60% sieviešu Latvijā neapmierina vīrieši seksā

FOTO: depositphotos.com

Latvijas vīriešiem seksā diez kā neizdodas apmierināt Latvijas sievietes, noskaidrots iepazīšanās portāla Flirts.lv veiktajā sieviešu aptaujā*. Pēc seksuālās dzīves ekspertes Ritas Lasmanes atzinuma - sieviešu neapmierinātība ar seksu ir reāla problēma.

sieviete bieži vien gaidot no vīrieša, ka viņš viņai «uz zelta paplātes pasniegs visas pasaules baudas».
17% uzskata, ka viņi ir pārāk samaitāti, savukārt 12% - ka pārāk konservatīvi.

«Mīļās sievietes, vispirms noformulējiet pašas sev, ko gribat un gaidāt no vīriešiem, tad izvēlieties tos, kas atbilst jūsu prasībām,» iesaka Rita Lasmane. «Un, ja viņš ir jūsu uzmanības, proti, mīlestības vērts, tad viņu var arī izglītot jūsu seksuālajās vajadzībās. Dariet to maigi, un neviens vīrietis par to neapvainosies. Viss ir jūsu rokās.»

Iepazīšanās portāla Flirts.lv pārstāvis Kaspars Antess atzīst, ka nespēja būt atklātiem seksa jautājumos ir viens no lielākajiem šķēršļiem veiksmīgu pāra attiecību veidošanā. «Visticamāk, daudzas sievietes, kas šajā aptaujā atzina neapmierinātību ar vīriešiem seksā, to nepasaka aci pret aci saviem seksa partneriem, līdz ar to tālākais iepazīšanās process vai nu apstājas, vai kļūst apgrūtinošs,» secina Antess.

42% pieteiktu vien ar 10 minūtēm.

* Aptauja ir veikta šā gada augusta sākumā. Tajā piedalījās vairāk nekā 200 Latvijas sieviešu, kas ir reģistrējušās vismaz vienā iepazīšanās portālā.

Lasītākais šobrīd

Uz augšu