Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Zīmola "PAVILJONS" modes skate

TVNET
Zīmola "PAVILJONS" modes skate
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

30.oktobrī plkst. 18.00 „Reval Hotel Latvija” telpās Riga Fashion Week ietvaros pirmo reizi savu kopējo kolekciju plašākai publikai prezentēs zīmols „PAVILJONS”.

„PAVILJONU” pārstāvēs 10 dizaineri - Agnese Narņicka, Indra Miklāva, Elīza Ceske, Vita Radziņa, Marta Toča, Anita Altmane, Indra Salceviča, Ludmila Kruglika, Dace Krieviņa-Bahmane un Arita Varžinska. Paviljona kolekcija „Tirgus” pārsteigs ne vien ar spilgtu tēlu un drosmīgu apģērbu piedāvājumu, bet arī ar neparastu skatuves noformējumu. Radot kolekciju, zīmola „PAVILJONS” dizainerus iedvesmojis tirgus – multikulturāla vide, kur var noskatīt kolorītākos tipāžus, subkultūru savienošanos, stilu eklektiku un savdabīgu grāciju. Te savienojušies diametrāli pretpoli, kas spēj mierīgi pastāvēt līdzās. Turība un nabadzība, bezpajumtnieki un andelmaņi, butaforija un autentiskums, bezgaumība un nākamās modes tendences. Viss vienuviet, īsti un dabiski. Te visu pērk un visu pārdod. Un noteikti atradīsies vismaz viens paviljons, kas spēs remdēt patērētāja izsalkumu. Jebkurā gadījumā tirgus vienmēr ir bijis pilsētas sirds. Aritmijas mocīta vai strauji skrienoša tā pukst un dod spēku visai pilsētas asinsritei. „PAVILJONS” ir ambiciozs un mērķa pilns projekts, kas vēlas būt ilgtspējīgs un stabils zīmols Latvijas modes dzīvē! Tas radies veiksmīgas t/c „Domina” un Latvijas Mākslas akadēmijas jauno modes mākslinieku sadarbības rezultātā.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu