«Hanner» Latvijas tirgum izstrādājusi jaunu mājokļu iegādes atbalsta programmu «Īrpirkums»

LETA
CopyLinkedIn Draugiem X
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: Ieva Čīka/LETA

Nekustamo īpašumu attīstītāju «Hanner» uzņēmumu grupa Latvijas tirgum ir izstrādājusi jaunu atbalsta programmu «Īrpirkums», kas turpmāk atvieglos mājokļa iegādes procesu, informēja «Hanner».

Uzņēmumā norāda, ka aptuveni 59% jauno profesionāļu vecumā līdz 35 gadiem ienākumi pēc nodokļu iemaksas 2016.gadā nepārsniedza 700 eiro. «Hanner» uzsver, ka tieši pirmās iemaksas trūkums ir šķērslis, kas attur jaunos profesionāļus un ģimenes ar bērniem iegādāties savu mājokli.

««Īrpirkums» ir jauns un moderns pakalpojums nekustamā īpašuma tirgū, kas sniedz iespēju tikt pie kārotā mājokļa, to īrējot. Izstrādātais piedāvājums balstīts uz ļoti labiem nosacījumiem un visi maksājumi 100% apmērā tiks novirzīti pirmās iemaksas sakrāšanai. Mūsu pieredze rāda, ka pakalpojums ir ļoti pieprasīts - Lietuvā to ir izmantojuši vairāk nekā 300 cilvēki,» norādīja «Hanner» uzņēmumu grupas valdes loceklis Mindaugs Valucks.

Izmantojot pakalpojumu «Īrpirkums», rezervēt dzīvokli būs iespējams, veicot iemaksu 5% apmērā no kopējās dzīvokļa vērtības. No brīža, kad klients sāk dzīvot jaunajā īpašumā, ikmēneša īres maksājums būs jāveic 0,5% apmērā no dzīvokļa vērtības, savukārt dzīvokļa iegādes līgums būs jānoslēdz divu gadu laikā. Visi maksājumi 100% apmērā tiek novirzīti pirmajai iemaksai.

«Hanner» īstenotā projekta «Jaunā Teika» mērķis ir piesaistīt jaunos profesionāļus un ģimenes ar vidējiem un vidēji augstiem ienākumiem un jaunā piedāvājuma ietvaros pircēji varēs izmantot arī valsts atbalstu mājokļa iegādei. Dzīvokļi iegādei būs pieejami daudzstāvu dzīvojamajā ēkā, kura tiks nodota ekspluatācijā 2018.gada beigās.

«Jaunajā Teikā» paredzēts nodrošināt telpas darbam vairāk nekā 4000 profesionāļiem un telpas dzīvošanai vairāk nekā 800 ģimenēm, kā arī rūpīgi izveidotu un plašu atpūtas zonu. Vidi papildinās arī dažādi sociālās infrastruktūras objekti: fitnesa klubs, pārtikas veikals, medicīnas centrs un bērnudārzs. Jau šobrīd «Jauno Teiku» par savu mājvietu izvēlējušās vairāk nekā 400 ģimenes un vairāk nekā 16 uzņēmumi, starp tiem - «Accenture», «Tieto», «Solvay», «Primekss», «Henkel» un citi.

«Jaunajā Teikā» patlaban top arī jaunās biroju ēkas «Teodors» un «Henrihs».

«Hanner Group» darbojas Lietuvā, Latvijā, Rumānijā, Krievijā, Ukrainā un Baltkrievijā un ir Lietuvas lielākais nekustamā īpašuma attīstītājs ar 20 gadu pieredzi un aktīvu un projektu portfeli viena miljarda eiro vērtībā. Kopumā uzņēmumu grupa ir attīstījusi vairāk nekā 300 000 kvadrātmetrus komercplatības un 5000 dzīvokļus. Visu nekustamo īpašumu kopējā tirgus vērtība pārsniedz 800 miljonus eiro.

Pašreiz «Hanner Group» attīsta objektus ar kopējo biroju platību virs 50 000 kvadrātmetriem un piecus dažādus dzīvojamo ēku projektus ar dzīvokļu skaitu virs 1000. Latvijā, Rīgā, tā jau ir uzbūvējusi un pārvalda «Jaunā Teika» biroju centru Ropažu ielā 10, «Jaunā Teika» dzīvokļus Ropažu ielā 12 un jaunu dzīvokļu projektu Vesetas ielā 26, kā arī A klases biroju centru «Place Eleven».

KomentāriCopyLinkedIn Draugiem X
Svarīgākais
Uz augšu