Aizmirsa noņemt kaķa austiņu filtru: Pakistānas politiķu misēklis uzjautrina internetu

FOTO: kadrs no video

Pakistānas provinces ministrs Šaukats Juszafai piektdien uzstājās preses konferencē, kas tika straumēta sociālajā tīklā "Facebook". Taču tobrīd viņš nezināja, ka tiešraides sekotāji viņu redz ar zīmētām kaķa austiņām un ūsām un ka drīzumā šis misēklis pievērsīs mediju uzmanību visā pasaulē.

Tiešraides skatītāji uzreiz komentāros norādīja uz politiķa un pārējo līdzās sēdošo amatpersonu neordināro izskatu. Drīz vien komiskais filtrs tika atslēgts, taču internets neko neaizmirst - attēli tika pārpublicēti sociālajos tīklos un portālos.

FOTO: kadrs no video

Haibara Pahtūnhvas provinces ministrs Juszafai vēlāk sacīja, ka tiešraides laikā esot pieļauta kļūda, tomēr to nevajadzētu uztvert "tik nopietni", ziņo BBC.

Runājot ar žurnālistiem, politiķis pat pasmējās, ka virtuālais filtrs esot paķēmojis arī divas citas viņam līdzās sēdošās amatpersonas.

PTI partija, kurai pieder Juszafai, norādīja, ka misēklī esot vainojama "cilvēka pieļauta kļūda". Politiskais spēks sacīja, ka esot "veicis visas vajadzīgās darbības, lai izvairītos no šādu incidentu atkārtošanās nākotnē".

Uz augšu