Rīgas satiksme testēs bezmaksas internetu transportā (30)

BNS
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: LETA

Rīgas sabiedriskā transporta uzņēmums «Rīgas satiksme» (RS) līdz vasarai testēs bezmaksas interneta nodrošināšanu sabiedriskajā transportā un tā pieturvietās, pastāstīja RS preses sekretārs Viktors Zaķis.

«Mēs pašlaik strādājam pie bezmaksas interneta nodrošināšanas sabiedriskajā transportā, un plānots, ka līdz šā gada vasarai tiks testēts, kā var nodrošināt internetu gan sabiedriskajā transportā, gan pieturvietās,» sacīja Zaķis.

Viņš norādīja ‒ ja testēšana būs veiksmīga, gada laikā visos RS transportlīdzekļos un pieturās varētu ieviest bezmaksas internetu. «Ja testēšanā viss būs kārtībā, būs nepieciešams aptuveni gads, lai bezmaksas internetu varētu ieviest gan transporta līdzekļos gan pieturās,» teica RS pārstāvis.

Tāpat viņš atzina, ka tiek meklēta iespēja, kā bezmaksas internetu nodrošināt, neieguldot RS vai Rīgas domes līdzekļus. «Mēs strādājam pie tā, kā bezmaksas interneta pakalpojums varētu atmaksāties no citiem līdzekļiem, piemēram, reklāmām, lai nevajadzētu ieguldīt RS vai Rīgas domes līdzekļus,» klāstīja Zaķis.

RS nodrošina Rīgā pasažieru pārvadājumus ar autobusiem, tramvajiem un trolejbusiem.

Tēmas

Svarīgākais
Uz augšu