Latviju vizītē apmeklēs Slovākijas parlamenta priekšsēdētājs

Andrejs Danko

FOTO: Mikhail Tereshchenko / TASS

Oficiālā vizītē Latvijā no 11.jūnija līdz 12.jūnijam uzturēsies Slovākijas parlamenta - Nacionālās padomes - priekšsēdētājs Andrejs Danko, informēja Saeimas Preses dienestā.

Slovākijas parlamenta priekšsēdētājs tiksies ar Saeimas priekšsēdētāju Ināru Mūrnieci (VL-TB/LNNK), kā arī Saeimas priekšsēdētājas biedru Gundaru Daudzi (ZZS). Viesojoties Latvijā, Danko tiksies arī ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni.

Slovākijas parlamenta spīkers kopā ar Mūrnieci piedalīsies ziedu nolikšanas ceremonijā pie Brīvības pieminekļa. Tāpat Danko apmeklēs Latvijas Okupācijas muzeju.

Danko ar Saeimas deputātiem no grupas sadarbībai ar Slovākijas parlamentu apmeklēs arī Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu. Tur tiks parakstīts Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas un Slovākijas Nacionālā bērnu slimību institūta sadarbības memorands.

Rīgā Slovākijas Nacionālās padomes priekšsēdētājs pasniegs dāvinājumu Latvijas Nacionālajai bibliotēkai, papildinot tautas grāmatu plauktu. Grāmatu dāvināšanas ceremonijā piedalīsies arī kultūras ministre Dace Melbārde (VL-TB/LNNK) un Latvijas Nacionālās bibliotēkas direktors Andris Vilks.

Danko vizītē pavadīs Slovākijas Nacionālās padomes priekšsēdētāja biedri Bēla Bugārs un Martins Glvāčs.

Uz augšu