Daugavpilī vīrietis ar dzelzs mietu piekauj savu sievu un ar cirvi smagi traumē citu sievieti

Dalīties Dalīties E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

FOTO: Valsts policija

Daugavpilī aizdomās par diviem slepkavības mēģinājumiem un ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanu policijas darbinieki aizturējuši kādu 1959.gadā dzimušu vīrieti, informēja Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ksenija Belova.

Vakar, 9.novembrī, no rīta VP saņēma informāciju par vairākiem slepkavības mēģinājumiem, kuri notikuši Daugavpilī, kā arī par smagu avāriju, kurā ir cietis cilvēks. Izmeklēšanas gaitā noskaidrots, ka ar visiem šiem noziedzīgiem nodarījumiem, iespējams, ir saistīts kāds 1959.gadā dzimis vietējais iedzīvotājs, kurš dažas stundas vēlāk operatīvo pasākumu rezultātā tika aizturēts.

Pēc policijas rīcība esošās informācijas, aizdomās turētais ap plkst.8 no rīta bija ieradies pie savas sievas, ar kuru viņš jau ilgāku laiku nedzīvo kopā, un konflikta laikā nodarījis viņai smagus miesas bojājumus, piekaujot viņu ar dzelzs mietu. Pēc savas sievas piekaušanas vīrietis devies uz savu faktisko dzīvesvietu, kur smagi piekāvis kādu 1957.gadā dzimušu sievieti, ar cirvi vairākas reizes iesitot viņai pa galvu un citām ķermeņa daļām. Šo noziedzīgo nodarījumu vīrietis gribējis slēpt, aplejot sievietes dzīvokļa telpas ar dīzeļdegvielu un tās aizdedzinot.

Pēc istabas aizdedzināšanas un sievietes atstāšanas bezpalīdzības stāvoklī vīrietis iesēdās savā «Jeep» markas automašīnā un ceļa posmā Daugavpils-Silene izraisīja smagu avāriju, iebraucot 1976.gadā dzimuša vīrieša vadītas automašīnas «Scania» puspiekabē. Rezultātā pats «Jeep» vadītājs guva dažādas traumas, ar kurām viņš no notikuma vietas tika nogādāts medicīnas iestādē.

Saistībā ar notikušo sākti vairāki kriminālprocesi, tajā skaitā par slepkavību sevišķi pastiprinošos apstākļos, turpinās izmeklēšana. Aizdomās turētajam par minētajiem noziedzīgajiem nodarījumiem draud kriminālatbildība pēc Krimināllikuma 118.panta 2.daļas, un 15.panta 4.daļas.

Šodien Daugavpils tiesa lems par drošības līdzekļa piemērošanu aizdomās turētajam.

Ja gala rezultātā tiesa vīrieti atzīs par vainīgu noziegumos, par kuru pastrādāšanu viņā patlaban tiek turēts aizdomās, tad vīrietim draudēs mūža ieslodzījums vai brīvības atņemšana uz laiku no 15 līdz 20 gadiem ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Uz augšu