Kā autosporta pelēkie kardināli vērtē LAF prezidenta vēlēšanas?

FOTO: www.fiaworldrallycross.com

TVNET sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā raidījuma ĀTRUMA CILTS jaunāko sēriju. Šoreiz studijā par Latvijas Automobiļu federācijas (LAF) vadības maiņu diskutēs autosporta pelēkie kardināli Roberts Elbakjans un Reinis Pozņaks. Būs arī stāsti par, iespējams, pasaulē pieticīgāko ralliju un rokmūzikas leģendu, kas apdzied aizvien aktuālu autobraucēju problēmu.

LAF pagājušajā nedēļā ir tikusi pie jauna prezidenta – pēc diviem termiņiem autosporta nozarei svarīgajā amatā Jāņa Nagļa vietā stājies Raimonds Kisiels. Lai apspriestu vēlēšanu rezultātus, ĀTRUMA CILTS vadītāji Pauls Timrots un Ilmārs Līkums uz diskusiju aicinājuši nozares pelēkos kardinālus – LAF Rallija komisijas pārstāvi Raimondu Elbakjanu un LAF Rallija komisāru Reini Pozņaku.

Neskatoties uz to, ka atbalstījis citu kandidātu, Reinis Pozņaks tomēr uzskata, ir sasniegts labākais iespējamais rezultāts, jo federācijas tukšie laukumi ir aizpildīti ar kvalitatīviem ekspertiem. Tomēr ceļu līdz vēlēšanu rezultātiem Pozņaks kopumā nevērtē pozitīvi. Savukārt Roberts Elbakjans ir pārliecināts, ka nav iespējams sagraut organizāciju, kuras pārstāvji pārredz katrs savu laukumu un strādā viena mērķa labā.

Vai tiešām LAF prezidents var nākt tikai no pašu biedru vides, kas ir jāmaina un kādam jābūt nākamo četru gadu darba rezultātam, noskaidrosim jaunajā ĀTRUMA CILTS raidījumā!

Turpinot par neparasto pasaules autosportā, Artūrs Virbulis šoreiz sagatavojis stāstu par Mongolijas ralliju jeb anti-Gumball 3000. Atšķirībā no ekskluzīvajām sacensībām, šajā 10 000 kilometru garajā rallijā piedalīties var tikai auto ar dzinēju līdz 1.2 litriem, kas nav jaunāki par 10 gadiem. Jo sliktāks ir dalībnieku spēkrats, jo lielāka iespēja izbaudīt piedzīvojumu aptuveni divu mēnešu garumā. Mongolijas rallijā ik gadu startē ap 300 dalībnieku, kuri paši var izvēlēties savu maršrutu līdz finišam pie Baikāla.

Un šoreiz ĀTRUMA CILTĪ īpaša vieta ir arī rokmūzikas un arī autosporta leģendai – Van Halen ģitārista Semija Hagara (Sammy Hagar) dziesmai «I can’t drive at 55».

Skatītāju iecienītais raidījums ZeKurbulis ir pārtapis par ĀTRUMA CILTI, jo stāsti būs ne tikai par motoru sportu, bet arī par piedzīvojumiem, laivām, lidojošiem elementiem – visu, kas sniedz aizrautību un adrenalīnu. Uzturot asumu, ĀTRUMA CILTS dosies arī ārpus studijas, lai mestos īstos piedzīvojumos un ziņos par autosporta jaunumiem Latvijā un pasaulē.

ĀTRUMA CILTS ir skatāma arī LMT Viedtelevīzijā, LMT Straumē un internetā. Skatītāji aicināties iesaistīties Twitter diskusijās ar tēmturi #ĀtrumaCilts.

Uz augšu
Back