Vīrietis Ziepniekkalnā uzmācas sievietēm; baumas par maniaku nav pamatotas

FOTO: TVNET lasītājs

Ziepniekkalna sievietes baidās vakarā vienatnē atgriezties mājās. Sociālo tīklu lietotājas dalās ar informāciju par savādu vīrieti, kas izseko un uzmācas vientuļām gājējām, piedraud ar nazi un piedāvā nodarboties ar seksu. Baidoties, ka izsekotājs varētu būt maniaks, trīs sievietes vērsušās pēc palīdzības policijā. Kārtības sargi notvēra 25 gadus veco vīrieti, bet, ņemot vērā, ka viņa nodarījumā nav nozieguma pazīmju, «veica preventīvas pārrunas» un palaida mājās.

Neliela auguma vīrietis slapstoties pa krūmiem, klīstot pa mežainiem apvidiem un nomaļiem parkiem. Viņš runājot krieviski. Uzvedība esot dīvaina, skatiens arī uzdzen tirpas.

«Mūsu rajonā klīst kāda ļoti dīvaina persona, kas pārbiedējusi man pazīstamo lokā vien vien četras sievietes,» Facebook raksta Ziepniekkalna iedzīvotāja Zane. Viņa apraksta potenciāli bīstamo un dīvaino personu, ka tas ir kalsns neliela auguma vīrietis ar cirtainiem matiem un bārdu. Viņš nēsā bikses, kas sniedzas nedaudz pāri ceļgaliem, kedas un mugursomu.

«Viss sākās ar to, ka vēlā vakara stundā pēc 23.00 devos ikvakara pastaigā ar suni,» stāstu iesāk sieviete. Viņa pastaigājās pa parku un austiņās klausījās mūziku, apkārt nebija neviena cilvēka. Pie kāpņu telpas viņas priekšā negaidīti uzradās vīrietis, kas straujā solī tuvojās. Sieviete pierāva sev klāt suni. Vīrietis nedaudz iztrūkās, tomēr strauji pagāja garām sievietei, ar plecu aizķerot viņu. Pēc tam viņš uzvedās dīvaini – vairākas reizes atskatījās.

Drīz vien jaunā sieviete saņēma ziņu no mammas: «Tūlīt dodies mājās!»
Arī Zanes draudzenei uzglūnējis vīrietis, tikai šoreiz savās darbībās «gājis tālāk».

Vēlāk Zane biedējošo tipu sastapusi vairākkārt – Bērzupes, Valdeķu, Vadakstes un Irbenes ielu rajonā.

«Netālu no Mola vienai meitenei esot piegājis, iegrābies dibenā un aizgājis. Tad atgriezies, izvilcis nazi un piedraudējis, lai nebļauj.»

Valsts policijā vērsās trīs Ziepniekkalna iedzīvotājas, kas bija cietušas no vīrieša uzmācības. Viņas minēja, ka baidās iziet no mājām, jo apkārt klīst neadekvāts vīrietis, kas uzmācas ar nepiedienīgiem piedāvājumiem.

«Vīrietis nebija agresīvs, un nekas neliecināja, ka viņš varētu būt garīgi nelīdzsvarots,»

Lasītākais šobrīd

Uz augšu