Praktisks padoms vai interneta mēme: visu var salabot ar ātri pagatavojamajām nūdelēm?

FOTO: Unsplash/Wikimedia Commons

Pēdējos mēnešos sociālajos tīklos klejo neskaitāmi videoklipi, kuros redzams, kā salauztas mēbeles, sasistu santehniku un pat saplīsušus traukus var salabot ar, iespējams, veikalā vislētāko pārtikas produktu - ātri pagatavojamajām nūdelēm. Kā izrādās - no nūdelēm un superlīmes ir iespējams izveidot pietiekami cietu materiālu, kas uz kādu laiku salabos salauzto interjera priekšmetu. 

Neparastie padomu videoklipi interneta dzīlē nonāca samērā nesen - pērnā gada 24.novembrī, taču šajā pavasarī tie ir kļuvuši teju par interneta sensāciju. Videoklipā redzams, ka tā autors uz sadeguša galda ar āmuru sadauza sausas ātri pagatavojamās nūdeles, nostiprina ar superlīmi un tālāk ar šo materiālu rīkojas gluži kā ar daļu no koka galda - noslīpē to un pārkrāso, līdz tas izskatās gluži kā jauns. Šis videoklips tika ievietots interneta mājaslapā "Reddit", kur sešu mēnešu laikā tas guva negaidītu atsaucību. 

Šim video drīz vien sekoja neskaitāmi citu lietotāju videoklipi, kuros ar ātri pagatavojamo nūdeļu palīdzību tiek labotas tādas skādes kā iebuktēta mašīna, saplīsis pods, sasista bļoda un mēbeles. Īpašu interneta lietotāju uzmanību ir izpelnījies videoklips, kurā tiek salabota sasista izlietne. Šajā klipā kāds meistars ir pamanījies ar sausām nūdelēm aizpildīt nolauztu izlietnes malu, nostiprināt pārtikas produktu ar superlīmi, noslīpēt un nokrāsot baltā krāsā tā, lai nūdeļu materiāls sakrīt ar porcelānu. Tiesa, šis video ir radījis zināmu skepsi - vairums no "Reddit" lietotājiem apgalvo, ka šis, visticamāk, ir parodijvideo un nūdeles nav pietiekami izturīgas, lai ilgstoši tiktu pakļautas mitrumam, pat ja tās samaisītas ar superlīmi. 

Daži interneta lietotāji ir pamanījušies ātri pagatavojamās nūdeles sīkajos remontos aizstāt ar olu čaumalām un Oreo cepumiem. 

Uz augšu
Back