T, 31.05.2023.

Policija Liepājā atbruņo stipri iereibušu vīrieti

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Vīrietis uz soliņa.
Vīrietis uz soliņa. Foto: Edijs Pālens/LETA

Ceturtdien Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Jūras ielā, kādam stipri iereibušam vīrietim atsavinājuši šaujamierocim līdzīgu priekšmetu, informē pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš.

Patrulēšanas laikā policijas darbinieki Jūras ielā ievēroja uz soliņa sēdošu vīrieti, kurš, kā izskatījās, sarunājās ar sevi un vicināja rokas. Vēršoties pie vīrieša, lai pārliecinātos, ka viņam nav vajadzīga palīdzība, tika konstatēts, ka vīrietis atrodas stiprā reibumā.

Sarunājoties ar vīrieti, policijas darbinieki ievēroja, ka zem atvērtas virsjakas viņam atrodas plecu josta ar ieroču maksti, kurā atradās šaujamierocim līdzīgs priekšmets. Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki nekavējoties atņēma ierocim līdzīgo priekšmetu, lai novērstu iespējamo apdraudējumu apkārtējiem.

Ņemot vērā to, ka 1969.gadā dzimušais vīrietis bija stiprā reibumā, viņš tika nogādāts Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas pagaidu aizturēšanas telpās atskurbšanai, pēc kuras viņš un ierocim līdzīgais priekšmets tika nogādāts Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais