Viļņa kļūst par kāzu modes galvaspilsētu. Latviju pārstāv Bahmane

Šosvētdien, 18. februārī, Viļņa kļuva par kāzu modes galvaspilsētu. Jau otro gadu pēc kārtas L'Oreal Professionnel Baltic Kāzu modes izstāde norisinājās modernajā un greznajā Viļņas Lieltirgotāju klubā, kur dizaineri un meistari no Baltijas valstīm prezentēja karstākās kāzu kleitu kolekcijas, frizūras un grima tendences 2018. gadā. Latviju pārstāvēja Dace Bahmane (Dace Bahmann).

Izstādē tika demonstrētas visbrīnišķīgākās līgavu kleitas: kāzu kleitas spilgtos un arī pasteļtoņos aizstāja tradicionāli baltās kleitas, tērpi ar etnogrāfiskajiem motīviem, īsas divdaļīgas kleitas vai arī ziediem rotātas kleitas, unikālas trikotāžas kreklu un pufīgo svārku kombinācijas. V-veida izgriezumi, smokingu stila tērps ar šortiem un gariem svārkiem, no žaketēm veidotas kleitas un citi meistardarbi. Savukārt dizainers Roberts Kalinkins prezentēja, iespējams, visdārgāko kleitu Lietuvā. Tā bija dekorēta ar 23 karātu 219 dimanta gabaliņiem, kleitas vērtība sasniedza 24 000 eiro. Šo modeli īpaši apsargāja drošības personāls.

Lietuvas, Latvijas un Baltkrievijas dizaineri un modes nami izstādē demonstrēja jaunākās kāzu un vakarkleitas, kā arī vīriešu kostīmus, L'Oréal Professionnel matu stilisti demonstrēja savu radošumu jaunās kāzu frizūrās, un «Carolina Make Up Studio» grima profesionāļi uzbūra eleganto kāzu grimu. «Floristai ant ribos» iepazīstināja ar nākamās kāzu sezonas tendencēm floristikā, savukārt itāļu apakšveļas ražotāji «Intimissimi» prezentēja savu jaunāko apakšveļas kolekciju. Kāzu modes izstāde bija pārsteigumu pilna: lietuviešu dizainers Egidijs Rainis (Egidijus Rainys) demonstrēja īpašās kleitas, kas veidotas šim īpašajam pasākumam. Viesiem tika sniegta iespēja apbrīnot kreatīvas un izsmalcinātas trikotāžas auduma kleitas Milda Bordeaux instalācijā. Apmeklētājus īpaši sajūsmināja kāzu kleitu kolekcija Bārbiju lellēm, kuru pirmo reizi Lietuvā izstrādāja dizainers Ķēstutis Rimdžus (Kęstutis Rimdžius).

Talantīgie lietuviešu dizaineri Roberts Kalinkins (Robert Kalinkin), Agne Deveikite (Agnė Deveikytė), Raimonda Sile (Raimonda Silė), Aida Kapočūte (Aida Kapočiūtė), Airida Skrickiene (Airida Skrickienė), luksuskleitu modes salons «Diva» un RC fashion Zolotas Baltic jau otro reizi Baltijas modes izstādē prezentēja savas kāzu kleitu kolekcijas. Arī citu valstu pārstāvji piedalījās satriecošajā izstādē: Baltkrievijā dibinātā modes māja «Mukago» un Anastasija Falkoviča (Anastasia Falkovich), Latvijas modes dizainere Dace Bachmann un Igaunijas modes blogs «Wuruhi» iepazīstināja ar igauņu juvelierizstrādājumu dizaineru darbiem.

Uz augšu
Back