Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Druviete par nedošanos komandējumos: slikta prakse

Iizglītības un zinātnes ministre Ina Druviete FOTO: LETA

Šā gada martā, tikai pusotru mēnesi pēc stāšanās amatā, izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete (Vienotība) devusies trīs darba braucienos - uz Rumāniju, Gruziju un Brazīliju, izpētījis laikraksts «Diena».

Slikta prakse un iespēju neizmantošana - šādi Druviete laikrakstam skaidro nedošanos ārzemju komandējumos. Viņa uzsver, ka nebraucot visur, kurp tiek saukta: «Aicinājumi piedalīties dažādās konferencēs ārvalstīs tiek saņemti lielā skaitā, bet izvērtējam prioritātes.»

Jau vēstīts, ka pēc skandalozā bijušās kultūras ministres Žanetas Jaunzemes-Grendes (NA) komandējuma uz Austrāliju iepriekšējais premjers apsolīja rūpīgāk sekot ministru darba braucieniem un pieprasīt stingrākas atskaites. Tagadējā Ministru prezidente Laimdota Straujuma (Vienotība) laikrakstam norāda, ka šo praksi turpinot: «Ja komandējumi notiek ārpus EK vai Eiropas prezidentūras pasākumiem, tiek prasīta papildu informācija par mērķiem un ieguvumiem.»

Uz augšu
Back