Vīrietis, kurš Vācijā ar auto ietriecās pūlī, nesen mēģinājis izdarīt pašnāvību

TVNET/LETA
Vīrietis, kurš Vācijā ar auto ietriecās pūlī, nesen mēģinājis izdarīt pašnāvību
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: EPA/Scanpix

Vīrietim, kurš sestdien Vācijas pilsētā Minsterē ar automašīnu ietriecās pūlī, nogalinot divus cilvēkus, bet pēc tam nošāvās, bijušas psihiska rakstura problēmas un viņš nesen mēģinājis izdarīt pašnāvību, vēsta Vācijas plašsaziņas līdzekļi.

Avīze «Sueddeutsche Zeitung» raksta, ka vīrietim bijušas psihiska rakstura problēmas, telekanāls ZDF ziņo, ka viņš nesen mēģinājis izdarīt pašnāvību, savukārt telekanāls «n-tv» vēsta, ka viņš teicis, ka vēlas, lai viņa nāvei tiktu pievērsta pēc iespējas lielāka uzmanība.

Žurnāls «Der Spiegel» raksta, ka vīrieša vārds ir Jenss R., un ka policija kratīšanā viņa dzīvoklī atradusi uzbrukuma ieroci.

ZDF arī ziņo, ka vīrietim, iespējams, bijuši sakari ar galēji labējām kustībām.

Policija šo informāciju nav apstiprinājusi, bet naktī uz svētdienu paziņoja, ka bojāgājušie ir 51 gadu veca sieviete un 65 gadus vecs vīrietis. Policija arī pavēstīja, ka vīrietis, kurš ar nelielu autofurgonu iebraucis cilvēkos, automašīnā nošāvies.

Savukārt prokuratūra paziņoja, ka viņš bijis 48 gadus vecs Minsteres iedzīvotājs, un ka pašlaik nav skaidrības par viņa motīviem.

Ziemeļreinas-Vestfālenes federālās zemes iekšlietu ministrs Herberts Reils iepriekš sacīja, ka «vainīgais, kas bezatbildīgi ietriecās pūlī pēc plkst.3 pēcpusdienā, saskaņā ar pašreizējā izmeklēšanas stadijā noskaidroto ir Vācijas pilsonis un pretēji daudziem apgalvojumiem nav bēglis vai kaut kas tamlīdzīgs». Viņš arī uzsvēra, ka «pašlaik nekas neliecina par saistību ar islāmistiem».

Jau ziņots, ka sestdien Minsteres vecpilsētā Vācijas rietumos neliels autofurgons ietriecies cilvēkos iepretī iecienītam restorānam. Divi cilvēki zaudējuši dzīvību un 20 ievainoti, bet autofurgona vadītājs nošāvies.

Minsterē atrodas viena no piecām lielākajām Vācijas universitātēm, kas tiek uzskatīta par svarīgu intelektuālās dzīves centru. Pilsētā, kurā ir 300 000 iedzīvotāju, mācās aptuveni 50 000 studentu.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais