Sestdiena, 23. jūnijā Vārda dienas: Līga
Komentāri
Autorizējies šeit:
J
jefiņš Nr.49543
15 septembrī, 17:09
tas ir pārspīlēti. ja ASV reāli būtu tik ļoti ienteresēti ieviest ĢMO Latvijā, tad viņiem tas būtu arī izdevies. nekādi pāris zaļie tur nebūtu neko panākuši. ja Latvija tagad var sevi paust kā brīva no ĢMO, tas ir tikai tāpēc, ka ASV pret to neiebilda. nav jau tā, ka es teiktu, ka Latvija neko nespētu ietekmēt, bet... Latvija vienkārši neko nespēj ietekmēt. tie droši vien bija vien sīki atsevišķi darboņi, nevis reāli ASV pārstāvji. (paskat tik. es veicinu uzskatus, ka ASV pārvalda pasauli... kospirāciju teroristi- rullējammmm. vū hū. )
A
Arturs
12 septembrī, 07:09
Pēc klātienē Amērikā redzēto "drošo" ĢMO lietotāju slaidajiem augumiem kKATEGORISKS NĒEEEEEEEEEEEEEEEE!
L
lameriitis
11 septembrī, 20:09
Vienkarshi noskatieties filmu Food Inc. ! http://www.youtube.com/watch?v=5eKYyD14d_0
!
!!!
11 septembrī, 09:09
PRET!
J
JanisT
11 septembrī, 08:09
ĢMO var būt labi un neklaitīgi, bet neviena korporācija neražos kaut ko labu un nekaitīgu, visas ražos kaut ko, ar ko var nopelnīt! Vaina nav zinātnē un tehnoloģijās, vaina ir korporāciju alkatībā.
Rolands Jaunzems
10 septembrī, 16:09
GMO ir nekaitiigs> tie ir maanji, ko tu saki! apskaties no Indijas, Meksikas, Chiiles, Braziilijas piemeeriem kaut vai, kur ir ienaakusi GMO patenteetaa kurkuruuzas seekla. ! taa mmeesla ,pa veejam parnesaataas sporas, saputeksnee naturaalo kukuruuzu un nakamaa razha jau aug ar patenteetaa GM kukuruuzas dns iekshaa, jo jaunaas kukuruuzas auglis ir kukuruuzas graudi, kam tiek iedodots dns.sviestaini, tad nu pasauli apliks ar gmp patenta maksu tagad?! Arbuzs pateica preciizi!
Rolands Jaunzems
10 septembrī, 15:09
Ludzu izmantot vismaz google tulkotaaju, lai iztulkotu latviski, ja nesaprotat angliski. Eksperti izsaka bazhas par blakusparaadiibaam audzeejot un lietotjot gm paartiku! " Here's the back story. When FDA scientists were asked to weigh in on what was to become the most radical and potentially dangerous change in our food supply -- the introduction of genetically modified (GM) foods -- secret documents now reveal that the experts were very concerned. Memo after memo described toxins, new diseases, nutritional deficiencies, and hard-to-detect allergens. They were adamant that the technology carried "serious health hazards," and required careful, long-term research, including human studies, before any genetically modified organisms (GMOs) could be safely released into the food supply. " ref.: http://www.responsibletechnology.org/blog/858 ref.: http://www.biointegrity.org/list.html
N
niknā
10 septembrī, 11:09
Tas nav nekāds zzs nopelns, ka nepiekapās ASV spiedienam attiecībā uz ģmo. Vienkārši ZZS nedrīkstēja neievērot ES vienoto nostāju šaja jautājumā. Esmu pārliecināta par 100% ka tiklīdz ES atlaus lemt katrai valstij, tad Latvija ar ZZS priekšgalā, būs pirmā valsts ES, kura ieviesīs ĢMO. Kangari iznīdē savu tautu un vairo kargina ciltsbrāļu bagātību. Tālavas taurētāja Latvijai nav, ir bundzinieks:(
A
arbūzss
10 septembrī, 11:09
Tautai bišku vajadzētu uz šo lietu paskatīties no cita skatleņķa! ĢMO ir pārtikas produkts kas ir PATENTĒTS - produkts kam bez ražošanas izmaksām un nodokļiem nāk klāt PATENTA MAKSA! Iztēlojieties kaut uz mirkli ,kad šis produkts tiktu izmantots lauksaimniecībā un gadiem ejot (NATURĀLĀS SĒKLAS izzustu pavisam) jo ĢMO būtu ražot DAUDZ IZDEVĪGĀK! KĀ JUMS ŠĶIET ,CIK TAD MAIZE UN CITI ĢMO PRODUKTI MAKSĀTU VEIKALĀ!!!!!!!!!!!!! IT'S ALL about THE $$$$$$$$$$$......:)
N
nē GMO
10 septembrī, 11:09
nekādā gadīumā nekādus GMO, ja to pieļausim, staigāsim pēc tam kā amerikāņi tādām pašām lielām pakaļām un milzu vēderiem jau no jaunības gadiem!
@
@
10 septembrī, 10:09
http://www.google.lv/search?rlz=1C1GGGE_enLV385&sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=%D0%AF%D0%B4+%D0%BE%D1%82+%D1%8D%D0%BB%D0%B8%D1%82%D1%8B+%D0%B1%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B5+%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%B6%D0%B8%D0%B5+(%D0%93%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%B0+%D0%A6%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%B2%D0%B0)_2010
Rolands Jaunzems
10 septembrī, 10:09
gm kartupelji izraisa probleemas iekshejos organos, sojas pupas ir kaitiigas. GMpartika ir noteikti kaitiiga celveekam un par to nav nekaadu shaubu, jo shie jautaajumi tiek risinaati politiski nevis zinaatniski un bagaataas kjimijas kompaanijas mieriigi atljaujas samaksaat jebkuram politikjim!!!!
H
hollander
10 septembrī, 09:09
nu ko? te nu ir tie lielakie latvijas "draugi"! ko vinji mums vispar ir devushi labu? jenjki go home!
A
ASV = cuuku demokratija...
10 septembrī, 09:09
...
A
a
10 septembrī, 09:09
Man te viengad siltumnīcā izauga ideāli gurķi. (daudz,garšīgi,skaisti utt.)Nu no priekiem ievacu sēklas nākošam gadam.Un nākošā gadā izauga tādi kropļi ka bail.Lai izaugtu smuki gurķi atkal bija sēklas jāpērk veikalā.Tagad esmu atkarīgais jo sentēvu sēklu man nav.PS:Trisreiz var minēt :Kam tas ir izdevigi?
K
Kristians
10 septembrī, 09:09
Viena reāli laba lieta, ko mūsu valdība panākusi. Par šo liels paldies valdībai!
Ģ
ĢMO ir nekaitīga
10 septembrī, 09:09
Cik dzīļi visos ir iesakņojies stulbais mīts par ĢMO pārtikas kaitīgumu - nu parādiet kaut vienu, kas saslimis no ĢMO? Un cik ir miruši no aptaukošanas, ēdot ekoloģiski tīru pārtiku????
V
vanags
10 septembrī, 09:09
Tā ASV par daudz no sevis atļaujas.Paskat tik.Izrādās,ka mūsu saiemas deputāti iet pie šiem atskaitīties.Maizītis arī gājis atskaitīties par krimināllietu izmeklēšanu gaitu.Viens te nesen vēl brauca piespiest latvijai izmaksāt 130 milj.žīdu pēctečiem par NEKO.Tagad mums grib piespiest ražot un ēst ĢMO. Kas viņiem devis atļauju vadīt Latviju un iespaidot neakarīgu izmeklēšanas gaitu.Tad jau parlaments un prkuratūra mums nav vajadzīgi.Obama pa internetu te var vadīt Latvijas taurtsaimniecību,politiku un visu citu,ko vien vēlas.Varbūt ASV bija vainīga pie krīzes Latvija,ko?Labāk lai skatās,kas notiek pašu mājās nevis urķējas citu valstu darīšanās.Dievi atradušies...
Rolands Jaunzems
10 septembrī, 08:09
gm paartiku var sabaazt peecpusee amiishiem.
C
ciyka
10 septembrī, 08:09
Ģenētiski modificētais vidusmēra amerikānis...
J
Jānis Grīnbergs
10 septembrī, 08:09
GMO ir pretdabiska ar neprognozējamām sekām uz cilvēka veselību.Latvija nav nekāds izmēģinājumu lauciņš priekš JEŅĶIEM.Taču ņemot vērā mūsu iztapoņas valsts līmenī šeit vairs ne par ko nevar būt drošs.JEŅĶi rokas nost no Latvijas,rijat paši savus mēslus!!!!!
N
nasty
10 septembrī, 08:09
kāds laikraksts varēja aiziet pie amerikas vēstneses un kārtīgi izprašņāt par šito sviestu
T
Tm
10 septembrī, 08:09
http://topdocumentaryfilms.com/the-world-according-to-monsanto/
A
aks
10 septembrī, 07:09
Eu, nu kas par lietu?!?!? Tad kāda mārrutka pēc mēs esam Eiropas Savienībā, ja tā atļauj katrai dalībvalstij izlemt par ĢMO? Lielvalstis izlēma un tā tam būs būt. Malači Francija un Spānija.
K
kroms
10 septembrī, 07:09
Tīri korporāciju interešu gājieni .... mēģinājums pārdot. Sak, tad lai vai ūdens plūdi ... tā vietā, lai visur ražotu vietējo pārtiku, nevis pirktu ievesto ....
P
Prātnieks I
10 septembrī, 07:09
1. Protams, var ģenētiski izmodificēt visādus kaitīgus monstrus, tāpat kā izaudzēt selekcijas ceļā. 2. Tas, ka sēklas nedrīkst glabāt, protams, ir pašas korporācijas varā, ja viņa pārdod. Bet laikam taču vienalga ir izdevīgi pirkt, ja to dara, citādi taču varētu viņus pasūtīt kādu māju tālāk.` 3. Laba daļa komentāru pret ĢMO šeit ir vienkārši id i otiski un līdzīgi ir arī daud kur citur.i. 4. Iespējams, ka Latvijā tiešām vajadzētu saglabāt ĢMO brīvu statusu, lai Latvijas lauksaimnieki uz šī idi o tisma varētu uzvārīties.
E
eh
10 septembrī, 07:09
pareizi nevajag to gmo, savaadaak eedot tos cilveeku veseliiba tiks samaitaata ar visaadiem hormoniem utt, to tur ir daudz..... vajag palikt pie nostaajas razhot paartiku bez gmo
N
nez
10 septembrī, 07:09
vai Spilvas tomātu mērcē arī ir modificētā kartupeļu cieta vai arī tur nav nekāda sakara? Vienk uz etiķetes kautkas tāds rakstīts.
J
10 septembrī, 06:09
Daudz muldēsiet, .. būs kā pagājušgadā Krievijā,, visu vasaru vieni ugunsgrēki un nekādas ražas.
K
ks86
10 septembrī, 06:09
Interesanti, ka ASV ĢMO ražo bijušie ieroču ražotāji :)
H
hm
10 septembrī, 06:09
tapat skaidrs ka jebkuram normali domajosam cilvekam ir skaidrs ka jaed normala partika...tie kas komentos stasta ka jaed GMO tur ir skaidrs ka kaads viniem MAKSA par komentesanu.
V
Vucis
10 septembrī, 06:09
Ha! Ha! Ha! Un kāda produkcija, pārtika ienāk gatavā veidā Reigas un novadu lielveikalos?
N
NoKrievijas TV raidījuma.
10 septembrī, 06:09
Krievijas pārtikas institūts veica testu uz žurkām, vienu grupu baroja ar GMO produktiem otru ar dabīgiem. Rezultātā ar GMO barotajām tršajā paaudzē vairs nebija dzimstības, ar dabīgajiem vis OK. Ceru ka šo raudījumu ir daudzi no Jums skatījušies. Tas bija vai nu no cikla "žadnostj" vai "istorija vserosijskogo obmana"
D
doma
10 septembrī, 05:09
Vai tad par maz mēs tiekam indēti.Kā cilvēki nesaprot,ka daba jau mūs brīdina.Tā mēs paši to pasauli iznīcinām ar visādām stulbībām.Ja viņiem nav ko rīt lai viņi tur indējas.Amerika un ķīna lai put,bet mums pietiek labas pārtikas.Gribas taču lai bērnu bērni ar piedzīvotu tīru dabu ar bitēm un pārējiem kukaiņiem bez kuriem arī mēs nevaram iztikt.
F
FUI
10 septembrī, 05:09
a, ko, lai tik nākamā paaudzē dzimst dauņi, un citādi veidojumi.... rīsim ĢMO!
D
driver
10 septembrī, 05:09
Jau kuro gadu ēdat ĢMO kartupeļus... Arī audzētus uz vietas. Kuram nu; caureja?
N
norakts
10 septembrī, 05:09
Nevis lobēja, bet mēģināja saprāta elementus modināt... pinīgs bezcers Te taču jāvēro daba un jādomā par ilgtspēju! Iestāstīt Antiņiem, ka visas šķirnes jebkurai kultūrai ir modificētas - pilnīgs bezcers. Par to visi ar mieru saņemt dotācijas un balsot par zzs. Pinīgs bezcers, ja visa tauta grib būt tikai pati nabadzīgākā un zaļākā Eiropā vairs nav jēgas pat mēģināt
U
USraeli ChemTrail
10 septembrī, 03:09
Mēs jums drusku uzkaisīsim no augšas - vietējās kultūras nedos augļus vai vispār neaugs. Tad būsiet spiesti pirkt mūsu modificētās! Ar bada izraisīšanu mēs nošausim divus zaķus - kārtīgi nopelnīsim un pasaules iedzīvotaju skaitu pieregulēsim.
S
sdfghsah
10 septembrī, 01:09
NAfig vajag, mums tač ir ko ēst, dafiga aizaugušas zemes, te kaut 10 miljoniem Latviešu sanāktu pašpietiekama zeme, žēl, ka tik slinki un vairoties negrib, visur gaida, kad ar karoti kāds putna pienu ielies mutē un maksās 2000Ls algas dos, vai uz pabalstiem sēdēs savādāk. 2000Ls algas rodas, ja viens otru pabalsta un neizved naudu uz ārzemēm, tādā ziņā šī tauta ir unikāla, ka visu sevī valsts un citu tautiešu investēto izved Īrijas, Anglijas ekonomikas pacēlumam
)
))
10 septembrī, 00:09
te viens komenteja ka pasaule cilveku par daudz un nevar visus pabarot. tad kapec ES regulas uzliek kvotas un delj tam ES kvotam latvija vairs nav nekadas lauksaimniecibas. man gan liekas ka partiku sarazhot var tikai nelauj.
M
melo
10 septembrī, 00:09
Latvijas valdība nav piekāpusies amerikāņu diplomātu spiedienam ========================= ja butu bijis kads spiediens tad pa priekshu skrietu. vai tik ne bij otradi ka musejie gribeja uzvarities mahinejoties bet ASV nedevas.
P
piupiu
9 septembrī, 23:09
Sauciet par sazvērinieku vai kā vēlaties, bet šamējais ievieš nedaudz riebumu pret GMO un citu sh*tu. Filma Food, inc! - http://www.imdb.com/title/tt1286537/ Un tas nav nekāds noslēpums, ka ASV jau kādu laiciņu spēles noteikumus diktē korporācijas - netaisu nekādas atsauksmes uz kautkādām jaunām pasaules kārtībām un sh*t, bet šķiet lieta ir vienkārša - zaļie papīrīši spēlē milzīgu lomu!
T
teo
9 septembrī, 23:09
http://www.zemesdraugi.lv/lv/jaunumi/toksini-no-genetiski-modificetajam-kulturam-nonak-grutniecu-un-embriju-asinis Jauns satraucošs kanādiešu zinātnieku pētījums liecina, ka kaitīgie toksīni, kas iestrādāti ģenētiski modificētajās lauksaimniecības kultūrās, lai pasargātu tās no kaitēkļiem, var nonākt topošo māmiņu un vēl nedzimušu bērnu asinsritē, lai gan ĢMO ražotāji apgalvo, ka tie sadalās zarnu traktā un nenodara kaitējumu organismam
B
bla bla
9 septembrī, 21:09
Atļauj vai aizliedz, Snikerī un visās malās tākātā ir raks'tits maziem burtiņiem - modificēts sojas lecitins vai vienk mod. soja, vai gaļu kuru mums sūta ir nobarota ar Monsanto mod. soju , kukurūzu :( No tā nekur neizbēgt, tik nezin cik %, bet kurš pierādījis, ka 1% ir labāks par 100% ĢMO, lai tev kropļi nepiedzimst. Amerikāņi pat tievie ir nesmuki, alerģiski un slimo visādām kaitēm kuras mums nepazīst, parkinsona slimība piem un simt citas kuras tikai pa jeņķu TV esmu dzirdējis, ne Latvijas sadzīvē, tākā man ar to pietiek, lai negribētu viņu ĢMO ne gramu, bet kur likties nabagam, kuram visapkārt lielveikali, cerība tikai savu zemi sakrāt un visu pašam
M
Monsanto > renārs vīstoklis
9 septembrī, 21:09
Kam vajag pierādijumu, ja 97%, ka viņš rada arī tos ASV mutantus un neauglības epidēmiju uttttt - un 100miljardu peļņu ASV farmācijas kompānijām, kā zināms visi miljardu kompānijas ir dažu simtu žīdu rokās un viņi viens otram neatsaka izpalīdzēt un shēmot kopēju bagātības audzināšanu. Un, kas Latvijā zemes trūkst, badā sprāgst, ka mums jāpārņem āfrikas tendences piespiedu kārtā? Latvijas zeme bez visiem GMO (kuri nebūt nav lētāki , bet tiek ielobēti valdībās un likumos Monsanto interisēs) var pabarot 10-15 miljonus iedzīvotāju. Ir gana pierādijumu no neatkarīgajām sociāla tipa lielvarām, bez lobiju tradīcijām, kuru valdības pagaidām nav uzpirktas, piem Ķīna, Krievija, Eriopas valstsi, tur pilns ar neatkarīgiem pētījumie, ka 50% žurku mazuļu, kuri baroti ar 100% ĢMO, tipa 50% mazuļu ir acīmredzama kroplība, pārējiem 50% noteiktu atklātos ģenētiskajās analīzes vai nākamajās paaudzēs. Patiesība, ja netici pats vari izmēģināt uz pelēm, nav dārgs eksperiments, tikai nezinu kur ĢMO kukurūzu nopirkt, un vai drīkst ievest pasūtot internetā
M
mango
9 septembrī, 21:09
NEKĀDU Monsanto corparāciju EIROPĀ nevajag, kur nu vel LATVIJĀ!!!!!!!!!! Amerikā pat zemniekam sēklas uzkrāt nav atļauts ja neatbilst monsanto regulācijām. Un ja tu to dari bez viņu atļaujas tad cietumsods.
A
aiai
9 septembrī, 21:09
Vai tā pati korporācija kuras toreiz apgalvotās "nekaitīgās" ķīmijas dēl tagad Vjetnamā dzimt deformēti bērni? Vai tā pati korporācija, kas negrib veikt ilglaicīgus pētījumus? Vai tā pati korporācija, kura atlaida darbiniekus, kuri atklāja ka dēļ ģmo žurkām palielinājās aknas un, ja nemaldos sarāvās arī nieres? Vai tā pati korporācija kuras bizness ir miljardos vērts un kura nodrošina 90% visas pasaules ģmo? LTV1 par to bija filma, ja tā ir tā pati korporācija, es turos no ģmo pa gabalu. :)
N
Nēģis
9 septembrī, 21:09
Jā FUCK the USA
L
Lauris B
9 septembrī, 20:09
TVNET un LETA redakcijai - kad atsaucieties uz informāciju, lūdzu, norādiet oriģinālo informācijas avotu, tas ir, interneta adresi (linku), kuru atreferējat, citādāk šķiet, ka ZZS politiskā reklāma. Manuprāt, ASV amatpersonas noteikti vēlās Monsanto monopoltirgu arī Eiropā, bet neticu, ka tie par Eiropu interesējās vairāk nekā par Āziju un Āfriku. Savukārt Āzijā un Āfrikā subsidēto, ģenētiski modificēto un indēm apsmidzināto pārtikas produktu nonākšanu Eiropas tirgū tieši vai jau pārstrādātos pārtikas produktos bieži nav iespējams kontrolēt, tāpēc nav iemesla apšaubīt, ka ASV imperiālisms nonāks arī līdz mums.
P
Patriots Labveelis
9 septembrī, 20:09
vai buus jaaizmet visi jenkju nosuuceeji/-as no Latvijas?
N
nevis ASV
9 septembrī, 19:09
Bet resno un košērēto cionistu korporācijas, kuras pārstāv arī pašrezējā vēstniece no ASV. Amerikāņi ir tādā pašā verdzībā, kādu viņi grib te uzspiest. Cionistu vara ASV galīgi nereprezentē to amerikāņu garu, kāds valda ārpus Vašingtonas un ņujorkas briljantu slīpētāju rajoniem.
T
tvajuma
9 septembrī, 19:09
Fuck the ASV!! Fuck the GMO!
A
Aklā uzticība
9 septembrī, 19:09
ja šitie GMO nāk no ASV, var būt drošs ka tie būs izmantoti biologiskā terrorā. īpašības var pakāpeniski savieot, uzbūvēt jo DNS starp bakterijām viegli izmainās. ja kada GMO skirna nekaitīga bet ipaši veidota, tā var kļut bistama nākotne. Akli ticēt ASV ir muļkīgi un var būt navējošs
R
Recombinant DNA
9 septembrī, 19:09
Žēl mūsu starojošiem vadoņiem prāts pakaļā. viņi laikam neko nezina, bet tomēr taisa lēmumus. Pirmais jautājums: Kā ir tās bakterijas modificēti? Kādā veidā. daži ir tīr labvēlīgi, citas modifikācijas bistamas.
V
vw
9 septembrī, 19:09
tu, muģila,ww3 vai apjēdz ko uzrakstiji?
K
kince
9 septembrī, 19:09
Paldies Dievam par veselo sapratu!
K
koments
9 septembrī, 19:09
Lūk kur parādās mūsu "drudzība" ASV tāpat kā savus iedzīvotājus indē ar ģenētiski modificētu pārtiku - vēlas to panākt visā pasaulē. maitas tādi!
H
hmm
9 septembrī, 19:09
si laikam ir vieniga sapratiga politika, kur lemumi ir pienemti talredzigi
N
Nauris
9 septembrī, 19:09
iznāk ka ZZS pārvaldītās ministrijas( Zemkopība un Vide) ir vienīgās kas nav dancojušas pēc stabules
K
kraz
9 septembrī, 19:09
ooo slavenajam Monsanto rokas ir garas -)
M
Murcs
9 septembrī, 18:09
Nu, varbūt beidzot kāds atzīs, ka kaut ko mūsu valsts pārvalde ir kaut ko arī darījusi nākotnes vārdā? Vismaz caur sakostiem zobiem?
A
antius
9 septembrī, 18:09
Tie amerikāņi un žīdi ne pa jokam grib mūs iznīcināt. Labi vēl,ka esam spējuši pretī stāvēt.
Renārs Vīstoklis
9 septembrī, 18:09
Kāpēc tāds naids pret ĢM produktiem? Pagaidām nav empīrisku pierādījumu tam, ka ĢM produkti rada kaitējumu cilvēka organismam. Nav pierādījumu arī pretējam, taču tas nav arguments. Biotehnoloģijas ir mūsu (cilvēku) nākotne un tas, par ko EK pašlaik balso ir regress.
P
panda
9 septembrī, 18:09
Cerēsim,ka mūsu zemi nepiemēslos ar ĢMO.
E
Edzus
9 septembrī, 18:09
Sapinieties vēl ar Kraukli, tālu tiksiet... Āzis, ibio, par dārznieku...
© TVNET. Visas tiesības paturētas