Piektdienas horoskops: kas tevi šodien gaida?
Dienas horoskops

FOTO: depositphotos.com

Uzzini, ko sola zvaigznes!

AUNS Šodien var rasties nepieciešamība apliecināt savas pārliecināšanas spējas, oratora dotības. Veiksmīgi prezentējot sevi, vari saņemt patiesi perspektīvus piedāvājumus. Saskarsmē ar mīļoto būsi jautrs, bezrūpīgs.

VĒRSIS Nevajadzētu ļaut sakāpinātajām emocijām ietekmēt lēmumu pieņemšanu. Esi nosvērtāks, risinot nekustamā īpašuma un apdrošināšanas jautājumus. Dvēseles mieru sniegs ģimenes tuvums.

DVĪŅI Ideju tev netrūks, turpretim laiks būs ierobežots, tādēļ jau laikus jāsaprot, kam domā koncentrēt galveno uzmanību. Svarīgi neatstāt pusratā iesāktās lietas, pārliecināties, ka neesi piemirsis kādam solīto.

VĒZIS Brīžiem vari kļūt sapņains, tiekties pēc garīgām vērtībām, filozofiskām pārdomām. Ja spēsi rast līdzīgi domājošo sabiedrību, tad, pilnīgi iespējams, izplūdīsi garās pārdomās par pasaulīgām lietām.

LAUVA Pateicoties enerģiskumam, apņēmīgumam, aizrausi apkārtējos, radīsi interesi par savu personību. Nav izslēgts, izveidosi kontaktus ar ietekmīgiem cilvēkiem. Dienas izskaņā baudīsi bezrūpīgu izklaidi.

JAUNAVA Ja pratīsi sastrādāties ar kolēģiem, gūt kopīgu valodu ar priekšniecību, viss ies savu gaitu. Šodien noteikti vajadzētu atturēties no apkārtējo kritizēšanas, pamācīšanas, pat tad, ja pats esi boss.

SVARI Meklēsi iespējas izpaust savas radošās spējas, ļaut vaļu fantāzijas lidojumam. Šis var būt interesants brīdis tiem, kuri saistīti ar mākslas pasauli. Kādam zīmes pārstāvim diemžēl var saasināties hroniskas kaites.

SKORPIONS Šodien situācija ļaus apliecināt tavas stratēģa dotības, kā arī saimnieciskās iemaņas. Pateicoties gūtajiem panākumiem, tu iekarosi līdzgaitnieku ievērību, uzspodrināsi savu sabiedrisko tēlu.

STRĒLNIEKS Neskrien ar pieri sienā, centies būt piezemētāks savā rīcībā, atturies no pārmērīga azartiskuma. Šodiena nav pati atbilstošākā, lai risinātu apjomīgus finansiālos darījumus, parakstītu līgumus.

MEŽĀZIS Ja rodas sarežģījumi darba lietās, nesāc par to pārāk pārdzīvot, labāk uztver neveiksmes kā iespēju mācīties no savām kļūdām. Vakarā vari izkratīt sirdi otrajai pusītei, smelties no tās morālo atbalstu.

ŪDENSVĪRS Jo apdomīgāk spēsi saplānot dienas darbus, jo mazāk pārsteigumu sev sagādāsi. Centies būt piezemēts un sistemātisks it visā, ko dari, neļaujies steigai vai pēkšņiem emociju uzplūdiem.

ZIVIS Daudz kas būs atkarīgs no tā, vai tavā rīcībā būs vajadzīgā informācija un sakari. Šodien zvaigznes iesaka atturēties apmeklēt valsts iestādes, risināt ar mantojumiem, tieslietām saistīto.

Uz augšu