Viņš uzskata, ka Bondara lēmums nav saistīts ar LRA notiekošo, jo tajā esošie cilvēki tur bijuši jau ilgi, tādēļ vairāk Bondara solis varētu būt saistīts ar pārpozicionēšanos pirms gaidāmajām Saeimas vēlēšanām. «Labāk, lai Bondars aiziet, nekā turpinās iekšējie konflikti,» teica Rajevskis.
Viņš vērtēja, ka Bondara aiziešana partijai ir zaudējums, jo viņš ir ļoti labi pazīstams un redzams, tomēr svarīgi, kā pati partija šo situāciju vērtēs un kādas aktivitātes veiks, lai saglabātu «savu seju» vēlētāju acīs.
Pēc politologa domām, ja salīdzina LRA pirms pieciem gadiem un šobrīd, tad varētu teikt, ka tā atrodas ļoti labās pozīcijās. «Ja salīdzina ar Zaļo un zemnieku savienību (ZZS), tad, protams, partija izskatās vāja, bet, ja salīdzina ar LA, tad izskatās labi. Vēl ir par agru izdarīt tālejošus secinājumus par šī lēmuma ietekmi uz partiju, bet, ja nenotiek kaut kādas katastrofālas izmaiņas, partijai ir ļoti liela iespēja būt arī nākošajā parlamentā,» pārliecināts Rajevskis.
Viņš uzskata, ka Bondara lēmums izstāties no partijas pašam deputātam nenāk par labu, jo sabiedrībā pret šķelšanās procesiem ir negatīva attieksme. Savukārt, ja LRA Bondaru būtu izslēguši, tad tas negatīvi ietekmētu pašu partiju.