Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Urbanovičs parakstījis memorandu ar Ķīnas komunistisko partiju

Jānis Urbanovičs FOTO: LETA

Politisko apvienības "Saskaņas centrs" Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Jānis Urbanovičs vizītē Ķīnā parakstījis memorandu ar Ķīnas komunistisko partiju, TVNET informēja apvienībā.

Urbanovičs piedalījies otrajā Ķīnas-Eiropas politisko partiju forumā, kura temati bija ekonomiskās un sociālās attīstības virzība Ķīnā un Eiropā tuvāko 5-20 gadu laikā, saskarsmes punkti starp Eiropu un Ķīnu: stratēģijas un jaunas sadarbības iespējas, kā arī mūsdienu situācija un nākotnes perspektīvas Ķīnas-Eiropas tirdzniecībā un ekonomiskajā sadarbībā.

Vizītes gaitā Urbanovičs parakstīja Memorandu par sadarbību starp Ķīnas Komunistisko partiju un Latvijas Sociāldemokrātisko partiju "Saskaņa". Memorandā minēts, ka starppartiju sakari ir svarīga sastāvdaļa Ķīnas-Latvijas attiecībās. Tie veicina draudzību starp abu valstu tautām un katras labklājības attīstību.

Abu pušu nolūkos ir veikt regulāru delegāciju apmaiņu, sekmēt divpusīgu tirdzniecības-ekonomisko, humanitāro un starpreģionālo sadarbību, kā arī stimulēt un atbalstīt sadarbības attīstību starp "smadzeņu centriem" un partiju jaunatnes organizācijām, skaidro apvienība.

Uz augšu
Back