Svētdiena, 17. jūnijā Vārda dienas: Alberts Madis
Komentāri
Autorizējies šeit:
Janis Murans
22 aprīlī, 18:04
Mums nav uz ko ceret ! Ne uz vienu no esošajām partijām nav ticibas ! Ne uz vienu nevar palauties ! Latvija pie varas Partiju "kolhozs" ar maksligi raditu partiju varas sistemu ar liekuliem un pašu labumu meklētājiem ,kas piespradzejusies pie valsts siles un Mums nav uz ko ceret ! ! Nau uz ko gaidit ! ! Japalaujas Tikai uz Sevi ! ! Nepieciesams Referendums ar valsts maiņu uz Prezidentāli- Parlamentāro Republiku ! Ne ar partiju ielikteniem ,ka ir paslaik , bet ar profisionāliem ministriem savā nozarē ( amata ) ! ! Un ne ar partiju "izlemtu" prezidentu , kuram nav pilnvaru , bet ar Visu Valsts Pilsoņu vēlētu prezidentu un ar visam ta pilnvaram ! ! Ka tas bija Karla Ulmana laika ( kad Latvija bija vislielakais uzplaukums !) ! ! Lai Latvijā Beidzot Butu saimnieks, kam Butu visas pilnvaras lai vaditu valsti ! Lai butu parlieciba par nakotni ! ! Lai Beidzot iestatos likumiba ,ticiba , stabilitate , kartiba , lai butu no ka prasit ! Lai beidzot kads nestu atbildibu par notiekoso Valsti ! ! Lai izbeigtos šī bezatbildiba , nenoteiktība, neticiba , šī liekulība , si valsts korupcija ,beigtos sis " partiju kolhozs ", šis ieilgušais politiskais un ekonomiskais HAOS ! ! Lai ieekonometu naudu , lai nebalsotu vairakas reizes , jaapvieno, lai pie tautas skaitisanas balsojuma , janodod balsojums ari par "Prezidentali - Parlamentaro Republiku " ! ! ! Tas ir Loti Svarigi ! ! ! Domajiet par Sevi , par Saviem berniem ,par Mazberniem ! ! Ja nedomasiet par sevi ,par Jums neviens nedomas ! ! ! Izdzivos tas ,kas izmainisies ! ! Dievs Sveti Latviju ! !
Janis Murans
22 aprīlī, 18:04
Pie varas ir ,,pelēkie kardināli,,,kas ir valsti un iedzīvotājus apkrāpuši un uz to rēķina iedzīvojušies. Tad dabujusi sev vēlamus ierēdņus (ne jau no kompetences viedokļa ) ,KURUS IZMANTO arī kā drošu vēlētāju kontingentu ,kas garantē pozitīvu vēlēšanu iznākumu.Ierēdņiem taču nav citu iespēju (var zaudēt darbu)..! Ne uz vienu no esošajām partijām nav ticibas ! Ne uz vienu nevar palauties ! Latvija pie varas Partiju "kolhozs" ar maksligi raditu partiju varas sistemu ar liekuliem un pašu labumu meklētājiem ,kas piespradzejusies pie valsts siles un ne ar kadu speku vinus no turienes neatrausi ! ! Cilvēkiem nav ticibas valdibai , nav drošības par nākotni ! Cilveki ir nogurusi , cilveki neredz izeju , lai izdzivotu , beg projam no Latvijas ! ! Valsti valda korupcija ,liekuliba,bezatbildiba , neticiba esosai ,partiju raditai"valsts sistemai " ! Dzivo tikai valdiba ( partijas ) , korumpetie valsts ieredni un blezi ! Partijas Sev vajadzigo valdibu , sastada no savu partiju ielikteniem - laicigiem gadijuma cilvekiem , kas nav profisionali sava nozare , kas nenes nekadu atbildibu par notiekoso , kas neatskaitas tautai , bet pilda partiju noradijumus un risina tikai, savas un partiju problemas! Starp partijam notiek pat cinas , par ienesigako ministra kreslu (korupcija valsts limeni ! ) ! ! "Valdibai" nepietiek "domasanas" , lai atjaunotu,celtu razosanu , attistitu ekonomiku ,raditu darba vietas - "karteja valdiba ", nesaskanojot ar tautu , nem aiznemumus , noziedzigi cel nodoklus , "nenormali",uz invalidu , nabadzigo cilveku reikina, palielinat Sev un Saviem atbalstitajiem algas ! ! Mēs bez apstājas veļamies bezdibenī ! Valdiba jau ir kerusies pie pedeja cilveku izdzivosanas salmina iznicinasanas ,ko Nedrikstetu Darit ! Ko nedara neviena valsts pasaule , sak iznicinat cilveku pasu svetako - privatipasumus: majas , zemi , dzivoklus - nenormali , nepartraukti palielinot " nodoklus "! ! Cilveki izmisuma , cilveki vairs nevar izdzivot ! ! Cilveki ir uz iznicinasanas robezas ! Pienemtie likumi strada Tikai uz Valdibu un Izredzetiem , kur bagatie paliek vel bagataki - nabagi ,vel nabagaki ! ! Cilveki beg no Latvijas ! Sini Valsti ,neviens tevi neklausas , neviens tevi nedzird ,neviens tevi nenem galva , nevienam tu neesi vajadzigs . .. ! ! Lai partijas,"partiju valdība" mus galīgi neiznīcinātu , neizkaisitu pa pasauli , lai apstadinatu so haosu , lai beigtos si visatlautiba , ir tikai VIENA izeja ,jamaina si maksligi radita partiju - valdibas sistema ! Mums nav uz ko cer
Valdis Āboliņš
22 aprīlī, 15:04
Patreiz maksājam akcīzi degvielai, ikgadējo ceļa nodokli, kravas transports arī vinjeti. Vienlaicīgi nevar uzlikt nodokli tam, ka maksājam nodokļus. Būs kāds cits nodoklis jāmazina vai jāatceļ, ieguvuma nebūs. Ministrs izprot, ka no gala patērētāja nevar paņemt vairāk kā viņam ir.
E
Edgars
22 aprīlī, 12:04
Tik cik mēs maksājam ceļu nodokli,(sūdīgākie Eiropas ceļi),tik Eiropā nemaksā par maksas ceļiem,(labākie Eiropas ceļi)!
Praktiski skaidrā
21 aprīlī, 11:04
Tie jau tāpat sen ir maksas.
© TVNET. Visas tiesības paturētas