P, 26.09.2022.

Nacionālā apvienība kongresā akcentē iestāšanos par Satversmē nostiprinātajām vērtībām

LETA
Nacionālā apvienība kongresā akcentē iestāšanos par Satversmē nostiprinātajām vērtībām
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Edijs Pālens/LETA

Nacionālās apvienības «Visu Latvijai!»-«Tēvzemei un brīvībai»/LNNK kongresā politiķi šodien akcentēja iestāšanos par Satversmē nostiprinātajām vērtībām, arī laulību kā savienību starp vīrieti un sievieti.

Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (VL-TB/LNNK) politiskā spēka kongresā cita starpā sacīja, ka liela daļa sabiedrības sagaida, ka nacionālā apvienība kā nacionāli konservatīvs spēks iestāsies par šīm vērtībām. Viņa atgādināja, ka Satversmes grozījumi par laulību kā savienību starp vīrieti un sievieti savulaik tika pieņemti ar VL-TB/LNNK balsīm.

Tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs (VL-TB/LNNK) norādīja, ka tiks stingri stāvēts tradicionālo vērtību sardzē, neļaujot sev uzspiest pseidovērtības. Netikšot pieļauta arī «laulības institūta devalvācija». «Izmaiņu iniciatori ir viltīgi, viņiem ir nauda un pret viņu pārstāvētajām pseidovērtībām spēj pastāvēt vairs tikai dažas Eiropas valstis,» norādīja ministrs.

Par nepieciešamību aizstāvēt ģimenes vērtības debatēs norādīja arī Saeimas deputāts Aleksandrs Kiršteins (VL-TB/LNNK).

Saeimas deputāts Jānis Dombrava (VL-TB/LNNK) savā runā cita starpā izteica priekšlikumu, ka ir jāparedz kriminālatbildība par etniskā sastāva izmaiņu veikšanu, kas samazina valstsnācijas pārstāvju īpatsvaru.

Savukārt Rīgas domes deputāts Jurģis Klotiņš (VL-TB/LNNK) norādīja, ka nacionālajai apvienībai jāizvirza mērķis pēc Saeimas vēlēšanām vadīt Izglītības un zinātnes ministriju.

Kā ziņots, nacionālā apvienība šodien pulcējas ikgadējā kongresā, kurā tiks pārvēlēta politiskā spēka vadība.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu