iepriekšējais 1 2 3 4 5 14

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. J

  Kļūstiet par vegatāriešiem, nebūs no kā baidīties. Kāda starpība - zirgs vai govs? Abas dzīvas būtnes, kuras jūt sāpes.

  0
 2. Dzīvnieki nav lietas. Ne govis, ne cūkas, ne zirgi, ne lapsas un ūdeles. Mums nav nekādu tiesību viņus ieslodzīt un slaktēt, īpaši tādēļ, ka pēc tā mums nav nekādas nopietnas vajadzības.
  Šādi un līdzīgi gadījumi aizvien vairāk atsedz dzīvnieku izmantošanas dziļo problēmu - cilvēki aizvien mazāk ir ar to mierā. Gan jau vēl šī gadsimta laikā ievērojama daļa sabiedrības būs vegāni - gan dzīvnieku, gan veselības, gan planētas ekosistēmas saglabāšanas dēļ.

  0
 3. q

  PVD ATLAIS NO DARBA UN TIESAT PAR BEZDARBIBU UN LAUNPRATIBU.

  0
 4. m

  Tiešām veca ķēve trāpījusies komentētājiem=3 dienu žommelē to lopu un nevar sakošļ'āt ,sākat taču kaut ko citi [zelēt] .

  2
 5. K

  Trešfūdā ir gaļa? Zirga? Kruta! Es domāju, ka tur ir tikai priekšādas un soja! Jāsāk trešņaks pirkt!!!!

  0
 6. .

  Nu redz cik labi, Eiropa un tai skaitā Latvija ir palikušas mazliet veģetāriskākas.

  1
 7. Ne jau gaļu baidās pirkt, bet gan nezināmas izcelsmes subproduktus - Desas, pelmeņus, hamburgerus, visādus sldētus pusfabrikātus...

  1
 8. B
  Boikotētājs 2013. g. 1. martā 21:30

  Es zirga gaļu būtu pircis arī par 25 Ls/ kg, jo to augstu vērtēju. Bet par tādu ražotāju nirgāšanos es esmu sašutis. Es pats boikotēšu tos ražūtājus kuru produkcījā bija konstatēta zirga gaļa un kuri nenorādīja, ka tā ir zirga gaļa.
  Kādreiz es pirku arī "Laimas " cepumus uz kuriem bija norādīts ka tie ražoti Polījā, bet tikliedz uz tiem parādījās uzraksts - ražots ES, es pārtraucu tos pirkt, jo uz globusa es nevarēju atrast tādu valsti ES.
  Es bokoteju visus produktus uz kuriem ir rakstīts - "Ražots ES" vai "Ražots Eiropas Savienībā" .
  Šeit nav runa ka produkts ir vai nav kaitīgs, bet gan par ražotāju godaprātu.

  2
 9. x
  x Boikotētājs2013. g. 1. martā 22:52

  Tādi ir gandrīz visi it kā Latvijas ražotāji. Paskaties, piemēram, no kādām malām nākuši Spilvas konservētie dārzeņi, kaut gurķi, un arī cits. Tas pats kas citiem, aizmirsti par Latviju. Toties Latvijas svītrkods ir gan uz Lietuvā, gan Igaunijā ražotām pārtikas precēm. Viņi nez, kādēļ baidās no savējā koda.

  1
 10. A
  A Boikotētājs2013. g. 1. martā 23:17

  Es boikoteju visus produktus ar E vielam.

  0
 11. d
  desas un malto gaļu 2013. g. 1. martā 21:28

  ne mūžam

  0
 12. V

  Runa nebija par pašu zirga gaļu, bet par vielām, kas izmantotas zirgu ārstēšanai.

  1
 13. C

  Nevis baidās pirkt, bet trūkst līdzekļu lai nopirktu!

  1
 14. x
  x Cits Dakters2013. g. 1. martā 22:54

  To visu, ko tagad muļķības pēc tonnām izmetīs, labāk atdotu tiem, kuriem nav ko ēst. No miskastes izvilktais viņu acīs laikam skaitās veselīgāks.

  1
 15. G
  Gulagā_desu_nebija 2013. g. 1. martā 20:45

  Riebjas, ka visi tagad baigi cepas par "slikto" zirga gaļu, desām utt. Pārrijušies laikam esam jau tik tālu, ka vairs nezinām, ko no sevis iztēlot!! Būtu labāk priecājušies, ka vispār ir, ko galdā likt...

  3
 16. A

  Cilvēku debīlismam nav robežu,gaļa kā gaļa,kaut vai 100 poniji tajā desā būtu samalti,vienalga garšīgi!

  6
 17. j

  Pareizi dara, ka baidaas. Nav ko jaapeerk, taa visiem buus labaak.

  1
 18. iconKaspars Baunis (Kaasiits) 2013. g. 1. martā 20:11

  cenā jau ir nozīme.

  0
 19. s

  es tirguu prasiiju tiiru zirga gaļu , neviens maita nepiedaavaaja , taa ir specifiska , akuraat kaa brieža gaļa ļoti veseliiga un ja kas arii garšiiga , jaamaak pagatavot, nesaprotu kurš mudaks izdomaaja ka šii gaļa nav eedama???

  3
 20. i
  igaunītis stulbeņiem2013. g. 1. martā 20:31

  Tieši tā, veselīgāka nekā liellopa gaļa, nesatur holesterīnu, maigāka. Cietžāvētajās desās bez zirga gaļas neiztikt!!!

  3
 21. d
  desaine stulbeņiem2013. g. 21. martā 23:31

  Ja kas, Rēzeknes gaļas kombināts ražot sācis Stepes servelādi, kur sastāvā ir zirga gaļa, cūkas speķis un ja pareizi atceros, viens E... Biju nopirkusi. Tiešām ļoti garšīga...

  0
 22. k

  Labaķ ubagu kules putraimus zēvelē iekšā nekā gaļu jo var vēl nabagi māgu sabeigt ,tās ir tēvišķas rūpes par trūcīgajiem .

  3
 23. L

  Pārtikas veterinārā dienesta šefs Balodis velti deldē krēslu. Visu laiku esam baroti ar zirgu gaļu un neviens ar ausi neklapēja! Ja tagad pasaulē sāks runāt, ka konservos ir vēl kaut kādi surogāti, tad tikai sāks pārbaudīt, tā jau viss pie mums ir baigi OK!

  3
 24. m

  Un ne tikai viņš, bet arī viņa draugi un kursa biedri.pe-ve-de pilns ar radiem, draugiem un visādiem ielikteņiem.Un viens otru piesedz.Pamatīgi jāpapurinā Veterināras uzraudzības un Pārtikas uzraudzības departamentus.2/3 var atlaist.

  2
 25. R

  Ja baidās pirkt liellopa gaļu, tad vajag pirkt cūkgaļu, to jau nu gan var atšķirt no liellopa.

  1
 26. h

  A maļtu cūgaļu spēsi atšķirt no maltas kaķa gaļas?
  Tici vai nē bet garšā nav atšķirības.

  1
 27. e

  Par cik zirgi ir ekskluziva butne zirgu galai jabut vismaz trisreiz dargakai neka ikdieniskai liellopu zirgs ideali tirs un kartiks dzivniecins tomer parak mils lai vispar vinu nonavetu

  6

iepriekšējais 1 2 3 4 5 14

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi