«Spice Girls» Džerija Halivela ir otrā bērniņa gaidībās

"Spice Girls" dalībniece Džerija Halivela (Geri Halliwell) un Pirmās formulas (F-1) "Red Bull" komandas vadītājs Kristians Horners (Christian Horner)

FOTO: AP/Scanpix

Britu popgrupas «Spice Girls» dalībniece Džerija Halivela paziņojusi, ka esot otrā mazuļa gaidībās. Pirms gada viņa apprecējās ar Pirmās formulas (F-1) «Red Bull» komandas vadītāju Kristianu Horneru.

44 gadus vecā Halivela sākumā publicēja mīklainu ziņu sociālajos tīklos, un drīz vien viņas preses pārstāvji apstiprināja, ka dziedātāja ir stāvoklī.

«Džerija un Kristians ar prieku paziņo, ka ir sava pirmā kopīgā bērna gaidībās. Pāris ir sajūsmā par labajiem jaunumiem un nevar sagaidīt, kad varēs mazuli uzņemt savā ģimenē,» norāda Halivelas pārstāvji.

«Es to jau zināju, bet glabāju noslēpumu,» atklāja grupas biedrene Emma Bantone. «Es ļoti priecājos. Viņa jau otro reizi būs brīnišķīga mamma.»

Nav zināms, kā Halivelas grūtniecība ietekmēs nākamgad plānoto «Spice Girls» atkalapvienošanos trīs dalībnieču - Halivelas, Bantones un Melānijas Braunas - sastāvā. Viktorija Bekhema un Melānija Čisholma grupā neatgriezās.

Halivelai ir desmit gadus veca meita Blūbela Madonna no attiecībām ar scenāristu Sašu Gervasi.

Halivela un Horners sāka tikties 2014. gada februārī, savukārt kāzas svinēja 2015. gada maijā.

Uz augšu