Kur atpūšas Keita Mosa un citas pasaulslavenas modeles?

FOTO: pexels.com

Plānot atvaļinājumu vienmēr ir patīkami! Kas gan cits, ja ne modeles, kas vienmēr apvītas ar fanu un fotogrāfu uzmanību, vislabāk zina, kā uz nedēļu aizbēgt no pasaules kņadas. Ieskaties krievu izklaides portāla «buro247.ru» apkopotajā modeļu izvēlē un, iespējams, nākamo atvaļinājumu tev sagribēsies pavadīt tieši tur!

 

FOTO: pexels.com

Darja Verbova: Īrija

«Nav nekā labāka, kā aizbēgt no rutīnas jahtā, no kuras nav redzama pat zemes strēmele,» - intervijā atklājusi modele, kuru esam pieraduši redzēt «Céline» reklāmas kampaņās un kura 2010. gadā šķērsojusi Atlantijas okeānu ar paceltām burām. Ideāli piemērota atpūtai uz ūdens ir Īrija ar neatkārtojamām dabas ainavām, asajām klintīm, kas pazūd jūrā, un skaistākajām pludmalēm pasaulē.

 

FOTO: pexels.com

Keita Mosa: Maldīvu salas

«Daži uzskata atpūtu Maldīvās par garlaicīgu, tikai ne es. Var izmēģināt snorkelēšanu ar bruņurupučiem un haizivīm, makšķerēt vai sagaidīt saullēktu laivā,» - supermodele atklāj grāmatā «Chic Stays». Mosa atgriežas salā pēc miera, vienotības un ūdens: tik zilu ūdeni, pēc viņas vārdiem, nevar atrast nekur citur pasaulē. Supermodeles iecienītais restorāns ir «Amilla Fushi», ko vada austrāliešu šefpavārs Luks Mangans.

 

FOTO: pexels.com

Alesandra Ambrosio: Mikēnu sala

Grieķu sala slavena ar zilganbaltām ainavām, izkrāsotajām mājām, naktsklubiem un «Victoria's Secret» eņģeļiem, kas šeit atpūšas. Klubu dzīvi viegli savienot ar klusu kūrorta dzīvi, ja izvēlas pareizo viesnīcu, piemēram, «Santa Monica» pie Egejas jūras. Cena par nakti šeit sākas no 1100 eiro par nakti, toties ar restorāniem, bāriem, SPA un privātajām pludmalēm kompleksa teritoriju var nepamest visu atvaļinājuma laiku. No kafejnīcām interesanta ir «Kiki's» taverna, kas piedāvā vienkāršu lauku ēdienu un kur nav iespējams iepriekš rezervēt galdiņu, bet tikt var, nostāvot pusstundu dzīvajā rindā.

 

FOTO: pexels.com

Kārena Elsone: Islande

Dziedātāja un modele - viena no tām, kas starp siltu pludmali un ziemīgu ainavu izvēlas otro. Par savu ideālo atpūtas vietu viņa nosauc Islandi. «Katru reizi, kad lidmašīna te piezemējas, es atviegloti nopūšos.» Labākais veids, kā apskatīt valsti, pēc dziedātājas domām, ir doties ceļojumā ar automobili kopā ar dvīņumāsu Keitu un saviem bērniem. Bez fantastiskajām ainavām Kārena nosauc vēl vienu salas dūzi - feministisko Pirātu partiju, kas spēlē lielu lomu Islandē.

 

FOTO: pexels.com

Rozija Hantingtona-Vitlija: Taizeme un Kambodža

Britu modele mīl šīs valstis to sniegtās anonimitātes dēļ. «Var gulēt pludmalē un neuztraukties par to, ka kāds nofotografēs tavu pēcpusi. «Daily Mail» reportieru neesamība ir viens no iemesliem, lai atgrieztos atpūsties tur,» sarunā «Esquire» pačukstējusi modele. Siemrīpā, Kambodžā, modele rekomendē četrzvaigžņu viesnīcu «Sala Lodges», Taizemē - «Aman Resort» viesnīcu grupu.

 

FOTO: pexels.com

Popija Delaviņja: Marakeša

Pilnīgu aizbēgšanu no Londonas tumšās ziemas Popija Delaviņja sāk Marakešā. Ierastais modeles maršruts sastāv no medinas šaurajās ielās paslēptā restorāna «Dar Yacout» apmeklējuma, kur meitene pasūta piparmētru kokteiļus, marokāņu virtuvē tradicionālo vistu ar kuskusu. No šā gada obligāto apskates vietu sarakstā Marakešā iekļuvis Īva Senlorāna muzejs, kurā apskatāmi vairāk nekā 20 000 franču dizainera kleitu un aksesuāru.

 

FOTO: unplash.com

Kara Delaviņja: Perotkejas sala

«Tiklīdz mūsu jahta sasniedz salu, es izlecu uz sauszemes un ieslidinu pēdas siltajās smiltīs. Klusums un miers ir tas, kas atšķir no citām Karību jūras salām. Var skraidīt pa salu, austiņās klausīties Farelu Viljamsu un neredzēt neko citu, kā vien kokus un smiltis,» modele pastāstījusi intervijā «Conde Nast Traveler». Viesnīcā «Como» vislabāk īrēt villu un vietējā SPA ir vērts izmēģināt procedūru «Como Shambhala Bath» ar aromātiskajām eļļām, savukārt restorānā pasūtīt fish and chips, iesaka modele.

Uz augšu