24. decembra rītā braukšanas apstākļi apgrūtināti gandrīz visā Latvijā

Festivāla "Ziemassvētku egļu ceļš" vides objekti

FOTO: Maija Zara/LETA

Sniega dēļ šorīt, 24. decembrī, braukšanas apstākļi ir apgrūtināti gandrīz visā Latvijā, tomēr visvairāk sniegoto ceļu posmu ir Latgalē, bet mazāk - Kurzemē, liecina VAS "Latvijas valsts ceļi" apkopotā operatīvā informācija.

Latgalē šorīt ap plkst.6.30 braukšana ir apgrūtināta pa visiem valsts un reģionālās nozīmes ceļiem, izņemot Daugavpils šosejas posmu Krāslava-Paternieki.

Vidzemē braukšanas apstākļi pa lielajiem ceļiem ir apmierinoši Smiltenes apkārtnē, Siguldas un Valmieras šoseju posmos pie Inčukalna, Siguldas un Raganas, ceļa Tīnūži-Koknese posmā no Skrīveru pagrieziena līdz Koknesei, kā arī Daugavpils šosejas posmā no Ogres līdz Lielvārdei.

Zemgalē braukšanas apstākļi ir apmierinoši vienīgi Bauskas šosejas posmā no Iecavas līdz Grenctālei.

Savukārt Kurzemes virzienā braukšanas apstākļi pa lielajiem ceļiem ir apgrūtināti pa Liepājas šoseju līdz Bikstiem, pa Ventspils šoseju līdz Strazdei, kā arī pa autoceļu P130 no Ventspils šosejas pie Kandavas līdz Veģiem, bet tālāk uz valsts rietumiem braukšanas apstākļi pa šosejām ir apmierinoši.

Slidenie ceļu posmi visā valstī tiek kaisīti. Autovadītāji tiek aicināti ievērot ceļa segumam un stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu, stilu un distanci, kā arī slidenākos posmos izvairīties no straujiem manevriem.

Uz augšu