Opel Adam S. Minivaronis no komiksa

FOTO: Normunds Avotiņš

Lielāks turbodzinējs atmodina Opel supermini Vilknadzi.

FOTO: Publicitātes foto

FOTO: Publicitātes foto

FOTO: Publicitātes foto

FOTO: Publicitātes foto

 

FOTO: Opel

Kas tas ir?

Mazo Adam šis dzinējs pārvērš mazformāta supervaronī no Marvel komiksiem.

FOTO: Publicitātes foto

Jāsaka, ka arī krāsojums stipri vien atgādina ekranizācijās manīto tēlu triko, tikai sarkana apmetņa vietā Adam S aizmugurē ir sarkans spoileris. Komplektu papildina sešpakāpju ātrumkārba un paši lielākie riteņi, kādus bija iespējams iespiest Adam arkās. Ar cenu 17 142 eiro bez papildaprīkojuma S ir visdārgākais Adam, pārspējot jau tā «sālīto» Adam 1.0 Turbo Slam par 1260 eiro. Nu labi - klimatkontrole Adam S ir standartā.

FOTO: Publicitātes foto

 

FOTO: Opel

Kā tas brauc?

tik īsam auto pat apbrīnojami augsta taisnvirziena stabilitāte.

FOTO: Publicitātes foto

Bez visiem S trakais Adam tomēr ir arī Opel, tāpēc nav ko brīnīties par nejēdzīgi organizēto radio un pogām, kas nav domātas nospiešanai. Šādā automašīnā radio tik un tā nav sevišķi vajadzīgs, galvenais nepalaist garām kārtējo degvielas uzpildi.

FOTO: Publicitātes foto

 

FOTO: Opel

Kas to pirks?

Adam S ir īstais pirkums tiem, kas kāro mazu, ātru un izveicīgu braucamo, taču «raustās» braukt ar motociklu. Kā nekā cena ir pat salīdzināma ar dārgākajiem superbaikiem un ceļojumu motocikliem. 150 zirgspēku dzinējs piešķir Adam tādu braukšanas dimensiju, kādu nespēja atvērt jaunais 1 litra turbomotors, kura jauda, būsim godīgi, arī ir krietni mazāka - 115 ZS.

Vai Adam S ir labāks par Mini Cooper vai Fiat 500 Abarth? Protams, nē, jo aiz Mini un Fiat 500 stāv leģendas, bet aiz Adam tikai pliks mārketings un maķenīt dizaina. Taču Adam ir ērtāks par Fiat un lētāks par Mini, turklāt Opel piedāvā lielisku iespēju savienot X-cilvēka spēku ar cilvēcīgu piekari - tas ir Opel Adam Rock S.

Opel Adam S sākuma cena ir 17 142 eiro.

Lasītākais šobrīd

Uz augšu