Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Šķēli "Oligarhu kapusvētki" neaizskar un akciju ar sevi viņš nesaista

Tautas partijas (TP) dibinātāju un līderi Andri Šķēli, kuru Valsts prezidents Valdis Zatlers nesen nosauca kā vienu no Latvijas oligarhiem, neaizskar trešdienas vakarā Rīgā notiekošā akcija "Oligarhu kapusvētki", un viņš sevi ar to nesaista.

"Nē. Mani tas neaizskar nekādā veidā, arī vārds "oligarhs". Lielākā daļa, kas to lieto, pat nezina, ko tas nozīmē," trešdienas vakarā sacīja Šķēle.

Viņš akciju nosauca par politisku kampaņu un aicināja Zatleru doties uz pasākumu un būt savu atbalstītāju vidū. Pēc Šķēles teiktā, tas ir normāls "politiskais hepenings".

"Tas ir normāls politisks hepenings, politiski aktīva cilvēku rīcība. Domāju, ka tā ir Zatlera kunga komanda. Es aicinātu Zatlera kungu tur piedalīties, jo viņam vajadzētu būt pie saviem atbalstītājiem. Ja tur kaut ko kurinās, dedzinās, viņš ar lāpu varētu tajā piedalīties," ironizēja Šķēle.

Jau vēstīts, ka interneta vidē izplatīts videoklips, kurā vairāki sabiedrībā pazīstami cilvēki, tostarp pianists Vestards Šimkus, diriģents Māris Sirmais, televīzijas un radio balss Baiba Sipeniece-Gavare, aicina iedzīvotājus 8.jūnija vakarā pulcēties starp Rīgas tiltiem uz akciju "Oligarhu kapusvētki".

Uz augšu
Back