Pārdošanā nonācis Ferrari 599 GTB par žiguļa cenu

FOTO: Sludinājuma foto/SOHU

Ja jums jautātu, cik maksā salīdzinoši jauns, ejošs Ferrari, kāda būtu atbilde? Desmitus tūkstošu? Varbūt pat simts tūkstošus? Nepareizi, jo nupat pārdošanā Ķīnā nonācis Ferrari 599 GTB Fiorano, un tas iegādājams par 220 eiro.

599 GTB Fiorano ir ielas sporta auto, ko Ferrari ražoja periodā no 2006.gada līdz 2012.gadam. Tas apgādāts ar 6 litru V12 atmosfērisko dzinēju, kurš attīsta 620 ZS, tātad ātras braukšanas cienītājiem gluži piemērots spēkrats.

Tomēr ir viens "bet". Noputējušajam auto ir visai neskaidra vēsture un līdz ar to arī nākotne.

FOTO: Sludinājuma foto/SOHU

Kā vēsta Thedrive.com, neapdrošinātais automobilis pēc iekļūšanas satiksmes negadījumā, no kura vadītājs aizbēdzis, ir nonācis Donguanas policijas īpašumā. Tā kā auto nav nekādu reģistrācijas dokumentu, policija tam piešķīrusi lūžņa statusu un nolēmusi pārdot. 

Novērtējot, ka šim 599 GTB Fiorano metāllūznim vērtība ir aptuveni 310 eiro, policijā nolemts auto pārdot, pie tam piemērojot 30% atlaidi.

FOTO: Sludinājuma foto/SOHU

Jāpiebilst gan, ka ir vēl kāds āķis. Ja kāds tomēr nolemtu iegādāties šo auto un to novietot savas mājas priekšā (īpašumtiesību pārnešana, reģistrēšana un līdz ar to izmantošana satiksmē nav iespējama), viņam nāktos segt arī uzkrātos sodus par stāvēšanas pārkāpumiem 1250 eiro apmērā.

FOTO: Sludinājuma foto/SOHU

Uz augšu