Latvijas Futbola federacijai" (LFF).

Tā aicina uzdot LFF precizēt stadiona projektēšanas darba uzdevumu, nosakot konkrētu stadiona sēdvietu un nepieciešamo autostāvvietu skaitu, kā arī optimizēt stadionam nepieciešamo zemesgabala platību.

biedrības "Daugavkrasta dārzi" ieskatā pēc šīs informācijas aktualizēšana, jāatjaunot stadiona būvniecībai pieejamo zemesgabalu sarakstu. Turklāt, esot jānolīgst neatkarīgs pilsētplānošanas konsultants, kurš veiktu neatkarīgu izpēti par labāko vietu stadiona būvniecībai

Biedrības ieskatā domei jālemj par Lucavsalas kā apstādījumu teritorijas bez apbūves tiesībām saglabāšanu nākotnē, veicot attiecīgos grozījumus Rīgas pilsētas attīstības plānā.

Jau ziņots, ka 2.aprīlī Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas sēdē tika atbalstīts lēmumprojekts par desmit hektāru liela zemesgabala nodošanu bezatlīdzības lietošanā uz pieciem gadiem Latvijas Futbola federācijai (LFF) nacionālā futbola stadiona būvniecībai Lucavsalā.

Gala lēmums par zemes piešķiršanu bezatlīdzības lietošanā LFF būs jāpieņem Rīgas domei.

Ģimenes dārziņu apsaimniekotāji aicina Rīgas domi pārskatīt iniciatīvu Lucavsalā būvēt futbola stadionu.

Komentāri (4)CopyLinkedIn Draugiem X
Aktuālais šodien
Svarīgākais