Nirnbergā aizturēts vīrietis, kas ceturtdien sadūra trīs sievietes

Vācijas policija; ilustratīvs attēls. FOTO: AP/Scanpix

Vācijas pilsētā Nirnbergā šodien aizturēts kāds 38 gadus vecs vīrietis, kas šo ceturtdien dažu stundu laikā tur ar nazi sadūra trīs sievietes. Uzbrukumi viņām notikuši vienā pilsētas rajonā dažu simtu metru rādiusā. Visas trīs cietušās pašlaik jau ir spējīgas sniegt liecības un viņu dzīvībām briesmas nedraud.

Laikraksts „Suddeutsche Zeitung” ziņo, ka aizdomās turamais ir vācietis un viņam uz pēdām policija nonākusi, izmantojot DNS testus. Par vīrieša rīcības motīviem policija sola sniegt plašāku informāciju rīt, taču zināms, ka 38 gadus vecais vīrietis iepriekš nebija pazīstams ar sievietēm, kuras viņš sadūra.

Arī plašāku informāciju par aizdomās turamā aizturēšanas apstākļiem policija nesniedz, taču pašu aizturēšanas faktu tā darījusi zināmu sabiedrībai, ņemot vērā plašo rezonansi, ko šie uzbrukumi radīja sabiedrībā.

Arī cietušo sieviešu sniegtais vizuālais apraksts atbilst aizturētā vīrieša pazīmēm. Nirnbergas Svētā Johanna rajonā, kur viņš ceturtdien sadūra trīs sievietes, arī šodien daudzas kafejnīcas un krodziņi bija slēgti, taču turpmāk šāda piesardzība būšot lieka, ziņo „Suddeutsche Zeitung”.

Uz augšu
Back