Svētdiena, 24. jūnijā Vārda dienas: Jānis
Komentāri
Autorizējies šeit:
Rugaritz1
14 novembrī, 10:11
Sāpīgi to visu lasīt pie mūsdienu situācijas! Tālu jau vairs nav kad vēsture var atkārtoties! Tā bija īsta Latvija ar īstiem Latviešiem! Viņi nezināja kā tas viss beigsies,bet viņi cīnījās! Kad Kārlis Ulmanis izdeva pavēli atdot visas muižnieku zemes tautai ... drīz vajadzētu tam notikt atkal! Jo jau paspējuši visu saraust atpakaļ!
D
Dzintars Plūdums
13 novembrī, 17:11
Artis Melbārdis - izrādās, ka te kādam ir problēmas ar teksta uztveri. Bet laikam jau ministram jāšaujas nebūs, ja vien neesi pamatskolas skolnieks. :)
Artis Melbārdis
12 novembrī, 15:11
Man "patika" Dzintara Plūduma komentārs par Ķeguma HES celšanas laiku. P.S. Šadurskim par tādiem izglītības sistēmas upuriem būtu "jānošaujās". Gods pār uzpūtību.
Zigmunds Macias
12 novembrī, 11:11
Tas bija īsts juku laiks! Kāpēc vēsturniece nepasaka ka vienlaiku bija 3 Latvijas pagaidu valdības , ,,aizmirsusi,, par Niedras valdību ! Nepasaka ka Ulmaņa valdība vervēja algotņus apsolot pilsonību un zemi - jau tad valdība tirgoja Latvijas zemi , kaut Latvija vēl nebija nodibināta !!! Viss nav tik vienkārši . Vēsturniece saka - «Latvijas neatkarību izcīnīja Latvijas iedzīvotāji ar ieročiem rokās. Neviens mums neatkarību 1918. - 1920. gadā nedāvināja. Ja paši nebūtu pierādījuši, ka ir gatavi cīnīties, tad arī tās Latvijas Republikas nebūtu. Tā nav dāvana no kaut kādas citas puses.» Tad kāpēc Eiropa tā uztraucas par kataloniešiem kuriem sava valsts bija 700 gadus kāmēr Spānija to iekaroja ? Mūsu Brīvības cīņas ir labas bet kataloņu sliktas , kas tā par dubultmorāli?
Matīss Celmiņš
12 novembrī, 09:11
Skumji, ka mūsu deputāti iztirgo Latviju pa labi pa kreisi..valsti, par kuru cīnījās mūsu senči..
.
. Easo
11 novembrī, 21:11
Komentetajiem atkal lieliska iespeja vaimanat un raudat.
Jānis Aucis
11 novembrī, 11:11
Es jau arī Latvijas patriots esmu! Bet kādas muļķības?! Vispirms KRIEVIJAS IMPĒRIJU NORAKA VĀCU TERORISTS ĻEŅINS AR LATVIEŠU STRĒLNIEKU PALĪDZĪBU!!! Kā HITLERAM BIJA SAVA SS, TĀ ĻEŅINAM LATVIEŠU STRĒLNIEKI... URĀ, JEB ALELUJA!!! BERMONTIEŠI BŪTU IEŅĒMUŠI RĪGU UN LATVIJU, JA VIŅIEM NEPATEIKTU STOP....!!!!! KAS PATEICA?! SŪKĀJIET VĒSTURI TALĀK!!! Jā, mūsu latviešu puikas cīnījās! VISU CIEŅU!!!
Alvis Budrevičs (Alberts)
11 novembrī, 10:11
Citāts no raksta: "Ir vienkārša ģeogrāfija - ja armijas štābs ir Jelgavā un ir jādodas uz Petrogradas fronti, vai tiešām pāri Daugavai vienīgie tilti ir Rīgā? Tā ir atbilde." Nē, cienījamā raksta autore, tā nav atbilde, tas ir jautājums. Un gribētos zināt atbildi. Pāri kādiem tiltiem tad tajā laikā vēl bija iespējas tikt pāri Daugavai? Rīgas HES un Ķeguma HES uzcēla padomju laikā. Varbūt uz Petrogradu vajadzēja doties caur Jēkabpili vai Daugavpili?
Tactical_JSS
11 novembrī, 09:11
Sveiciens visiem šajā dienā! Piekrītu Ekmanes k-dzei uz 95%, bet 5% no info, kas šeit sniegta ir diezgan apšaubāma, lai neteiktu skarbāk. Ceru, ka to tvnet ir paši pierakstījuši vai neprecīzi interpretējuši. Cieņā, Daugavgrīvietis.
telemus43
11 novembrī, 08:11
Tie bija latvieši.
J
Jny Bravo
11 novembrī, 07:11
brīvība pastalām tikai formali un uz īsu brīdi, jo kā esam liekuši muguras muižkungu priekšā, tā to daram arī tagad
Jew “FakeTrump” Goldberg
11 novembrī, 07:11
Un tā brīvība nebija tik ļoti ilga, tagad mes esam Eiropas Savienības rokās. Naudu jau atņema, drīz atņems arī visu pārējo.
D
Dzintars Plūdums
11 novembrī, 07:11
Mazliet no vēstures. 11.novembrī tika atbrīvota tikai Rīga. Reāla neatkarība tika izcīnīta 1920.gada pavasarī, sakaujot boļševikus un padzenot tos asinskāros suņus no Latgales. Tikai pēc tam Uljanovs bija spiests parakstīt miera līgumu at Latviju.
© TVNET. Visas tiesības paturētas