Liepājā par psihotropo vielu tirdzniecību lielā apmērā aizturēta organizēta grupa

Valsts policija. Ilustratīvs attēls

FOTO: Valsts policija/FLICKR

Liepājā aizdomās par psihotropo vielu glabāšanu un realizēšanu aizturēta organizēta grupa četru personu sastāvā, informē  Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova.

Policijai ir aizdomas, ka aizturētās personas Liepājā un tās apkārtnē vairāku mēnešu garumā nodarbojušās ar psihotropo vielu tirdzniecību lielā apmērā. Personām ir atsavinātas aptuveni 680 dažādas spēcīgas psihotropo vielu saturošas tabletes.

Pie personām atrastas un no nelikumīgas aprites izņemtas vairākas psihotropo vielu saturošas tabletes - 82 tabletes subutex, 404 tabletes tramadols, 60 tabletes diazepams un 136 dažādu psihotropo vielu saturošas tabletes, stāstīja Šeršņova.

Tāpat ir izņemta skaidra nauda vairāk nekā 8000 eiro apmērā.

Aizturēto personu vidū ir trīs sievietes, dzimušas 1944., 1978. un 1979.gadā un viens vīrietis, dzimis 1984.gadā. Trīs no iepriekšminētajām personām jau iepriekš ir nonākušas policijas redzeslokā un tikušas sodītas.

Patlaban personām ir piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīs drošības līdzeklis.

VP par notikušo ir sākts kriminālprocess par psihotropo vielu neatļautu glabāšanu un realizēšanu, ja to izdarījusi organizēta grupa un ja tas izdarīts ar psihotropajām vielām lielā apmērā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

Uz augšu