Video Izsaukt taksometru, lai dotos ceļā ar diviem bērniem, izrādās sarežģītāk nekā domāts. Kāpēc tā?

Krāsainas Volkswagen Beetle automašīnas
Krāsainas Volkswagen Beetle automašīnas Foto: Shutterstock

Izvēloties taksometru pakalpojumus ar maziem bērniem, nevajadzētu paļauties, ka bez iepriekšēja brīdinājuma auto jau būs aprīkots ar diviem vai pat vienu bērnu sēdeklīti, vēsta raidījums "4. studija".

Skatītājai bija radusies visai absurda situācija - viņai nav izdevies kopā ar mazbērniem izmantot taksometra pakalpojumus, jo nebija pieejami divi bērnu sēdeklīši!

Ilze: "Gribēju ar diviem mazbērniem no Juglas uz Zooloģisko dārzu aizbraukt ar taksometru. Zvanīju taksometru firmai, bet man atteica, jo varot vest tikai vienu bērnu (neesot divu sēdeklīšu). Aizbraucām ar sabiedrisko transportu, bet ceļā pagāja vairāk nekā stunda. Neērtais jautājums - vai Rīgā tiešām nav iespējams izmantot taksometra pakalpojumus, ja ir divi bērni?"

"Bolt" vecākais operāciju speciālists Nils Kacars: "Mēs [..] cenšamies pielāgoties mūsu klientu vajadzībām, tieši tāpēc esam izstrādājuši atsevišķu kategoriju paredzētu pasažieriem ar bērniem – "Bolt Kids". Šīs kategorijas automašīnās ir pieejams viens sēdeklītis, kas paredzēts bērniem ar svaru no 15 līdz 36 kg. Ja ir paredzēts brauciens ar vairākiem bērniem, ieteicams ņemt līdzi papildu sēdeklīšus. Autovadītājs ir atbildīgs par visu pasažieru drošību, un viņam ir tiesības atteikt braucienu, ja nav bērnu sēdeklīša."

Transporta pakalpojumu platformas "Bolt" pārstāvis arī informē, ka zīdaiņiem paredzētie sēdeklīši minētajā kategorijā netiek piedāvāti. Tātad, ja paredzēts brauciens diviem bērniem vai zīdainim, pasažieriem jāņem līdzi savs sēdeklītis. Diemžēl sanāk visai absurda situācija, jo pasažierim turpmāk visās savās dienas gaitās, kā, piemēram, Ilzei zoodārzā, līdzi būs jānēsā bērna sēdeklītis!

Vairāk skaties sižetā!

Nepalaid garām!
Uz augšu