Suņa seksuālajā izmantošanā vainotais vīrietis: es gribēju līdzās draugu!

Jau tika ziņots par vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par suņa nozagšanu, piekaušanu un seksuālu izmantošanu. Kāda ir vīrieša versija par notikušo?

42 gadus vecais Igors neko īpašu savā dzīvē nedara - bez pieraksta dzīvo māsas dzīvoklī Ķengaragā Prūšu ielā un bauda dzīvi – pāri ielai veikals, tur lēts alus un citi dzērieni. Tā tās dienas paiet – vientulībā bez draugiem. Tikai pa retam atnākot kāds ciemiņš. Tieši tāpēc Igors pie veikala esot savācis tur sēdošo sunīti – gribējis pieradināt un sadraudzēties. «Bija tā – es piedzēries iznācu no veikala, gribēju salāpīties.

Ieraudzīju sunīti, domāju - iedošu desu, acis tādas labsirdīgas.

Turklāt suns bija bez uzpurņa, tāpēc pateicu, ka iesim desu uzēst! Tā arī aizgājām. Neatceros, kā tikām mājās, goda vārds, bet, kad atnācām, puse no desas luņķa jau bija apēsta!» notikumus atstāsta Igors.

Mājās Igors drusku paspēlējies ar suni un nekas īpašs neesot noticis. «Goda vārds saku, garlaicīgi bija vienam, laikam sagribēju draugu. Nesaprotu, kāpēc tā sanāca, ka mani apvaino kaut kādā izvarošanā, nu kāpēc? Sanāca tā, ka viņa bēga un es viņu saķēru kaut kā, lai iznestu no vecāku istabas, es nesaprotu!» notikumus mēģina atcerēties vīrietis.

Pēc plašākas iztaujāšanas vīrietis gan sāk atzīt, ka suni tomēr pamatīgi iekaustījis, taču tikai tāpēc, ka tas kodis.

«Viņa nežēlīgi ieķērās rokā. Spēlējos ar viņu un biju piedzēries, nu un pēc tam dun, dun, dun... Izdzirdēju, ka kaut kas it kā nokrakšķ. Es, goda vārds, negribēju līdz tam nonākt. Kam tas ir vajadzīgs? Vai tad man?» savu vainu mēģina attaisnot Igors. «Nekādas seksuālas uzmākšanās vispār nebija.»
Igors saka, ka ļoti nožēlo notikušo, viņa nožēlai

kaimiņi gan netic, tāpat arī tam, ka vīrietis noliedz savu saistību ar suņa seksuālu izmantošanu.

Sievietes pirmās atradušas trepēs pamesto sunīti, un skats patiešām bijis drausmīgs.

«Es jau gāju uz darbu, un viņa norāpoja lejā zem radiatora. Padomāju, ka vismaz būs siltumā, un aizgāju uz darbu – es diennakti strādāju. Man piezvanīja vīrs pusdivpadsmitos naktī un pateica, ka te ir policija un ir atradušies saimnieki, un suns aizvests uz klīniku. Es pati pa telefonu runāju ar saimnieci, viņa teica, ka pati pat neiedomātos paskatīties zem astes – viņa uz ķepām nestāvēja. Te Šķecinā veterinārārste apskatīja dzimumorgānus un pateica, ka tur viss ir saplosīts...» stāsta kaimiņiene.

Kaimiņi ir šokēti, kāpēc aizdomās turamais nav apcietināts. Viņiem tagad bail laist bērnus vienus pašus ārā no mājas, tāpēc visi kā viens šeit ar nepacietību gaida tiesu un cer, ka Igora vaina tiks pierādīta un viņš saņems reālu cietumsodu.

Uz augšu