Otrdiena, 19. jūnijā Vārda dienas: Nils Viktors
Komentāri
Autorizējies šeit:
V
vecītis
8 novembrī, 20:11
braucu ar 1,8 benzīnu un variatoru jau 100 k nobraukti un problēmu nav patērē mazāk kā kolēģa golfs ar 1,4 variators ir pati labākā kārba
E
esi objektīvs
8 novembrī, 18:11
benzīna motors avensī patērē ap 6 l braucot ap 110 km/h, sekojoši avotiņš jau varēja būt precīzs ja pretendē uz objektīvu rakstu. Un par to variatoru arī viena tante teica- no žurnālista puses gribētu dzirdēt pamatotāku skaidrojumu.
R
re
8 novembrī, 07:11
Ņemot vērā, ka autora darbs tiek apmaksāts no VW koncerna, grūti būtu gaidīt objektivitāti. Reti vai nekad viņš izsaka kritiku par savu nauds devēju ražojumiem. Lēti tā nonākt kāda atkarībā
.
...
7 novembrī, 23:11
Rubikas nosaukums Normunds neka nesajedz! Toyota ir prakstisks uzticams auto vidusmera skirai par attiecigu cenu. Pec pardoto auto skaita gada laika, jau kuro gadu starp parejiem autorazotajiem ienem pirmo vietu! Kaut ko tomer sajedz, normis gan ne! Prot tikai vw grupai medu liet!
T
Tas pats Jānis
6 novembrī, 17:11
150 zirgi no 2l benzīna motora un pie tāda šķūņa ir ņirgāšanās par vārdu Sport! Avensis un Sport nav vienā teikumā izmantojami vārdi.
P
Pedro
6 novembrī, 10:11
Gribētu dzirdēt Avotiņa secinājumus salīdzinot Avensi Ar Hyndai I-40
L
Lāčplēsis
6 novembrī, 06:11
Neizdevusies priekßēja reste dizaina ziñä ! Un dïzełi pazemina mašīnas vadïtāja intelekta līmeni ! Gan jau āki arī drīz pieliks klāt !
© TVNET. Visas tiesības paturētas