iepriekšējais 1 2

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. satiksmes noteikumu paarkaapumus vareetu sadaliit divaas grupaas:

  1. vadiitaajs paarkaapj CSN un reizee arii apdraud satiksmes drosiibu, piem. 12 dienaa pa briiviibenes preteejo joslu mauc uz 100km/h. sajaa gadiijumaa kukuljnemsanu neatbalstu jo ir sabiedriski biistams nodariijums kuru jaapkaro.

  2. vadiitaajs brauc pluusmaa ar palielinaatu aatrumu, pagriezas pa kreisi zem ziimes bet nevienam netraucee, brauc 3 naktii pa tukshu soseju kur dienaa jaabrauc uz 50km/h jo blakus skola. sados gadiijumos varam runaat par nepamatoti izvietotaam ziimeem vai kjersanu inkasaacijas noluukos. suudzeet tiesaa ir bezceriigi, suudzeeties prieksnieciibai arii, atliek piedaavaat kukuli kaa vieniigo risinaajumu zaudeejumu samazinaasanai saprotot ka esi saskaaries ar valsts reketu, un ar drosiibu uz celja te nav nekaada sakara!!

  2
 2. O

  Tad nu gan šausmīgi traucies! Pa Viestura prospekutu, pa ielu ar divām brauktuvēm, kur katrā ir divas joslas un cilvēki pāri praktiski nestaigā! Tur tas 50 km/h ierobežojums vispār ir uzlikts priekšvtā, lai varētu tur iekasēt soda naudas vai uzstādīt tās savas sasodītās ātruma kastes!!!

  2
 3. a

  jaunie V acija u.t.t. brauc ar ātrumu 200 km ,un aizmirst,ka šeit nedrīkst braukt...bet brauc...un brīnās ,kā šeit velkas......

  1
 4. S

  Sāksim ar to, ka Vācijā ar tādu ātrumu brauc tikai un vienīgi uz bāņiem, kur tas ir atļauts (posmos, kur nav ierobežojumi).
  Pilsētās Vācijā, ja ir zīme 50km.h, tad visi arī brauc uz tiem 50km/h nevis uz 65km/h vai 70km/h. Pats to pārbaudīju, kad braukājui pa vāciju. Tur nav tāda lieta, ka ja jau tukša iela, tad var maukt. Uz cik atļauts uz tik arī brauc un reti kurš brauc tur ar +10. Nedēļas laikā varbūt daži bija, bet tā visi brauc mierīgi.
  Tā kā ieteiktu aizbraukt uz vāciju un pašam paskatīties nevis tukši bļaut, ka redz Vācijā visi visur lido. Un viens no iemesliem ir ļoti lielās soda naudas. Pie tam, tur nav tāda kultūra, ka var tipa ar polici sarunāt. Sāksi runāt, uzreiz saslēgs dzelžos un sods būs pēc pilnas programmas.

  0
 5. j

  Bet visi shitie,kuri apdziivotaa vietaa iedomaajas Shumaherus teelot ir potenciaali slepkavas.Vinus vajadzeetu sodiit ne knapaak,kaa par nelikumiigu ierocu glabaashanu.

  2
 6. m

  Gan jau policijas darbinieki noskatījās un neko nedarīja drošības labā.
  Protams policijai galvenais nauda . Aizsūtot kvīti autovadītājam , neizglābsi cilvēkus , kurus varētu viņi notriekt.

  4
 7. j

  Kā mersis tādu kasti varēja uztaisīt :D

  1
 8. S

  Tas katafalks taču neiet ātrāk par 70 ! Un uzlicis vēl šķūninga ledus !

  4
 9. B

  Ja vēl tie radari būtu salikti tā, lai tiešām nodrošinātu drošību ielās vēl neko neteiktu, bet tak 90% no izvietojuma ir salikti, lai vienkārši kretīniski nokāstu naudu... tāpat kā dažas zilās "gudri" izliktās ceļa zīmes - apdzīvota vieta, lai brauktu uz 20km/h, kur "drauģeļi" patrulē pa teritoriju un gaida kad kāds nedaudz uzspiedīs pedāli. Godīgi sakot - Imbicili....

  12
 10. iconJānis Krūmiņš 2017. g. 17. februārī 17:27

  Ta vid operativņiki skrien aizturēt kādu nelietoīgu bērzu sulu tirgoni.

  4
 11. f

  geļiks - tā ir diagnoze.

  1
 12. b

  + vēl 30-40 eiro par to, ka numura zīmi nevar saredzēt. Interesanti, pa ceļam neviens policists negribēja apstādināt?

  4
 13. >

  Nu tā takš uz foto padarīta nesalasāma...

  2
 14. I

  Gaume nekāda, ja man kāds tādu neglītu G klases miskasti arī iedotu, tad uzreiz to pārdotu kādam tirpeklim, labāk iet ar kājām, kā braukt ar neglītu džipveidīgu sūdu, kurš uz ceļa turas kā puņķis!!!

  3
 15. J

  Tev nekad tāds nebūs lauķ....

  6
 16. k

  Parkapejs ir kretins,bet par auto,tev vnk skauzh.Jo nezin kapec tu vaino auto,nevis vaditaju.

  1
 17. n

  Rīgā ir daudz vietas,kur ar tādu ātrumu var mierīgi braukt.

  8
 18. z

  Ātrums,pārkāpti katri 10km,tā 50eur par katru 10km.Ilgi rezultāts nebūs jāgaida.Un ja pilsētā tas tiek pārkāpts x2(50 vietā 100),tā tiesības uz gadu nost!Var pat bez soda.Gads būs labs laiks lai pārdomātu!Atkārtoti,2gadi,3reiz tiesības nost ar atgriešanos pie stūres pēc 2 gadi!Savādāk ar šitiem idioootiem netikt galā.Un fūrām limits 5km/h,jo šitie jau arī drāžas kā padebiiili.Via baltica ar izrautām ķiskām iet pat līdz 110km/h.Svētdienās fūras velk 100km/h un apdzīvotā vietā ātrums netiek samazināts!

  4
 19. x

  Malacis! Ar cik superīgām idejām tu nāc klajā!
  Zināji, ka tā arī ir, ja pārkāp par 50km/h, tad ņem nost tiesības?
  Zināji, ja pārkāpums tiek fiksēts ar stacionāro vai pārvietojamo radaru tiesības nevar noņemt nost, jo tu nezini kas pie stūres sēž?

  4
 20. iconGunārs Heinsbergs 2017. g. 17. februārī 15:59

  Kas tas par ātrumu? jāsmejas!!! Liepājā brauc ātrāk...

  9
 21. l
  lurba Gunārs Heinsbergs2017. g. 17. februārī 16:12

  taisnība jau ir.. Liepājā uz brīvībeni vidējais ātrums ap 80-90 km/h kur atļautas ir 50km/h
  bet tas ir Latviešu ticējums ka uz darbu jāizbrauc no mājas 5-10 min pirms darba un tad tēlo sportistus ielās...

  1
 22. n

  Nu ta jaunums!Lido,un vel turpina lidot zem sarkanā.Ja agrāk lidošana zem sarkanā nebija,tad tagad iedegoties sarkanam vel 2-3 mašīnas turpina braukt pie sarkanā.Tak bezpriģels uz ceļa valda.Tā pat,agrāk nebija glāstāmie laizāmie telefoni,nospieda pogu,runāja un skatijās uz ceļu.Tagad,televizors pie auss,laiza un glāsta,pat apstājas uz joslas vai krustā traucējot satiksmi ,lai pabeigtu laizīt un glāstīt!

  7
 23. K

  Ātrums piefiksēts, bet numuru salasīt nevar :)

  4
 24. 1

  Sodi mums mīksti. Aizbraucat uz AAE. Tur radars stāv ik pēc 4 km, un neviens nepīkst.

  5
 25. 5

  Viestura prospektā uz pusi būtu jāsamazina apgriešanās vietu skaits un jāliek zīme 70. Tāpat uz 50 neviens tur nebrauc.

  8
 26. S

  Nu gan baigais brīnums, ka pa šoseju brauc ar 112 km stundā. Paši saliek zīmes un pēc tam radarus, lai varētu nokāst šoferus un pasniedz kā nezin kādu brīnumu.

  16

iepriekšējais 1 2

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi


Kļūsti par reportieri