Ņemot vērā to, ka slikto laika apstākļu dēļ ir slēgtas vairākas Eiropas lidostas, kavējas lidmašīnu ielidošana Rīgas lidostā.
"airBaltic" korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags aģentūrai LETA norādīja, ka Skandināvijā un citviet Eiropā ir tādi paši laika apstākļi, kādi tie vakar bija Latvijā. Atsevišķas lidostas bija spiestas uz laiku pārtraukt darbību, kas ir ietekmējis arī vairākas uz Rīgu lidojošas lidmašīnas.
Vanags uzsvēra, ka, ņemot vērā drošības apsvērumus, "airBaltic" rūpīgi izvērtē katru lidojumu.
Kā liecina lidostas "Rīga" ielidošanas grafiks, patlaban par aptuveni 50 minūtēm kavējas reisi no Tallinas un Helsinkiem. Tāpat par vairāk nekā stundu kavēja reiss no Amsterdamas.
Kā ziņots, pēc piedzīvotā pirmā ziemas sniegputeņa pirmdien Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs bija vērojami elektroenerģijas pārrāvumi, gaisa satiksmes traucējumi un satiksmes sastrēgumi.
Zviedrijas Ārlandas lidostā reisi pirmdien kavējās pat divas stundas, kā arī stiprā vēja dēļ tika atcelta daļa lidojumu.