iepriekšējais 1 2 3 4 5

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. P

  H.Tumans prīmā latīņu valodas pasniedzējs!!!

  0
 2. m
  metodes priekā visiem 2017. g. 18. februārī 16:15

  vienādas

  0
 3. d
  daļa evolucionēs 2017. g. 18. februārī 16:15

  daļa lēnām degradēsies

  0
 4. Π
  Πυθαγόρας 2017. g. 18. februārī 14:26

  Kādu intelektu var prasīt no "vēsturnieka"? Sēdēdams mājās pie datora, pēta sengrieķu vēsturi. Ctrl C, Ctrl V, translate.ru.

  1
 5. S

  Par to, ka studentam vairs nav jēgas uzdot jautājumu par vidusskolas mācību saturu un tā izpratni, saka vairāki man pazīstami pasniedzēji no dažādām fakultātēm.
  Domāju, ka pie vainas ir pašreizējās mācību metodes.
  Izglītojamajam noliek priekšā testu, viņš savelk ķeksīšus.
  Par 50% trāpa.
  Bet patiesībā neko nezina, jo kopsakarības neizprot.
  Kad eksāmens bija mutisks, un tajā loģiski no viena gala līdz otram bija jāizklāsta viena tēma, jau pēc pirmajiem teikumiem bija skaidrs, vai cilvēks var pats to loģiski virzīt uz priekšu, tātad vinš to izprot.

  10
 6. M
  Mamma Skats no malas2017. g. 18. februārī 13:27

  Mana bērna bijusī vēstures skolotāja stundās pieprasīja absolūtu klusumu, vielu diktēja un pati vecākiem teica : "kamēr raksta, vismaz tad visiem mutes ir ciet", diskusijas par vēstures tēmām stundās nepieļāva. Kontroldarbā bija jāatgremo viss viņas vārdiem, citādi tika samazināta atzīme. Nominījām skolu, tagad vēstures kontroldarbos ne tikai jāparāda faktu zināšanas, bet arī ir uzdevums uz izpratni un savas attieksmes parādīšanu, bērnam atgriezusies interese par vēsturi!

  4
 7. s

  Pārkrāmēju savus skapīšus un atradu 10 gadu vecus kontroldarbus latviešu valodā un literatūrā.Šodien tos neuzrakstītu neviens, pat visgudrākie.
  Vaina - SĀKUMSKOLAS POSMS.Bērniem neliek rakstīt - tikai ķeksīši testos, neliek lasīt, mācīties no galvas, atcerēties. Čakars sākās jau sen, kad ministrs bija Piebalgs.

  20
 8. Jā, Piebalga bērni, bija arī to skaitā, kuru vainas pēc sabruka Maxima...
  Nekas jau nepaiet bez sekām...

  7
 9. Pagaidām tiek popularizēta nostāj, ka nekas no galvas nav jāmācās, jāmāk atrast internetā. Diezgan smieklīgi, atmiņa trenējas tikai tad ja to nodarbina. Gala rezultātā liela daļa skolēnu nezin ne ko meklēt , ne kur meklēt.

  17
 10. A
  Arī skolotāja skolotājs2017. g. 18. februārī 08:57

  Izlasot rakstu, gribēju pievienot tieši JŪSU KOMENTĀRU! Tikai priekšmets jānomaina - matemātika. Tieši vakar ar kolēģi pārkrāmējām materiālus un secinājām, ka 7. - 9. klasei matemātikā dod 10 gadus vecus pārbaudes darbus nevar, neviens neizrēķinātu. Pie tā ir novedis princips - paskatāmies formulu lapā, internetā, bet skolēnam neveidojas kopsakars, vecāki kultivē ideju, ka skolā par daudz uzdod, vielas par daudz - bet viss taču ir samazināts līdz minimumam.
  Kad man skolēni jautā, kur dzīvē vajadzīga matemātika, es arī atbildu - Maximas celtnieki arī domāja, ka nevajag, bet divu lauksaimniecības traģēdiju upuri (elektrotrauma, saindēšanās ar gāzi) domāja, ka nekur nevajag fiziku.

  15
 11. r

  LV grib pielīdzināt Eiropas padibenēm.Neviens nerunā par to, ka daudzās ES valstīs ir stipra skolu gradācija un mēs pagaidām tiekam vilkti uz to zemāko strādnieku līmeni.

  19
 12. šo nesaprotu. kas viņam grūti eksāmenā izgāzt kaut vai pilnīgi visus?
  kāpēc degradēt jau tā degradēto sistēmu?
  cik godīgi tas ir pret tiem, kas sistēmai izgāja cauri pirms 10+ gadiem?

  12
 13. n
  nu gan ! Mr. Meeseek2017. g. 18. februārī 08:29

  Kaa tu vari vinjus izgaazt ? ja vinju teetinji 5-6 gadus par "Maaciibaam" ir maksaajushi Ntos tuukstoshus € ! Tu ko ? Sen neesi pa muti dabuujis ?

  7
 14. H

  Nu un ssadurskis ? Kur jēga doktora desas grāds ir bet izglītību sakārtot neprot pat ne vārītas desas grāda jēgā. Skolotāji grimst passgenocīdā ar visām ģimenēm.

  6
 15. W

  Profesors: Bezgaligi gudrs līdz cilvēka iespējamai robezzai kādā šaurā jomā bet ar laiku nāk vecums un profesors paliek konservatīvs kā veca nolietojusies sistēma un jaunatne saprot tak nevajag sīki smalki piedrazot galvu ar vecu informāciju. Eksāmenā riktigi parslogo prātu ar uzdevumiem kuri pat līdzīgi nav mācīti un tt. Brīnums. Padomju zoologi, kuutsmeitas, traktoristi un citādi profesiju pārstāvji. Pusmūža vecumā pēc 50 pārkvalificējās. Viena daļa miljonāru pulkam pievienojās un tt. Visa gudrība ... Zagt un paverdzināt citus.

  2
 16. J

  Atkāta valoda!

  Liberastu vājdomātājiem grūti to sagremot.. :)

  Malacis profesors!

  21
 17. k

  profesora mugurkauls zaudējis fleksibilitāti, laikam pārkaļķojies no nepārtraukta intelekta pieauguma

  0
 18. g

  Vēsturi tagad studē tie, kas eksaktākas lietas nepavelk, t.i.ne tie gaišākie prāti. Ja ir analītiskā domāšana un likumsakarību izpratne, tad tādu nepraktisku zinātni kā vēsture parasti neizvēlas. Ko ar tādu mūsdienu pasaulē pasāksi, cik tad pētīsi tos sengrieķu mītus un varoņteikas, turklāt ne visi vēlas būt profesori.

  9
 19. A
  Atis garāmgājējs2017. g. 17. februārī 23:17

  Matemātika nav domāta tikai vienādojumu risināšanai. Tā pirmām kārtām veido loģisku un sistematizētu domāšanu. Un vēsturniekam sistematizēta domāšana vajadzīga tikpat daudz cik matemātiķim. Un kaut arī kāds kļūs par mākslinieku, viņam tāpat būs jāuztur ģimene, jādomā par ģimenes budžetu, jārisina sadzīviski jautājumi...utt. Tāpat būs sakarīgi un loģiski jādomā. Diez vai kāds kļūs par dižu ģēniju, kuram apkārt kā pele rosīsies sieva, pabaros un aptekās, kamēr dižais mākslinieks lidināsie pa mākoņiem. Pašam vien būs sava dzīve jākārto. Un ja galvā tukšums un domas tur neturās ilgāk par minūti, ko tad?

  29
 20. iconharalds elceris (kāds nefotografē?) 2017. g. 17. februārī 22:21

  sorry, eksāmenos pārbauda ne studentu intelektu, bet studentu zināšanas!

  14
 21. l
  laila haralds elceris (kāds nefotografē?)2017. g. 18. februārī 09:07

  Skolotājiem jāstreiko un jāčīkst par mazām algām, mācīt nav laika.
  Ja maksātu skolotājiem pēc tā, KĀ viņi māca, varētu valsts krietni ietaupīt!.

  1
 22. e
  elena haralds elceris (kāds nefotografē?)2017. g. 18. februārī 09:24

  Vispār pārbauda nevis zināšanas, bet atmiņu!

  0
 23. k
  komentētāji arī arvien 2017. g. 17. februārī 21:27

  primitīvāki. Vienas un tās pašas klišejas, lamājot da jebkuru valdību. Duma tautiņa paliek....

  7
 24. j
  jā intelekts krītas 2017. g. 17. februārī 21:21

  Tramps, Bexits, Grigule, ZZS, Natālija Balode... Kur vēl tālāk?

  9
 25. A
  AAAAA jā intelekts krītas2017. g. 17. februārī 21:41

  liberastu- piadarastu spekulatīvā kapitāla sistēma sāk grūt :)

  11
 26. M

  Latvijā augstākā izglītība nav vajadzīga, jo neviens to nenovērtē. Izdevīgāk mēneša manikīra kursi, var nopelnīt 2x vairāk.

  30
 27. j

  Mana meita pirms 2 gadiem pabeidza LU māszinības bakalaurus, tagad bērna kopšanas atvaļinājumā. Nu sāk apklaušināties pēc darba - un skat, māsai ar augstāko izglītību, piemēram, bērnudārzā, piedāvā veselus 460 € uz papīra!!! Viņa arī sāka domāt par manikīra kursiem, taču draudzene, kura beigusi 8 klases, aicina uz Depo, jo tur bez mācīšanās pelna 2x vairāk!

  6
 28. I
  Ir risinājums Marta2017. g. 18. februārī 18:38

  Tak uz Norvēģiju vajag braukt ! Tur Austrumeiropas mediķi cieņā !

  2
 29. o

  Šadurskim,kā izglītības un zinātnes ministram, priekšā lielas un atbildīgas reformas,jo masonu un iluminātu zinātnieki ir atklājuši,ka Zeme tomēr ir plakana,tāpēc jāpārskata visas izglītības programmas atbilstoši jaunākajiem atklājumiem.

  19
 30. z
  zuze opis no laukiem2017. g. 17. februārī 23:05

  Šadurskis ar izcilību beidzis vidusskolu. Vēlāk kļuvis par matemātikas zinātņu doktoru un ir profesors LVU. Tā ka par skolu un mācīšanos viņam ir ko teikt.

  4
 31. X

  Lai saka "paldies" izglītības reformai, kas NODROŠINA vispārēju Latvijas jaunās paaudzes debilizāciju!

  26
 32. d
  debilizāciju nodrošina Xa xa xa2017. g. 17. februārī 23:10

  vecāku- alkoholiķu gēni un mobilie telefondračītāji

  8
 33. T

  Ir taču pierādīts,ka mobilā elektromagnētiskais lauks, tie mikroviļņi, lēnām uzcep smadzenes. Un ko dators, vesela el.magn.viļņu apakšstacija. Nu un beigās to ko rāda un raksta tās četrstūrainās kastes, tur taču gudrāks nepaliksi, bet tieši otrādi, pēc kārtējā seansa apgulies, aizver acis, bet zīlītes zem plakstiem vēl turpina skraidīt, turpu šurpu, turpu, šurpu, bet galvā kas, kišmiš ar rozīnēm.

  1
 34. iconharalds elceris (kāds nefotografē?) Tvaikonis2017. g. 17. februārī 22:29

  gudrāks nevar palikt, palikt var tāds pats / turpat. gudrāks var kļūt / tapt. "kišmiš ar rozīnēm" marasmātiska definīcija, tāpat kā "vecuma marasms", kiš-miš jau rīsi ar rozīnēm un marasms jau vecuma plānprātība pēc definīcijas.

  2

iepriekšējais 1 2 3 4 5

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi