Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

AM aicina ziedot Ukrainas karavīru bērniem, lai palīdzētu uzsākt jauno mācību gadu

BNS
AM aicina ziedot Ukrainas karavīru bērniem, lai palīdzētu uzsākt jauno mācību gadu
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: publicitātes

Aizsardzības ministrija (AM) uzsākusi palīdzības akciju, kurā aicina ziedot praktiskas lietas, kas būtu noderīgas Ukrainas karavīru bērniem jaunā mācību gada uzsākšanai, aģentūra BNS uzzināja AM.

AM norāda, ka šā gada martā Krievijas okupācijas dēļ Ukrainas Bruņoto spēku karavīri un viņu ģimenes bija spiestas pamest savas dzīvesvietas Krimā un pārcelties uz Mikolajevas apgabalu. Šogad jaunajā mītnes vietā uz skolu dosies ap 190 šo karavīru bērnu vecumā līdz 19 gadiem.

Lai palīdzētu piespiedu pārcelšanās rezultātā cietušajām Ukrainas karavīru ģimenēm un atvieglotu viņu ikdienas rūpes, Aizsardzības ministrija, atsaucoties uz Ukrainas Bruņoto spēku Ģenerālštāba lūgumu, ir uzsākusi palīdzības akciju, kurā aicina ziedot praktiskas lietas, kas būtu noderīgas jaunā mācību gada uzsākšanai. Ministrija izsūtījusi aicinājumu aizsardzības nozares darbiniekiem un Nacionālo bruņoto spēku (NBS) karavīriem piedalīties akcijā, lai sniegtu atbalstu Ukrainas karavīru bērniem, uzsākot skolas gaitas jaunajā mācību gadā.

Līdz 15.augustam aizsardzības nozarē strādājošie ir aicināti ministrijā nogādāt skolas gaitām nepieciešamās kancelejas preces, kā arī skolas somas. Augusta vidū ar Latvijas vēstniecības Ukrainā atbalstu sūtījums tiks nogādāts bērniem Mikolajevā.

Tāpat AM un Latvijas Transatlantiskā organizācija (LATO) aicina ikvienu iedzīvotāju nepalikt vienaldzīgiem un pievienoties aizsardzības nozarē strādājošajiem šajā palīdzības akcijā.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu