Sv, 7.08.2022.

Horvātija, Austrija, Spānija un Šveice apstiprina pirmos koronavīrusa gadījumus

Papildināts
LETA/DPA
Horvātija, Austrija, Spānija un Šveice apstiprina pirmos koronavīrusa gadījumus
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: EPA/Scanpix

Horvātija, Austrija un Šveice apstiprinājušas pirmos inficēšanās gadījumus ar jauno koronavīrusu "Covid-19", otrdien ziņo mediji.

Apstiprināts arī pirmais inficēšanās gadījums kontinentālajā Spānijā.

Horvātijā apstiprināts viens gadījums. Ar vīrusu inficējies jauns vīrietis, kurš nesen bijis Milānā. Viņš ievietots slimnīcā Zagrebā un viņam konstatēti viegli "Covid-19" simptomi, paziņoja Horvātijas premjerministrs Andrejs Plenkovičs.

Austrijā apstiprināti divi inficēšanās gadījumi, atklāja Tiroles provinces gubernators.

Viens no saslimušajiem cilvēkiem ir no Itālijas Lombardijas reģiona, kur ar jauno koronavīrusu inficējušies jau vairāk nekā 200 cilvēki.

Pacientiem ir viegls drudzis un viņi ievietoti slimnīcā Insbrukā un ir izolēti no apkārtējiem.

Šveicē pirmais inficēšanās gadījums apstiprināts Tičīno kantonā pie robežas ar Itāliju, ziņoja varasiestādes.

Šveicē līdz šim bija pārbaudīti 300 iespējamie inficēšanās gadījumi un visos tika secināts, ka nav notikusi inficēšanās ar "Covid-19".

Ņemot vērā vīrusa uzliesmojumu Itālijas ziemeļos, Šveice pirmdien paziņoja, ka ar īpašu uzmanību seko līdzi situācijas attīstībai. Valdība pavēstīja, ka tiks pastiprināti veiktas pārbaudēs cilvēkiem, kam ir gripai līdzīgi simptomi.

Pirmais inficēšanās gadījums šodien apstiprināts arī kontinentālajā Spānijā, kur vīruss atklāts kādai sievietei Barselonā. Viņa nesen bija viesojusies Itālijas ziemeļos, paziņoja Spānijas Veselības ministrija.

Iepriekš Spānija ziņojusi par vienu inficēšanās gadījumu Kanāriju salā Gomerā un vēl viens gadījums apstiprināts Maljorkā. Abos gadījumos saslimuši ārvalstu tūristi.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu