Rīgā uz laiku mainīsies satiksmes ierobežojumi Radziņa krastmalā (1)

TVNET/LETA
Foto: Zane Bitere/LETA

Turpinoties būvdarbiem Rīgā, Ģenerāļa Radziņa krastmalā, no šodienas līdz svētdienai, 28.aprīlim, no plkst.5 līdz 16 posmā pie dzelzceļa pārvada transportlīdzekļu satiksmi ierobežos, nodrošinot divas braukšanas joslas virzienā uz pilsētas centru un vienu braukšanas joslu virzienā no pilsētas centra.

No plkst.16 līdz 23 minētajā Ģenerāļa Radziņa krastmalas posmā atjaunos iepriekšējo satiksmes organizāciju, nodrošinot divas braukšanas joslas katrā no braukšanas virzieniem.

Savukārt no plkst.23 līdz plkst.5 transportlīdzekļu satiksmi minētajā Ģenerāļa Radziņa krastmalas posmā, virzienā no pilsētas centra, slēgs. Virzienā uz pilsētas centru atjaunos iepriekšējo satiksmes organizāciju, nodrošinot satiksmes plūsmai divas braukšanas joslas. Virzienā no centra būvniecības darbu zonu iespējams apbraukt pa Prāgas, Centrāltirgus, Lastādijas un Vilhelma Purvīša ielām.

Pašvaldība norāda, ka ievērojamas izmaiņas satiksmē Ģenerāļa Radziņa krastmalā būs spēkā ilgstoši, tādēļ rīdzinieki un pilsētas viesi aicināti savlaicīgi plānot maršrutus, iespēju robežās ieplānot ceļā pavadīto papildus laiku, kā arī ievērot satiksmes kārtību būvdarbu laikā. Aktuālā informācija par jaunām vai papildus satiksmes organizācijas izmaiņām tiks sniegta atsevišķi, publicējot pašvaldības mājaslapas sadaļā satiksmes ierobežojumi.

Jau ziņots, ka atbilstoši plānotajam darbu grafikam no šī gada 5.februāra Ģenerāļa Radziņa krastmalā ieviestas satiksmes organizācijas izmaiņas. Izmaiņas ieviestas, lai "Rail Baltica" Rīgas Centrālā mezgla būvnieks un pasūtītājs "Eiropas Dzelzceļa līnijas" varētu izbūvēt tiltu, kas sāksies pie Maskavas ielas un beigsies pie Mūkusalas ielas, šķērsojot Daugavu, Zaķusalu un Mazo Daugavu. Izbūvētais tilts nodrošinās ne tikai dzelzceļa satiksmi, bet arī jaunu un ērtu Daugavas labā un kreisā krasta savienojumu gājējiem un velobraucējiem.

Nepalaid garām!
Uz augšu