protams,pensionāriem tas ir slikti,taču algu arī vairākums saņem aploksnēs,bet nodokļus maksā no minimāliem 100 latiem.No kurienes tas lai ņem naudu pensijām? es nerunāšu par tiem apm 10000 cilvēkiem Latvijā ,kuri ir kļuvuši ļoooti bagāti pateicoties neatkarībai....un arī par tiem apm 10% kuri ir zsev labu pensiju nopelnījuši pateicoties tam,ka labā valsts darbā ir strādājuši....Man vien pazīstams prokurors aizgāja pensijā uz 870 latiem.Nav jau nekas ļoti dižs,taču pie patreizējās dārdzības var dzīvot normāli.Tādai pensijai apmēram būtu jābūt katram pensionāram,taču...kā jau teicu...nodoikļu nemaksāšana,šmaukšanās,valsts izzagšana savā laikā...nu un lūk kur esam ar savu vidējo pensiju ap 180 latiem!
Nesaprotu,kas tur briesmīgs,ja tiek paaugstināts pensionēšanās vecums. Šobrīt visās iestādēs strādā cilvēki,kuri jau sen ir pensijā. Tas nozīmē,ka visi šie pensionāri ir darba spējīgi. Es esmu pensionāre un man bieži tiek jautāds, kādēļ es nestrādāju. Un man nebūt nav ne 75, ne 70 gadu,kāds ir lielai daļai strādājošo pensionāru. Mana pensija nav pat 170,-ls.
Tur jau tā lieta, ka viņi strādā iestādēs un neviens no viņiem nekad nav strādājis ražošanā.
Sēdējuši un pirduši visu dzīvi iestāžu krēslos. Padzēruši rīta kafijas, papļerkstējuši un neko taustāmu tā arī nav paveikuši valsts labā.
Tādā garā var arī līdz 70 gadu vecumam darboties.
Njaa. smieklīgi ir tas, ka puse no LV iedzīvotājiem nemaz nenodzīvo līdz šādam vecumam..
Nezinu, ko tu tur mels ! Manos daudzskaitlīgajos rados neviens vīrietis ( par sievietēm nemaz nerunājot ! ) nav nomiris pirms 75 gadiem . Viens radagabals varbūt aizies ātrāk, jo gadus 20 kā dzer ! Un tad vēl nevar zinākt !
Šis pensionēšanās vecuma paugstinājums ir jāskata vienoti ar izmaiņām medicīnas aprūpē un jauno medicīnas nodokli. Doma ierēdņiem vienkārša - cilvēkiem pirmspensijas vecumā (darbu atras grūti, dažkārt veselība vairs neļauj strādāt) liegt arī medicīnas aprūpi ar domu, ka tad pensijas vecumu sasniegs iespējami mazs cilvēku skaits!
Pasakiet man,kāda jēga šai valstī nodokļus maksāt !
Nav jēga ! Jēga ir dzīvot uz pārējo nodokļu maksātāja rēķina ! Un vēl pēc tam apriet valsti ! ( kamēr no pārējiem nedabūs ar mietu pa muguru ! )
Kas patīk - tāda sajūta, ka šiem vaimanātājiem-komentētājiem nav nemazākās sajēgas kas ir nauda ! Ka tā nauda ir jānopelna !
Vai viņi savā personīgajā dzīvē arī tā : es pa savu mūžu esmu pelnījis labas vecumdienas : aizņemšos 100 000 Ls, uzcelšu māju un dzīvošu laimīgi ! Un pēc tam valdība un bankas vainīgas ka šim atņēma māju un pašu izdzina uz ielas par kredītu nemaksāšanu !
Nauda ir tik pensijām, cik mēs visi esam nopelnījuši, ne vairāk ! Kur var būt tik naivi cilvēki, kuri domā : atnāks SC pie varas un uzreiz nezin no kurienes parādīsies 10 reizes vairāk naudas pensijām !
Ja jau jūs varat būr tik neizglītoti naudas lietās, tad kāda jums var būt liela pensija ! Tāpat notrallināsiet !
Labāk būtu domājuši, kā nopelnīt sev lielu pensiju !
Nauda ir jānopelna ,tieši tā!
Tad nu tie darboņi ,kuru darbs ir nodrošināt lai Valsts zeltu un plauktu ,ir paveikuši pretējo !Par ko viņi saņem algu ?? Par kādiem nopelniem viņi sev palielina algas ??
Un ar to vēl ir par maz ,jo vajadzīgi otkati un citas lietas ,ne mazāk ienesīgas ,bet ne tik likumīgas un tikumīgas!
Secinājums ,no viņiem ir jāattiesā alga par visiem 22 gadiem ,jo tā ir izmaksāta par kaitniecību!
drīz mūsu bērnus mācīs 65 gadīgi skolotāji, bērnudārzā 65 gadīgas audzinātājas tēlos zaķīšus un pelītes. 65 gadīgs sporta skolotājs rādīs augstlēkšanu... skolotāji tādā vecumā jau bērniem ļoti patīk. īpaši pusaudžiem. Skolā nostrādājis pēc augstskolas 40(!) gadus un vēl prātā nesajucis?
Tieši skolotāji ir tā kategorija, kuri ne labprāt dodas pensijā.Zinu skolotājas, kurām tuvojas septītais gadu desmits,bet viņas strādā un saņem algu,gan pensiju!Viss smagāk būs tieši fizisko darbu darošajiem-kur visu darba dienu esi uz kājām un fiziskā piepūle:celtnieki,lauksaimniecībā strādājošie,šoferi,pārdevējas,un vēl daudzas citas profesijas!
Zini, tās 65 gadus vecās dažkārt ir foršākas par 30 gadīgajām, kam vējš un citas svarīgākas ietas galvā par bērniem. Jaunās nepakustēs lieku soli bez jautājuma- cik par to maksās.
Nožēlojamie zagļi - likumīgi nolaupīs 3 mēnešu pensijas 1952 un 1953 gadā dzimušajiem ! Laupītāji ! Saskaitiet , cik kopā ļaužu likumīgi apzags3 pensiju apjomā ! riebjas runāt un rakstīt , žēl ļaudis !
Beidz vemstīties ar to sarkano drazu !!!
Varbūt, ka aizej uz baznīcu ar kādu reiz! Nevis visu laiku - nožēlojamie, nožēlojamie... Pašam neapnīk? Jeb sarkanais mēris jau asinīs???
Njaa. smieklīgi ir tas, ka puse no LV iedzīvotājiem nemaz nenodzīvo līdz šādam vecumam.. Par to jau protams neviens skaļi nerunā. un Tāpēc vajag palielināt šo vecumu, lai vēl mazāk būtu jāizsniedz pensijas...
Tad nebrīnaties, ka visi brauc projām.. d!auņi.
interesanti » Marija Baltace2012. g. 14. jūnijā 16:13
un kā tu zini, ka nenodzīvo? Tas, ka aug paaudze, kura ir fiziski neattīstīta un pārbarota, kura slimo jau no bērnības, tā jau ir vecāku vaina nevis valdības. Un tāda paaudze nomirs uzreiz pēc 40 gadiem no sava t!zluma un bezdarbības
Мaрьивaннa в клaссе:
- Вовочкa, просклоняй глaгол "голосовaть".
- Я голосую, ты голосуешь, он голосует, онa голосует, мы голосуем, вы голосуете.
- Вовочкa, a "они"?
- А они - срaть нa нaс хотели!
Uz viena no plakātiem "Kur policija?" Vai jūs nezinājāt, ka policijas darbinieks var iet pensijā no 50 gadiem, ja ir izdienas 20 gadi? Domājat, ka viņi būs šādā piketā?
Plukata ,nesauc sevi par latvieti!Tavs deb!lums ir sasniedzis augstāko pakāpi ,jo vairs neatšķir parazitējošu mehānismu ,kurš iznīcina savu barotāju ,no Tēvzemes!
Nu ko tas jau bija sagaidāms!Vienīgi varu pateikt :Saskaņas centram,PALDIES ,par cilvēcību! Pārējām partijām, kauns,jo neradāt nekādu citu iespēju(kaut noņemt negodīgi nopelnītās lielās pensijas,kas sniedzas tūkstošos),kā mocīt vecos!
Kā jau iepriek minēju,DOLBOJOBU ZEME......bet Pastalniekiem jau viss jauki,galvenais jau tukšā pļūtīšana,kārtējais aliņs ar pidrallam,kaut kādas vēlēšanas(interesanti ,ka viņi tic tam visam)nu un kad galīgi nav ko darīt,tad sāk savā starpā ka mazas šavkas rieties(tur gan var izsmieties),un tā tas turpinās jau trešo gadu desmitu......jautri gan tiem Liekuļiem,ne pielikt ne atņemt!!!!!
Bet kā ir ar tevi pašu?Ar ko tu atšķiries no šiem ,pastalniekiem?Ko īpaši esi darījis,lai šīs nejēdzības nebūtu?Vai arī gaidi ,kā visi,lai kāds cits,bet ko tad es!
Domā, ko raksti! Par Krimināllikuma pārkāpumiem draud kriminālatbildība. Par Krimināllikuma 71.pantu (aicinājums uz genocīdu utt.), 78.pantu (nacionālā, etniskā, rasu naida izraisīšana, provocēšana utt.), 74.pantu (genocīda, nozieguma pret cilvēci, nozieguma pret mieru un kara nozieguma attaisnošana) u.c. pārkāpumiem draud kriminālatbildība.