Otrdiena, 17. jūlijā Vārda dienas: Rozālija Roze
Komentāri
Autorizējies šeit:
L
latviete
28 jūlijā, 08:07
Katrai tautai vajag savu zemi!! Ārzemēs var mācīties, pastrādāt, bet dzīve jāplāno tikai Latvijā!!!! Nekur nav tik skaistas zemes!
P
Pinduška
27 jūlijā, 21:07
Un neviena vārda par to cik valsts ir slikta un valdība nerullē.. Iespējam tāpēc, ka veiksmīgi un uzņēmīgi cilvēki paši izvēlas savu ceļu - vai tas būtu Latvijā vai ārpus tās, nevis gaida, ka no valsts kaut kas atkritīs?
F
Fredis
27 jūlijā, 19:07
Laba ziņa! Lai veicas!
EGĪ L@uterS (Ronis)
27 jūlijā, 18:07
Raksts būtu bijis Labs-->pirms gadiem,četriem ! BET,tad nāca "otrais nabadzības Vilnis", ....un daudzus "izskaloja" ārā no Latvijas.
I
Impis
27 jūlijā, 17:07
Reāli cērtama vecene
J
Jauki
27 jūlijā, 17:07
Frishe luft und rosen duft!
Ainars (Garais)
27 jūlijā, 17:07
propaganda un fufelis!!! ar šādiem rakstiem cenšas atmazgāt latviešu atgriešanai piešķirtos budžeta līdzekļus!... :D
Brigita Stavreva
27 jūlijā, 17:07
Jauks raksts un jauki redzet uznemigus cilvekus!:)
R
Raitis
27 jūlijā, 16:07
Vēl apsveicamāka būt Lielbritānijas progresīvā ienākuma nodokļa un 0% PVN likmes ieviešana nepieciešamākajām precēm un pakalpojumiem!
J
Jā,atgriežieties!
27 jūlijā, 16:07
Katrs no jums te nodibinās savu uzņēmumu vai atvērs savu kafejnīcu! Pat VID būs jauna priekšniecība!
X
Xa xa xa
27 jūlijā, 16:07
Kārtējie kupi - prodai!! NAV IESPĒJAMS CELT EKONOMIKU UN LABKLĀJĪBU NEKO NERAŽOJOT!! Kādam tas Latvijā ir saprotams vai nē???
F
fghfgj
27 jūlijā, 15:07
neko nesapratu no ta raksta. cik ta vini pelna seit latvija? kada izglitiba - govslauceji? NEKAS konkrets. tuksa muldona.
V
v
27 jūlijā, 13:07
man gan viņu teiktais krita uz nerviem- nu tik pareizi, tik pareizi...
U
Un
27 jūlijā, 13:07
Ko un kā dzīvo....mums neinteresē.Bet kad prezidents x stundā uzrunā mobilizēt un aizstāvēt Latviju.Protams pashkidra un haotiskā aizsardzība noteikti būs....
L
latviete
27 jūlijā, 13:07
Nekad neesmu vēlējusies dzīvot nekur citur kā Latvijā, bet dzīvē tā sakrita, ka darbs kurš man patīk un padodas ir tikai ārzemēs. Pēdējos 4 gadus konstanti ceļoju uz ārzemēm no mēnēša līdz trim un tad nedēļu līdz 3 nedēļām starp ceļojumiem pavadu Latvijā. Jā, ārvālstīs ir skaisti un interesanti utt., bet ar katru reizi kad dodos prom sirds paliek smagāka un smagāka, un katra atgriešanās mājās ir svētlaime. Mīlu savu darbu, esmu pateicīga par visu pieredzi ko man pasaule ir sniegusi, bet mīlestība pret dzimteni ir stiprāka un šobrīd iegūstu jaunu izglītību, lai varētu strādāt Latvijā un vūt šeit uz vietas. Tāpēc nevajag stingri teikt, ka tās ir muļķības - redziet, ir tādi cilvēki kā es kam dzimtene ir mīļā un laba tāda kāda tā ir. Nenosodu cilvēkus, kas izlemj savu dzīvi veidot ārzemēs. Nosodu tos, kas te ir Latvijā un raud cik viss šeit ir slikti. Ja esi neizdevies cilvēks šeit, tāds pats būsi arī ārzemēs.
H
Hmmm
27 jūlijā, 12:07
Man patīk šīs ģimenes attieksme. Turklāt izskatās, ka viņi apzināti paņēmuši no ārzemēm neatsveramu pieredzi, nevis vergojuši par vēdera tiesu...
Kaspars LB
27 jūlijā, 11:07
Cik maksāja šis raksts un kurš to apmaksāja?
D
daiga
27 jūlijā, 10:07
Varbūt ne pa tēmai, bet nevaru nepieminēt tā saucamās mūsējo latviešu bodītes - veikaliņus pa visu Angliju. Tas, kurš ir bijis Anglijā un bijis latviešu " kaktu " veikaliņos, tas tikai to visu sapratīs. Tur ir viss, Latvijas šprotes, rupjmaize, čipsi, kautkādas desas utt, viss pārvests no Latvijas Maximām. Viss 10 reizes dārgāks, nepārspīlēju. Latvieši vienmēr slauks latvieti, lai kur viņš nebūtu.
Cumry Ylmant Gwynned
27 jūlijā, 10:07
Kads Latvijas Valdibas noligts ierednis uzrakstija so acisnslaoinoso pasacinu, lai aizmaletu caurumu ko radijis 100000 EIRO vertais, nekam nederigais tautiesu atgriesanas dzimtene plans. Ticiet vai neticiet, tas katra pasa zina. un meginiet sazinaties ar siem fantastiski uznemigajiem cilvekiem, Diez kur vini tagad mitinas un ar ko nodarbojas. Pietiek sapnot, atgriezieties realaja dzive.... ko Latvijas valdosa klike jums var dot, majvietu, bernudarzu, cilveka cienigu pensiju vai darba algu, vai jus busiet pasargati????
H
hi
27 jūlijā, 09:07
Supper...4 gadus veca informācija.....
T
Trusītis
27 jūlijā, 09:07
Latvijā visumā dzīve ir tāda kādu katrs pats veido. Veiksmīgu biznesu var attīstīt daudzās jomās sākot ar IT sfēru un beidzot ar lāsta noņemšanas salonu. Jauniešiem skolā vajag mācīties matemātiku, fiziku, ķīmiju nevis stundu laikā dzert aliņus lai klūtu par sēņu lasītāju Īrijā. Vienīgais kas nepalīdz ir valdības lamāšana.
L
Lapsta
27 jūlijā, 09:07
Super iedvesmojosi! Lai veicas un Liepaja rulle!
L
Lv
27 jūlijā, 08:07
Kam patīk latviska vide un kafejnïcas aizbrauciet uz Liepāju.Ja nē ,ejiet uz melno kebabnīcām un kritizējiet visu latvisko.
R
r
27 jūlijā, 08:07
Galvenais nopirkt grāmatu,un uz jautājumu,kādi mitināšanās apstākļi, adbildēt kas rakstīts grāmatā!
E
ES
27 jūlijā, 08:07
Viss ir jauki, bet kafejnīcu atvēršana nedod ieguldījumu valsts attīstībai. Tas ir nodrošinājums pašiem. Valstī netiek attīstīta ražošana, tehniski izglītoti jaunieši nav vajadzīgi, tiem ir jāmeklē darbs ārvalstīs. Biznesu veidot šajā jomā nav iespējams, nav valsts atbalsta.
A
Aivars
27 jūlijā, 08:07
Novēlu visu to labāko šai ģimenei. Vēl jau ir latvieši ,kas mīl savu brīnišķo zemīti LATVIJU.
G
GOA
27 jūlijā, 08:07
"Izrādījās, ka mans vīrs labprāt ilgi un detalizēti koncentrējas uz vienu darbu, savukārt man vajag ikdienas tempu, projektus un cilvēkus. Tas mums bija ļoti kolosāls un veselīgs atklājums..."" - ja tādas vnk patiesības apjauš tikai 30 gadu vecumā, tad man ir jāšaubās par šī pāra prāta spējām.
O
opis-81
27 jūlijā, 08:07
Pusdienas 4 cilveeku gimenei par 80 centiem ! Tas ir jautri. Var jau liet,bet atstaat ari pukiiteem vajag.
H
hi
27 jūlijā, 08:07
Supper....4 gadus veca informācija...
T
trololo
27 jūlijā, 07:07
kāpēc viņus uzreiz palaida uz Liepāju, nevis izvietoja Muceniekos, kamēr viņi iemācās valodu, atrod darbu un integrējas sabiedrībā??
B
black_joker
27 jūlijā, 07:07
vieni un tie paši 5-6 niki, kas visos rakstos par aizbraukušajiem cenšas savu žulti izgāzt- vai nu "sāpīgā tēma", vai tāds darbiņš.
A
Amadejs
27 jūlijā, 07:07
Foršs, sirsnīgs, iedvesmojošs raksts!Tieši tā -rakstīt par mūsējiem, nevis piesārņot ēteru ar slavinošiem rakstiem par iebraucējiem.
Sandijs Cirulis
27 jūlijā, 07:07
Ne, nu protams vareetu jav kka stradat citur Un Braukt uz Latviju atpusties, satikt radus. Pats Lv ar nedzivoju.
Aldis Bohāns (Kirmuška)
27 jūlijā, 07:07
Ja jau aizbraukšana nebija saistīta ar finanšu problēmām, kādēļ 90% rakstiņa viņi runā tikai par naudu?
L
Lasītājs
27 jūlijā, 07:07
>Latviešu ģimene Anglijā pieņēma neparastu lēmumu Tā būtu pareizi krieviski. Krievu valodā nav pabeigtās pagātnes. Latviski būtu: Latviešu ģimene Anglijā ir pieņēmusi neparastu lēmumu Vai tiešām TVnet žurnālisti nav skolās gājuši? Kam tad vēl, ja ne portāliem latviešu valodu kopt?
Druvis Avotins
27 jūlijā, 07:07
Atkabināties no Latvijas... Imigranti
F
frīda
27 jūlijā, 07:07
Malači!
R
raganas_shekums
27 jūlijā, 07:07
1. Lai veicās šai ğimenei visās jomās. 2. Lai veicās un iet visās jomās tiem kuri Anglijā dzīvo uz palikšanu. 3. Ir tādi kuri aizbrauc,bet kuriem tā nav pēdējā izvēle. 4. Personīgs viedoklis-ja atskaita regulāras algas,iespējas pelnīt,un nesaspringtību visās jomās. Tad Anglija un Īrija ir drūms caurums. Cik īsti ir aizbraukušo? Un cik atgriežās,un cik aplaužās un brauc atpakaļ. Latvietim atgriesties Latvijā,nav tas pats kas Anglim no ASV atpakaļ Anglijā.
H
HIHIHIHI
27 jūlijā, 07:07
Melu stāsts.
H
heh
27 jūlijā, 06:07
vislabāk patika : Tas ir tik svētīgi, ka varu Liepājas tirdziņā nopirkt ģimenei pusdienas par 80 centiem. Jūs no kartupeļiem vien pārtiekat?
T
Trīs bērnu tētis
27 jūlijā, 06:07
Tikkko Liepājā bijām ar ģimeni ! Paldies! Bija lieliski! Lai Jums veicas!
U
uce
27 jūlijā, 06:07
protams, ka jauki, ka ģimene atgriezusies un vēl ar pievienoto (!) vērtību, izveidojuši savu uzņēmumu, vēl vajdz\ētu uzrkastīt, tiem, kas LV visu noliedz, ka daudzas attīstītas R-eropas valstīs jauno māmiņu atvaļinājums ir tikai 4 mēn., mums kā zināms saglabājas darba veta līdz 1 , 5 gadu...un valsts apmaksā vidējo algu veselu gadu, tas nav maz!!
P
Pristavka
27 jūlijā, 06:07
Nu, baigā rūpnīca...
R
Robby
27 jūlijā, 06:07
Kā nekā Latvija ir valsts latviešiem. Braukt strādāt uz palikšanu ārzemēs ir kā mēģinājums ar žiguli iejusties poršē klanā. Apkārtējie varbūt pieklājības pēc tevi neizsmies un pilnībā neatstums, bet tu nekad nebūsi savējais. Jaunais latvieti, ja tu lasi šo tekstu, nebrauc pie paziņām vai radiem uz angliju noliktavā strādāt. Sāc ar mazumu tepat un ar laiku viss bus ok. Pats biju prom - atgriezos uz paliksanu un man tagad prata vairs nenak braukt prom. Katrai tautai sava zeme.
L
Lāčplēsis
27 jūlijā, 06:07
Malači ! Vińi mīl Latviju kàda vińa ir !
A
AM.
27 jūlijā, 06:07
Atgriešanās tēma,tā vienmēr ir maģija.Pozitīvi!Veiksmi un veselību! Visur citur arī latvietis būs tikai-migrants.
*
*
27 jūlijā, 05:07
Krodziņš viņiem labs un Liepāja vispār ideāla vieta, kur atpūsties. Malači! Tiem kam jākratās pa pasauli, lai savu artavu nopelnītu, lai to dara, bet nevajag te žulti liet, ka tiem, kas te paliek briesmīga dzīve. Nevajag spriest pēc sevis un saviem draugiem, paziņām. Mums te viss notiek. :)
Eraksti
27 jūlijā, 05:07
Lai Dievs palīdz arī turpmāk!
J
Jukums
27 jūlijā, 05:07
Protams, atgrieztos jau daudzi. Bet, diemžēl, Latvijā joprojām piekoptā sociāli netaisnīgā politika to nepieļauj. Var prognozēt, ka pat gadījumā, ja notiks brīnums un valdība beidzot ieklausīsies tautā, starptautisko institūciju ieteikumos un vienkārši veselajā saprātā, veiks nepieciešamās reformas vispirms jau nodokļu politikā, arī tad atgriezīsies ne vairak kā 1/3. Pārējie jau ārzemēs ir iedzīvojušies.
Antons Jurgelāns
27 jūlijā, 05:07
Kas man liikās vissvarīgākā frāze visai interesantajā, atklātajā intervijā ir tā, ka tika uzsvērts-"iemācījāmies un sapratām, ko nozīmē atbildīgi attiekties pret to ko dari, celties pat 4 no rīta". Daudzi no mums šeit, esot pašu mājās, nez kāpēc, iedomājas, ka visam jākrīt gatavam rokās, tūlīt un tagad, bez kādas piepūles.
E
Emigrējušais
27 jūlijā, 05:07
Absurds,es sūtu naudu vecākiem,kas par pensiju nespēj izdzīvot,Īrijā paši dzīvojam bez bēdu,atgriezties-KĀPĒC.Kas palīdzēs maniem vecākiem komunālos nom.........
P
Pasūtījums izpildīts!
27 jūlijā, 05:07
Vienu tomēr atraduši, kurš uz politikāņu dzirnavu spārniem ūdeni lej... Rakstīt vajag par valdošās kliķes ģimeņu „nedienām" ārzemēs un kā tās „atgriežas" Latvijā!
G
Ggg
27 jūlijā, 05:07
Apsveicu ģimeni, nekur nav labāk kā Latvijā
G
gandrīz pense
27 jūlijā, 05:07
Patīkami, ka jaunieši pozitīvi. Lai viņiem veicas ! Viņi ir optimisti. Nedomāju , ka ar kafejnicas biznesu kur strādā 15 cilvēki ( legāli ) Latvijā var izdzīvot vai arī tīrīt birojus legāli veidot biznesu nez vai iespējams . Tas ir ūtopijas drīz beigsies nauda un vajadzēs sākt pelnīt, strādājot LV algoti tas ir nereāli , bet veidot uzņēmumu tas ir lieli riski. Pēdējais uzņēmums, kur strādāju nogāja pa burbuli , bet īpašniekam uzlika sodu, jo gribēja saglābt savu rūpalu, sāka shēmot , bet beigas pieķēra un uzlika aizliegumu nodarboties ar uzņēmējdarbību . Puisis aizbrauca uz ārzemēm , darbinieki neko nedabūja . Iestājos bezdarbniekos saņēmu mazas naudiņas. Tagad meklēju , kārtējo darbu par minimalo , nebeidzamais stāsts. Arī domāju uz rudeni meklēt kādu darbu ārpus LV pieredzei :)
Viktors Krickis
27 jūlijā, 05:07
Saprātīgi cilvēki, bet tādu nav daudz.
Līva & Saule
27 jūlijā, 04:07
Kafejnīca laba, jaunieši novērtējuši, lai veicas turpmāk.
*
* * *
27 jūlijā, 04:07
A kur neparastais lēmums?:)
M
Man
27 jūlijā, 04:07
Prieks, ka pozitīvi, jauni, izglītoti cilvēki, ieguvuši pieredzi , atgriežas Latvijā. Būtu tādu vairāk!
K
katram savs
27 jūlijā, 04:07
šis ir normāli domājošu cilvēku stāsts. Ārzemes kā pieredze turpmākajai dzīvei. Nenoliedzami ir arī cilvēki, kas iedzīvojas tur un dzīvo laimīgi arī.Bet šai ģimenei tas posms kalpoja kā laba pieredze, pēc kuras neapstājas.Latvijā uzņēmīgiem cilvēkiem ir ko darīt arī. Bet ir vērota jaunatne, kas tur nostrādā laika posmu, atbrauc mājās, nodzer naudu un dodas atpakaļ, un tā jau 10 gadus.. nekādas izaugsmes.ĒD tur saldētos dārzeņus un visādus štruntus...Naudas tāpat pietiek tikai dzīvoklim un piedzerties krogā piektdienās... Katram sava pieredze.
2
2nd off
27 jūlijā, 04:07
Ideālais variants: STRĀDĀ ĀRZEMĒS-DZĪVO LATVIJĀ (Skandināvija ir blakus...)
H
Ha!
27 jūlijā, 03:07
Nu redz, cik vienkārši! Kā viņiem tas uzreiz neienāca prātā?! Atliek tikai Latvijā atvērt savu kafejnīcu - un dzīve tūlīt top rožu dārzs!
I
induss
27 jūlijā, 03:07
Ja pilnīgi nospļaujas uz valsts nākotnes vīzijām, dzīvo tikai savu, vēl ārzemēs iegūto draugu kompānijās, būt naiviem,dabu apjūsmojošiem romantiķiem utt., protams, šeit var dzīvot, ar minimālām prasībām kaut vai simts gadus. Ja nav "savu cilvēku" kontrolējošajās iestādēs, ja nesi sevišķi talantīga radoša personība, ja nav pamatīga starta kapitāla, eksistēt vari,bet ne vairāk. Par Londonu- tas ir centrs,megapole, kur sakoncentrējusies gan finansu,gan uzņēmēju gan radošo personu elite. Ar viduvējām spējām tur nav ko darīt, ja gribi sasniegt ko tiešām lielu. Vienkārši cerot izmēģināt ko jaunu, tu vienmēr būsi vienkāršs laimes meklētājs, nekad nepārsniegsi vidējo līmeni. Londona nav tā vieta kur cerēt uz "amerikāņu sapņa" sasniegšanu. Nezinu kā Anglijā, Īrijā, izņemot īri, rēķinus par komunālajiem pakalpojumiem, viss ir saprāta robežās, sociālie dienesti, pat ja ir iespējas pasliktināties dzīves līmenim, paši atrod tevi un piedāvā {dažreiz pat piespiež} pieņemt palīdzību. Dēla sievai sākot mācības sertifikāta apstiprināšanai, ne par jotu nepasliktinoties līmenim, sociālie pakaļ staigāja ar pabalstu, jo ,redz, teorētiski tas bija iespējams. Veikalos pat eko produkti dažreiz lētāki kā mūsu ķimizētais piens vai zaļie salāti. Veselības aprūpe, izņemot dantistus, ir vairākumā pilnīgi par velti, ne kā pie mums, tikai trūcīgajiem.Maksājot nodokļus tu esi pārliecināts, tie netiks iztrallināti stulbos projektos. Tiesnesis, kas pielaidis nevērību lietas izskatīšanā {pie tam termiņi ļoti stingri noteikti} momentā, bez mūsu balagāna, tiek izmests uz ielas. Un vēl daudz kas, par ko te pat sapņot liekas nereāli. Un tā ir pieredze no !999. gada 2. maija! Nekariniet makaronus, pat jūtama sveša roka tajā "jūsmīgajā" stāstā.
P
process
27 jūlijā, 02:07
Bla bla bla. Raksts par skraidiitaajiem prieksh neapnjeemiigajiem. Dziivoju aarzemees 25 gadi un atpakalj nedomaaju. Tirlinji, kuri pashi nezin ko grib, taa ari meetaajas shurpu turpu. Shis paariits izskataas driiz atkal lidos "uz dullo" laimi mekleet.
A
absurds
26 jūlijā, 23:07
šis noteikti cilvēkiem Latvijā liks nepamest valsti un tiem, kas emigrējuši, braukt mājās
I
ija
26 jūlijā, 23:07
bet tā arī nesapratu kur ir tas neparastais lēmums ? tas ka atgriezās latvijā ? sviests. daudzi atgriežas, tas nav nekas neparasts, ja kas. bet nu vajag taču intrigu laikam virsrakstā, savādāk neviens nelasīs. vai arī neparasts ir tas ka viņiem ir ģimene? vai tas ka dzīvo liepājā? vai tas ka atvēra kafejnīcu ? jā, tas ir drosmīgs solis, bet ne neparasts un ekskluzīvs. ģimenei nav ne vainas, malači, bet nu žurnālistiem novēlu vairāk izdomas un virsrakstos atspoguļot patiesību nevis izdomāt pigorus.
S
Sandra
26 jūlijā, 22:07
Šitam gan es pilnīgi piekrītu: Man šķiet, ka vēl viena trauma no Londonas ir neveselīgais ēdiens, neveselīgā vide, novecojusī banku apkalpošanas sistēma un nepieejamā medicīniskā aprūpe (kā topošā mamma izbaudīju uz savas ādas paviršo Londonas konveijeru). Tas ir tik svētīgi, ka varu Liepājas tirdziņā nopirkt ģimenei pusdienas par 80 centiem. Iegādājos dārzeņus, ko tantes izaudzējušas tepat apkārtnē – Rucavā, Papē un Nīcā. Svaigais gaiss, tīrā un arī sakārtotā vide, veselīgais ēdiens un nelielie attālumi, ko varam mērot kājām, ir nenovērtējams ieguvums.
M
mikus1974
26 jūlijā, 21:07
Nu malači,lai Jums veicās!
K
ka tik ne
26 jūlijā, 21:07
nekāda sakara šaj nav ar Rīgu, tā, ka kabināties var pa savu Ļiepāju vai jūkeniju :D
J
jonj
26 jūlijā, 21:07
Es to visu izdzīvoju Latvijā nekur nevajadzēja kratīties pa pasauli.
briivcilveeks
26 jūlijā, 21:07
Kāda ir sajūta, ka strādā par minimālo algu? Nav tā drusku jocīgi, ka spēj izpildīt tikai minimālās prasības, jautājumā nav nozīmes ciparam, bet gan jēdzienam.
© TVNET. Visas tiesības paturētas