Policija Vecrīgā aizdomīgai ielu tirgotājai konfiscē divus maisus ar kosmētiku

FOTO: Rīgas Pašvaldības policija

Policija vakar Vecrīgā uz ielas kādai aizdomīgai tirgotājai konfiscēja divus maisus ar kosmētiku - kopumā 93 smaržu un kosmētika iepakojumus, informēja Rīgas pašvaldības policija.

Vakar policija saņēma informāciju par kādu tumšās drebēs tērptu sievieti, kura vecpilsētā garāmgājējiem, iespējams, piedāvāja zagtas smaržas.

Ar pilsētas videonovērošanas centra darbinieku palīdzību sieviete uzmeklēta un apturēta Tirgoņu ielā. Pie viņas atradās divi maisi ar nezināmas izcelsmes smaržām un kosmētiku. Sieviete skaidroja, ka preces nav zagusi, bet gan iegādājusies Rīgas Centrāltirgū par dažiem eiro savām vajadzībām. Kundze kategoriski noliedza, ka būtu gājusi vietējos veikalos un uzmācīgā veidā cilvēkiem piedāvājusi smaržas.

Policisti apstaigāja vietējos vecpilsētas veikaliņus, kuros vairāki pārdevēji apstiprināja, ka sieviete piedāvājusi dažādu zīmolu preces, apgalvojot, ka tās iegādājusies lidostā. Tomēr sieviete turpināja noliegt aculiecinieku stāstīto, apgalvojot, ka visi pret viņu ir sazvērējušies. Pārrunu laikā pārkāpēja ieskrēja vienā no veikaliem un pārdevējai uzkliegusi, ka Dievs viņu sodīšot.

Sievietei noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par tirdzniecības prasību neievērošanu, piemērojot preču konfiscēšanu. Tāpat vērtēts vai kompetentajām iestādēm nodot informāciju par iespējamu preču viltošanu.

Uz augšu