Gadu veca meitenīte pa atvērtu logu izkritusi no "Royal Caribbean" kruīza kuģa; ģimene vaino uzņēmumu

Pa logu izkritusī meitenīte Hloja Vīgande

FOTO: Foto: Ģimenes advokāta izplatīts foto

Svētdien uz Puertoriko pietauvotā "Royal Caribbean" kruīza kuģa notika traģēdija - gadu veca amerikāņu meitenīte Hloja izkrita pa 11. klāja atvērto logu un gāja bojā. Vectēvs meiteni uzcēla uz margām bērnu rotaļu zonā, domādams, ka priekšā ir stikls. Mazās Hlojas ģimene notikušajā vaino uzņēmumu, ziņo raidorganizācija BBC.

"Royal Caribbean" paziņoja, ka uzņēmums "ļoti skumst" par notikušo, taču sīkāk to nekomentēs, respektējot ģimenes tiesības uz privātumu.

Tikmēr Hlojas Vīgandes ģimeni pārstāvošais advokāts norādījis, ka pie loga vajadzēja būt izvietotam brīdinošam uzrakstam.

Advokāts Maikls Vinklmans uzsvēra, ka meitenīte esot izkritusi pa atvērtu logu, kam bija jābūt aizvērtam. Viņš noraidīja versiju, ka meitenīte izkritusi vectēvam no rokām, kā to sākotnēji atspoguļoja Puertoriko policija.

Hloja ar vectēvu spēlējās bērniem paredzētajā kruīza kuģa ūdens atpūtas zonā. "Hloja gribēja pieklauvēt pie stikla", tāpat kā viņa to dara brāļa hokeja spēlēs, norāda Vinklmans.

Vectēvs aiznesa viņu pie loga, domājot, ka priekšā ir stikls, "bet tāda nebija, un viņa acumirklī bija pazudusi".

"Ģimene pieprasa atbildi uz jautājumu, kāpēc bērnu rotaļu zonas sienā, kas sastāv no fiksētiem logiem, bija viens atvērts? Kāpēc tik bīstamā vietā nebija brīdinājuma, zīmes vai paziņojuma?" sacīja advokāts.

Vinklmans ASV medijiem paudis, ka uzskatot to par nolaidību.

Vīgandu ģimene joprojām atrodas Puertoriko, kamēr notiek izmeklēšana pret Hlojas vectēvu Salvatori Anello.

Vinklmans žurnālistiem sacīja, ka ģimene jūtoties "briesmīgi" un ka Anello esot "histēriski raudājis", runājot ar advokātu.

Uz augšu