Pirmdiena, 16. jūlijā Vārda dienas: Estere Hermīne Liepa
Komentāri
Autorizējies šeit:
B
Brālis
22 aprīlī, 16:04
....domāju pienāks tāds brīdis, kad viena neliela tautas daļa sagaidīs fotoradarus ar "salūtu", kā pienākas ar molotova kokteiļiem pret kuriem visa eiropa nevarēja stāties pretī - efektīgs līdzeklis un viss nostāsies savās vietās.............
K
kā to novērst
22 aprīlī, 16:04
ja cilvēki varētu ne tikai sūdzēties un rakstīt komentārus, bet arī ko reāli darīt, tad sen jau radaru pasākums būtu beidzies. atliek tikai saorganizēties un ar finiera plāksni uz maiņām pastāvēt (jo ar mašīnām ne visur tas ir tehniski iespējams, nepārkāpjot CSN) kaut vai 20 radariem priekšā katru dienu mēneša garumā piemēram (būtu nepieciešams tajā iesaistīties, piemēram, tikai 60 cilvēkiem dienā, pa trim uz trim stundām dienā katram radaram priekšā, un viss :) Var pat nestāvēt priekšā, bet tieši pirms radara, uz finiera plāksnes ar plakātu - "uzmanību radars" (vai vēl labāk pat vienojoties ar kādu reklāmdevēju par ar auto vai ko citu saistītas reklāmas izvietošanu, lai šis pasākums atpelnītos un varētu pat samaksāt cilvēkiem, kas stāv katru dienu un nevajadzētu vairs kā īpaši organizēties šoferiem), un nekāds bizness šiem vairs nesanāktu, bet ātrums būtu ievērots :)
S
satiksmes noteikumi
22 aprīlī, 13:04
nu jauki ! Ātrajiem zeļļiem maki patukšoti. uz priekšu tā turpināt, varbūt zaļknābji, kam patīk skriet, ņems bankās aizņēmumus, lai nomaksātu parādus? Re, un bankas nopelnītu, aitasir-cirpēji atradīsies. Vai nebūtu labāki padebatēt, kā ievērot satiksmes noteikumus, nevis ņaudētu par soda naudām. Uz priekšu-vēl ātrāk!
R
rr
22 aprīlī, 12:04
Spidometra kļūda ir nenokaujams arguments un tāpēc visiem ir jānoprotestē visi šādi sodi.
B
belamors33
22 aprīlī, 07:04
iz latvijas attīstības plāna - likvidēt visu vēl atlikušo ražošanu un lauksaimniecību, uzstādīt fotoradarus ik pēc 500 m, un latvija zels un plauks,
D
D
22 aprīlī, 07:04
Man antiradarins neesmu maksaajis ne latu
I
InDja
20 aprīlī, 05:04
Nu nepildaaas taa krajkasiite ka vinni gribeeja.. 7milj ssie bija planojussi gada laika, tatad ssobrid bija jabut jau vismaz 3.5milj sodos.. ir tikai 900k.. radaristi sleepjas jaunaas vietas ssie nezin ko darit.. jo cilveeki daudz daudz uzmanigak brauc .. uz ssosejam cilveki viens otru briidina, citi jau vietas zin, citiem ir navigacija kur passi cilveki var ielikt kur radars redzets un online visu laiku atjaunojas.. plus visu pannemam un parsuudzam.. driz ssie izputees .. P.S. tas lielais pikkis bija savakts pirmajos menessos..
S
savejais
20 aprīlī, 04:04
Labs bizness gan privātajiem gan Valstij. I kuda mi katimsja ????????????????????/
Z
zidoks!!!!!!
19 aprīlī, 20:04
Negrib maksat?????Sedinat-SUNU BERNUS!!KA citadi,lai apietas,ar tie sunu berniem!!!!!!!!!!
R
radars
19 aprīlī, 20:04
Apjoms ta sasniedz lvl, bet šoferi maitas nemaksā, apstrīd! Vitronikam nesanāca nopelnīt stacionāro radaru uzstādīšanai, nāciet pie prāta - maksājiet sodus!
P
pedalis
19 aprīlī, 20:04
Paskatot kaa waazee ir saziimeeti visi aktiivie postni, saku saprast, kapec zivs vienreiz burkshjeeja par to... Ta kaa perciet viedtelefonus ar kadiem datu apjomu tarifiem menesii un buus ok, cilveki lotii aktiivi mums. Pie tam waazes lietotaji nobremzee arii tos, kuri to nelieto un tadeejaadi tos paglaabj no sodiem... Katra gaadijumaa ir skaidrs, ka 7 milj vini nesavaaks...
I
iznīks tas bizness, iznīks
19 aprīlī, 19:04
no 900 tk 300 tiek radaru cūkām , bet no tā ir jāmaksā par opeļiem , par radarmiskastēm, krāniņiem algas, jumtam otkati, pr istiem, arī par radarmiskastu sertificēšanu un kalibrēšanu... un ienākumu prognoze ir negatīva - cilvēkiem apgūstot prasmes izdzīvot radarterora apstākļos
B
Brāļi Zivtiņi
19 aprīlī, 18:04
Jā tas ir labi, ļoti labi!
S
SVARIGI
19 aprīlī, 18:04
REZEKNES IELA vareja iebraukt caur BETAS stavlaukumu, caur kuru braucot NEBIJA ZIMES DZIVOJAMA ZONA, tagad ir! PĀRSKATIET DATUMUS UN PARSUDZIET!
W
w a ze . c o m
19 aprīlī, 18:04
w a ze . c o m navaigācija un būs Jums miers - aktuālaka informācija par visiem radariem un polic. posteņiem 100% bezmaksu navigācija - android , windows mobile , symbian , iphone
W
w a ze . c o m
19 aprīlī, 18:04
w a ze . c o m navaigācija un būs Jums miers - aktuālaka informācija par visiem radariem un polic. posteņiem 100% bezmaksu navigācija - android , windows mobile , symbian , iphone
W
w a ze . c o m
19 aprīlī, 18:04
w a ze . c o m navaigācija un būs Jums miers - aktuālaka informācija par visiem radariem un polic. posteņiem 100% bezmaksu navigācija - android , windows mobile , symbian , iphone
J
janka
19 aprīlī, 17:04
beidzot buus kaads sods arii policistiem
A
Aka
19 aprīlī, 17:04
Kā viņiem neiet!!! Nokāst tikai 300tk.... Bizness pilnīgā d.i.r.$.ā.
njakts
19 aprīlī, 16:04
man sodu nav, turu acis vaļā, braucu pēc noteikumiem, sūdus netaisu...
A
Aivo
19 aprīlī, 16:04
Neies radari uzliks sodu tāpat kā dienesta auto nodokli, jāmaksā noteikta summs gadā visiem ,jo gan jau ka braucot kaut ko pārkāpj.
B
Bruno
19 aprīlī, 16:04
Veltījums noteikumu daudzinātājiem. Noteikumi nav absolūti. Katrs autovadītājs ar pietiekamu stāžu var nosaukt desmitiem gadījumu, kad tieši uzmīšana uz akseleratora pedāļa ( un atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana ) viņam ļāvusi droši veikt manevru un izvairīties no satiksmes negadījuma.
P
PB
19 aprīlī, 15:04
Ieteiktu pārāk nepriecāties, ka budžets nepildās. Sāks vairāk izmantot negodīgas metodes! Vakar pamanīju aiz dienvidu tilta uzreiz aiz zīmes 50 radaru. Kādreiz policija deklamēja, ka mainoties ātrumam uzreiz aiz zīmes radarus neliek. Un ja nelīdzēs arī šādas metodes, izmantos vēl slīpētakas. Katra ziņā uzņēmējs mīnusos toč nepaliks.
H
Ho ho hoo
19 aprīlī, 15:04
Maksājiet ragā
H
HARIS
19 aprīlī, 15:04
Vis ir pareizi.Kur auni,tur cirpēji.Tas dabā tā ierīkots.Brauciet tā,kā tas paredzēts un nekāds sods jums nebūs jāmaksā.Paši vien vainīgi.Zivtiņš te ņe pričom.
N
Njā
19 aprīlī, 15:04
Super! Zivtiņa un Dombrovska kunga projekts rullē
G
george
19 aprīlī, 15:04
Man pēc rupjiem aprēķiniem sanāk, ka šajos 5 mēnešos Vitronic saņēmuši 140 000 Ls, bet iztērējuši vismaz 150 000 Ls (algas + uzturēšana). Tātad kopējā bilance -10 000 Ls. Nekāds bizness nesanāk :)
V
Vadīdītājas
19 aprīlī, 15:04
Uzmidžiniet ar tālajām gaismām lai pabrīdinātu citus vadītājus par foto radariem!!!
P
pūpēdis
19 aprīlī, 15:04
Ak ,vai, tad jau cerētā summa pa gadu nesavāksies!Ko nu?! Bezgoži autovadītāji grauj gandrīz ideālo biznesa projektu!!!!!
B
bigfoot
19 aprīlī, 15:04
es to jau sen zināju un redzēju, pirms radaru statistikas. regulāri braucot var redzēt kādu auto marku vadītāji nesās, ir agresīvi u.t.t. un bmw nemaz nav galvgalī. jā, vw ir izplatīti, bet arī bmw ir ļoti populāra marka. šodien vakarā lubānas ielām, kur regulāri priedēs ir radars, stāvēja X5 šim priekšā noparkojies :D un šoferīts ar blakus sēdētāju iekšā ēda :D
S
sturmkatz
19 aprīlī, 15:04
Es takš teicu, ka golfisti ir pārgalvīgi!!!
M
melni
19 aprīlī, 14:04
kur var redzēt avāriju statistiku?
P
Pravietis
19 aprīlī, 14:04
Buržuji pilda kabatas......super bizness lobistiem....
J
janka
19 aprīlī, 14:04
rēķini 35% Vitronic un parējie valstij!! Nesaprotu kā viņi taisās atpelnīt to radarus, ja katru nedēļu vēl 100LS soda nauda? Es tur nekādu biznesu nespēju skaskatīt !!!
G
gribu zināt
19 aprīlī, 14:04
Kāds % aiziet radaru uzturētājiem?
S
Soferis
19 aprīlī, 14:04
Nost ar alkatīgo, naudas kāro Zivtinshu&Kazlovski! Totāli tupa izpratne par drošibu uz celiem, kur LV tādi piedzimuši ; (
U
ura!
19 aprīlī, 14:04
budžets pildās! brauciet ātrāk
H
hugo
19 aprīlī, 13:04
Lieliska ziņa. Tātad strādājot tikai ar pārvietojamajiem fotoradariem gadā iekasētu tikai 2 miljoni (šobrīd 35% no 400 000 samaksātiem sodiem kādi 140 000. Labs ķēriens 5 mēnešos, ja ir 30 bulkuvāģi ar 2 liekēžiem katrā:) Turklāt tas bija tikai sākums, jo tagad jau visi brauc fotoradariem garām ar - 10 km/h un vispār brauc lēnāk. Kā viņi gatavojas atsist stacionāros fotoradarus, kuri nebūs Rīgas centrā uz taisniem 3joslu ceļiem ar intensīvu satiksmi un pirms kuriem būs brīdinājuma zīmes:) Jādomā, ka stacionāro radaru kastes visas būs mulāžas, kurās reāli nebūs neviens radars, visi būs pārvietojamie ar zives svētību:)
M
marss
19 aprīlī, 13:04
kas ta nu ? zivtronics nenes naudu ? takš tur dēles no visām pusēm piesūkušās :)
A
anjanis
19 aprīlī, 13:04
Fotoradari ir ar pozitivu ietekmi , tikai to izvietojumam nav sakara ar satiksmes drošību, bet gan ar mērķi - ievākt soda naudas.
N
NAUDA
19 aprīlī, 13:04
Kā rāda "Lursoft" datu bāze, pērn valstī uz juridisko personu vārda pirmoreiz reģistrēti tikai divi puslīdz jauni "Ferrari": ja viens ir salīdzinoši jau pavecs – 2008. gada izlaiduma, tad gandrīz pavisam svaigu – 2010. gada izlaiduma "Ferrari 599" ar valsts reģistrācijas numuru HP7777 iegādājusies SIA "BAN Holdings". Vēl nesen uzņēmumam bija cits, daudz atpazīstamāks nosaukums – SIA saucās "Teilans Holdings", taču nosaukuma maiņa neko būtisku nenozīmē – uzņēmuma lielākais īpašnieks joprojām ir ar politiskajiem kontaktiem plaši pazīstamais Ēriks Teilāns. Uzņēmēja pašlaik zināmākais uzņēmējdarbības projekts ir līdzdalība plašas diskusijas izraisījušajā fotoradaru ieviešanas projektā, un Ē. Teilāna uzņēmuma pērnā gada aktivitātes luksus auto iegādē liek domāt, ka šaubu par peļņu nav: pērn tāpat iegādāta (tikai līzingā) vēl viena padārga automašīna – 2011. gada izlaiduma "Land Rover Range Rover", kas uz ielas atpazīstama ar valsts reģistrācijas numuru FZ7777.
N
nu
19 aprīlī, 13:04
nu nesanaks planotie 7 miljoni pa gadu ,ja par 5 menesiem nav pat 1miljons. SHEMOTAJI...
V
Vala
19 aprīlī, 13:04
Un tas nozīmē, ka biznesa projekts ir smagi aplauzies! Ja 5 mēnešos 900 tūkstoši, gadā būs ap 2 miljoni. Vitronik cerētā gada peļņa bija biku virs 20 miljoniem latu. No tiem Briseles kāmis budžetā ielicis bija 7,3 miljonus latu. Šī pa tiešām bija un ir patīkama ziņa.
T
tu
19 aprīlī, 13:04
tās tak birokrātu un biroja žurku iecienītākās markas :)
N
nottinghams
19 aprīlī, 12:04
vw? laikam puse no tiem ir policijas jauni tiguani :)))
© TVNET. Visas tiesības paturētas