Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. č

  Diez cik tai vadībai tā kriminālprocesa izbeigšana izmaksāja!

  3
 2. D

  Zaharjina vaimanas te pilnīgi nevietā.

  2
 3. a

  Anomāli štrtuntīgi, ka "modrā tautas acs" redz tikai to, ko viņai pasniedz mēdiji (valsts varas mafijas rupors). Turpretim, īstie visu ziepju autori un izpildītāji ir neviens cits, kā valsts varas mafija - nekompetenta un korumpēta līdz absurdam, bez loģiskās domāšanas, vai pat bez parastās. Bezierunu ES direktīvu īstenošana, vājprātīgās Latvijas likumdošanas un beztiesiskuma kokteilis liks pazust no zemes virsas vēl ne vienam vien uzņēmumam. Vainīgie būs alkatīgi uzņēmēji, kuri izsaimniekojuši visu... Tieši tāds aunu bars mafijai ir vajadzīgs - kāšams, lētticīgs un tups...

  2
 4. u

  vai kāds to zin, ka metalurga galvenais enerģijas resurs bija elektroenerģija, kuras vienības cena Latvijā, priekš šāda tipa uzņēmumiem bija un ir vairāk kā divas reizes augstāka kā Vācijā vai Itālijā? Vai kāds zin, kā tiek kāsta nauda par OIK, kur lielākā daļa uzņēmumu, kas ražo elektroenerģiju šajā segmentā nemaz nav ārpus neatjaunojamo resursu patērētājiem?! Ņefiga! Jo mafija par to klusē!!!

  6
 5. u

  vai kāds zin, ka maksātnespējas un likvidācijas process, ar administratoru priekšgalā, ir valsts sankcionēts, grūtībās nonākušu uzņēmumu izsaimniekošanas un izzagšanas pasākums?! Nezin.
  Vai tad nevar just, kā pretojas administratori, ja kāds ko šajā procesā grib mainīt?

  3
 6. u

  vai tad kāds vēl nezin, ka Latvijas likumdošana paredz valdības darboņu kolektīvo bezatbildību!? Nav tur ko pieminēt atsevišķus vārdus. Eksperti un padomnieki (valsts varas mafija) tajā momentā apgalvija, ka tas ir vienīgais un vispareizākais lēmums - valsts galvots aizdevums. Un kāpēc gan nē? Bauri tač vajadzīgo summu sametīs!

  4
 7. E

  Nu tagat vajadzetu kriminālprocesu pret Velmeru uzsākt!!!

  11
 8. k

  Sitam vajadzeja but pasa augsa un ar lieleim burtiem

  8
 9. A

  Un 70 miljoni nodokļu maksātāju naudas pa pakaļu un daudzi dzīvo cepuri kuldami! Vai mums vispār ir kāda tiesu sistēma?

  30
 10. t

  Jā, jebkura tiesu sistēma ir tiesu sistēma. Mūsējā ir šitāda.

  2
 11. G
  GODMANI atpakaļ dodiet valdībā! 2017. g. 30. janvārī 09:16

  1.) Taisnība tomēr bija jau pirms 20 Gadiem Ivaram Godmanim kurš jau tad saprata, ka ražošana Latvijā ir jālikvidē! 2.) Latvija kā valsts nav piemērota ražošanai, no tās nav jēgas nekādas tikai zaudējumi un problēmas ražošana rada Latvijai, tāpat kā Lauksaimniecība! 3.) Latvijā ir jāatīsta: *Nekustamie īpašumi * Bankas *Veikali/ Tirdzniecības centri *Uzturēšanās atļauju tirdzniecība Krieviem *Nerezidentu - Krievu depozīti Latvijas bankās *Tranzīts * Tūrisms/Viesnīcas

  8
 12. iconOssto GODMANI atpakaļ dodiet valdībā!2017. g. 30. janvārī 09:20

  Iespēja ir atīstīt poligonu ASV vajadzībām visā LV teritorijā, vispār nekas nebūs jādara, nauda birs kā pa reni :)

  11
 13. >
  > Ossto GODMANI atpakaļ dodiet valdībā!2017. g. 30. janvārī 12:38

  Ko tu, pajoliņ, ar to domā?

  4
 14. A

  ČIKS.

  7
 15. n

  Ja nevar notiesaat to zaharu, kursh pat valstu valodu nav iemacijies pa 30 gadiem, tad kapeec uz aresteeto solina nesezh marsietis repse, kas parakstiiija dokumentus par 70 miljonu VALSTS NAUDAS atdoshanu mineetajam kungam ???? Kapeec? Kapeec var atdod milzu naudu, kas tagad nav skolam, algaam, pensijaam, bernudarziem utt, bet nevar pat konfisceet mineeta zahara kontus, maaju vai ipashumus? Jo redziet, marsietis paraksta dokumentus, bet tur tada punkat nav, ka par kautko arii ir kadam jaaatbild. Valstij nauda ir kaa juras suudi, vids iekasees veel no rengu edajiem, lai taadi klauni ka repse atkal var to izvazaat. Ja satieciet sho graabekli uz ielas, paprasiet to vinam sejaa.

  37
 16. Domāju neesi 10 gadus jauns :)
  Šajā valstī sēž tikai tie kas nevar nozagt pietiekami lai dalītos, pārējiem viss ir godīgi vai NOILGUMS iestājas :)

  24
 17. j

  visi gali ūdenī!!!

  14
 18. S

  Viss godīgi izzagts.

  36

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi