Dobeles policisti likvidē divas marihuānas audzētavas

FOTO: Valsts policija

Šomēnes Valsts policijas (VP) Dobeles iecirkņa kriminālpolicijas darbinieki likvidējuši divas marihuānas audzētavas Dobeles novada Penkules pagastā un Ķegumā, informēja VP Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece.

Kratīšanas laikā neapdzīvotas privātmājas teritorijā speciāli ierīkotā siltumnīcā Dobeles novadā policisti atsavinājuši 69 marihuānas augu stādus un 54 nesen iestādītus jaunus augu stādus. Kopumā policisti atsavinājuši 2045 gramus neizžāvētas marihuānas.

FOTO: Valsts policija

Veicot tālākās izmeklēšanas darbības, policisti likvidēja vēl vienu marihuānas audzētavu Ķegumā, kura bija speciāli ierīkota privātmājā un blakus esošajā siltumnīcā. Privātmājā policisti atsavinājuši 16 marihuānas augu stādus, bet siltumnīcā piecus marihuānas augu stādus. Atrasti arī vairāki iepakojumi ar jau izžāvētu zaļganbrūnu augu valsts izcelsmes vielu.

VP saistībā ar audzētavām aizturējusi 1973. un 1994.gadā dzimušus vīriešus. Aizturēšanas brīdī pie 1994.gadā dzimušā vīrieša, kurš ir arī narkotisko vielu lietotājs, policisti atsavinājuši vairākus gramus izžāvētas marihuānas. Visas izņemtās vielas ir nosūtītas uz ekspertīzi.

FOTO: Valsts policija

Abiem vīriešiem piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi. Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīta abu vīriešu saistība arī ar citu noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu.

Uz augšu