«Attīstībai/Par!» sola reformēt veselības aprūpi

Partiju apvienības "Attīstībai/Par!" logo FOTO: Edijs Pālens / LETA

Partiju apvienība «Attīstībai/Par!» apņēmusies veikt būtiskas izmaiņas veselības aprūpes jomā, šodien politiskā spēka kampaņas pasākumā norādīja apvienības līdzpriekšsēdētājs Juris Pūce.

Politiķis uzsvēra, ka ar pašlaik veiktajiem kosmētiskajiem risinājumiem, kam tiek atvēlēti miljoniem eiro, pastāvošo medicīnas sistēmas «graustu» neesot iespējams uzlabot.

«Attīstībai/Par!» līdzpriekšsēdētājs Daniels Pavļuts norādīja, ka politiskais spēks izveidojies, lai būtu, par ko vēlēt tiem, kas saka, ka «nav par ko balsot», kuri ir vīlušies līdzšinējā politikā un zaudējuši cerību, ka nākotne varot būt labāka. Kampaņas atklāšanas pasākumā tika akcentēta nepieciešamība demokrātiski un liberāli noskaņotajiem spēkiem apvienoties, jo pretējā gadījumā Saeimā varētu nebūt pārstāvēti moderni domājoši politiķi.

Sanāksmē tika prezentēts logo, kas sastāv no četrām līnijām un partijas nosaukuma. Apvienības pārstāvis Mārtiņš Staķis skaidroja, ka logo iespējams asociēt ar Latvijas karogu, ņemot vērā, ka politiskā spēka pārstāvji sevi dēvē «par jaunajiem patriotiem»; tāpat logo simbolizējot kustību uz priekšu. Pasākumā kā politiskā spēka iespējamais sauklis izskanēja «Saki attīstībai par!».

Pasākumā piedalījās arī rakstniece un publiciste Dace Rukšāne, kura sociālajā tīklā «twitter.com» paziņojusi par pievienošanos «Attīstībai/Par!».

Kā ziņots, partiju apvienība «Attīstībai/Par!» izveidojušas partijas «Kustība «Par!«», «Latvijas attīstībai» un «Izaugsme». Tā plāno startēt rudenī gaidāmajās Saeimas vēlēšanās.

Uz augšu
Back